Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Organique, Basic Cleaner, Enzymatic Peeling & Herbal (Peeling enzymatyczny z ziołami)

Peeling enzymatyczny, przeznaczony do każdego typu cery, nawet wrażliwej i alergicznej, wykorzystujący doskonałe właściwości eksfoliujące enzymów z owoców papai i ananasa. Jego działanie złuszczające wzmocnione przez zostało przez koktajl kwasów owocowych o niewielkim stężeniu. W trakcie zabiegu kaolin wnika w pory skóry i oczyszcza je z nadmiaru sebum i zanieczyszczeń. Połączenie tych surowców w jednym preparacie zapewnia delikatne, a zarazem optymalne oczyszczenie. Odpowiednią ochronę skóry gwarantują ekstrakty ziołowe z krwawnika, prawoślazu i melisy, łagodzą i zapobiegają podrażnieniom. Kompleks Regucea pozyskiwany z ziaren jęczmienia wykazuje dużą skuteczność w walce z problemami skóry naczyniowej. Hamuje reakcje zapalne, redukuje zaczerwienienia i w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy wyglądu skóry. Po zabiegu cera odzyskuje blask i jest doskonale przygotowana do dalszej aplikacji kosmetyków.

Dobry peeling, ale nie za tę cenę.

Ma wielki minus za to, że nie zdążyłam go zużyć nawet w 1/4 zanim upłynęła data ważności, a używałam go raz w tygodniu (częściej nie potrzebuję, skóra się podrażania). Nie jest to wina pojedynczego egzemplarza, bo mam na myśli datę ważności od otwarcia. Zakładając, że ktoś będzie używał go kilka razy w tygodniu, zużyje go pewnie tylko w połowie. To dobry peeling, ale nie za taką cenę. Nie poradził sobie ze wszystkimi suchymi skórkami, ale te skórki zwykle byly efektem przesuszenia skóry, a nie nieodpowiednim peelingiem, więc nie jestem. Zapach dla mnie był w porządku - ziołowy, ale niektórych może drażnić.

Nasz produkt zapakowany jest w plastikowy słoiczek z metalową nakrętką, co wygląda bardzo ładnie w mojej opinii i cieszę się, że nie jest to szklane opakowanie, bo raz zdarzyło mi się go upuścić, plastikowi nic się nie stało na szczęście, ale ze szkłem mogłoby być gorzej.
Opakowanie zawiera 100 ml peelingu o konsystencji, z którą wcześniej nie miałam do czynienia. Zawsze mi się zdawało, że jak coś ma nazwę peeling, to zawiera drobinki ścierające, jednak ten jest enzymatyczny, działa nieco inaczej, drobinek nie zawiera, lecz jest gładką i jednolitą, średnio gęstą masą o dość przyjemnym zapachu ziół.
Stosowanie jest bardzo proste, otóż nakładamy małą ilość na oczyszczoną skórę twarzy i zostawiamy na 5 minut, po tym czasie zwilżonymi dłońmi i masując zmywamy kosmetyk i nakładamy dalszą pielęgnację. Producent pisze, że w czasie używania może wystąpić delikatne mrowienie skóry i u mnie owszem, występuje, ale tylko przy pierwszym zetknięciu peelingu ze skórą, potem już nic nie czuję.
A samo działanie jest i to spektakularne, przynajmniej na mnie. Skóra jest delikatna jak pupka niemowlaka, napięta, gładka, taka niemalże atłasowa, pory zamknięte, widać, że skóra jest dogłębnie oczyszczona. Nie zauważyłam, żeby produkt ten przy stosowaniu raz, czasem dwa razy w tygodniu wyrządził mi jakąkolwiek krzywdę, nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza, żadnego dyskomfortu nie odczuwam.
Wiadomo jednak, efekt działania nie będzie trwał wiecznie, ale te dwa dni możemy być pewne, że nasza skóra będzie wyglądać lepiej. Spotkałam się z opiniami, że peeling ten jest ciągle wyprzedany, także wierzcie mi na słowo, kto nie testował - ja rozumiem, dlaczego on jest wyprzedany:)
Wydajność jest również na wysokim poziomie, TRZEBA go używać dwa razy w tygodniu, żeby dac radę go zużyć przed upływem jego daty ważności, czyli 12 miesiącami. Jeśli ktoś używa go rzadziej, to może sie nie wyrobić.
Moim zdaniem ten produkt jest po prostu świetny.

Wykorzystała: kilka próbek

cudowny <3

Zaczęłam używać go jako konkurencję do peelingu enzymatycznego z FlosLeku, który służył mi dość dobrze.
Peeling trafił w dziesiątkę. Piękny zapach, doskonała skuteczność, która jest widoczna natychmiastowo, usuwanie suchych skórek, po prostu obłęd! Miałam kilka próbek i przymierzam się do zakupu pełnowymiarowego opakowania. Co prawda cena jak za peeling jest dość spora, ale patrząc na skład i porównując inne kosmetyki marki Organique, nie ma mowy o wtopie ;-)

Anna Małecka masaż twarzy

Fajny

Używam nieregularnie ale zużyłam już 3 opakowania. Przede wszystkim peeling jest baaardzo wydajny. Naprawdę starcza na bardzo długo kilka miesięcy używania 2 razy w tygodniu. Ładnie oczyszcza skórę jest po nim miękka zmatowiona i czyściutka. Czasem można wyczuć jak delikatnie szczypie twarz bo zawiera chyba kwasy owocowe. Generalnie używam go głównie gdy na twarzy mam atak nieprzyjaciół, potrafi całkiem nieźle doprowadzić twarz do ładu już nawet drugiego dnia po użyciu. To jest taki troszkę mój peeling ratunkowy. Polecam :-) troszkę jest z nim babrania się przez to że jest w pudełku a nie w tubce ale co zrobić. Fajny więc warto spróbować.

Pozytywne zaskoczenie

Z początku nie byłam zbyt dobrze nastawiona do enzymatycznych peelingów, bo wolę jak coś mi widocznie szoruje twarz, wtedy wydaje mi się, że lepiej oczyszcza. A tu się okazuje, że wcale nie musi tak być. Ten peeling naprawdę się sprawdza. Ma cudowną, delikatną konsystencję kremu, dzięki czemu łatwo i przyjemnie się rozprowadza na skórze. Niewielka ilość wystarczy, przez co produkt jest wydajny, szybko się wchłania i przy masowaniu skóry wilgotnymi dłońmi łatwo pozbyć się resztek.
Trochę jestem niecierpliwa za każdym razem kiedy po 5 minutach czekania trzeba kolejne 5 masować twarz, ale warto. Skóra jest gładka,delikatna, i oczyszczona, a do tego pięknie, elegancko pachnie.

absolutna rewelacja

Bardzo, ale to bardzo przypadł mi do gustu. Jestem jego wielką fanką. Podoba mi się zarówno za działanie jak i za delikatność. Konsystencja jest lekka, kremowa. Dobrze się rozprowadza, łatwo zmywa i przyjemnie się nim "czyści" twarz. Efekt na mojej skórze jest bardzo zadowalający, bo jest ona gładka i miękka. Oczyszczona rzecz jasna również, przy czym jest to dosyć delikatne oczyszczenie. Dla mnie jednak idealne.

W porządku

Moja cera zwykle średnio dogaduje się z peelingami. W tym przypadku jednak nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności - peeling nie podrażnia, należy raczej do łagodnych. Nawet zapach określiłabym jako neutralny. Jednak szczerze mówiąc działanie też nie jest powalające. Jest po prostu w porządku. Nie wiem czy zdecyduję się na niego ponownie ze względu na niemałą cenę. Marka ma lepsze produkty.

Genialny!

No cóż, nie jest to produkt tani...
Ale trzeba przyznać, że wart jest wszystkich pieniędzy. Dostajemy tu w cenie piękne opakowanie przywodzące na myśl kosmetyk luksusowy, co prawda nie przepadam za taką formą aplikacji (zdecydowanie bardziej higieniczne i wygodne są próżniowe opakowania z pompką czy chociażby tuby) ale tutaj jestem skłonna to wybaczyć. Sam ziołowy peeling jest bardzo gęsty, dobrze się go nakłada, wydajny. Doskonale oczyszcza bez mechanicznych podrażnień, nada się nawet do bardzo zanieczyszczonej skóry z niedoskonałościami.
Widocznie oczyszcza, odblokowuje pory, rozpuszcza martwy naskórek, pomaga pozbyć się suchych odstających skórek. Nie podrażnia i nie wysusza. Krzywdy na pewno skórze nie robi.

Polecam!

jestem zadowolona!

Świetny peeling!

Jestem bardzo zadowolona!

Jest niezwykle wydajny! Używam go od dawna i nie mogę doczekać się kiedy się skończy bo chciałabym wypróbować coś nowego.:)

Jest to zdecydowanie zakup warty ceny, starcza na bardzo, bardzo długo. Pozostawia skórę niezwykle nawilżoną, oczyszczoną!

Używałam go w połączeniu z maską z tej samej marki. Rezultaty są wspaniałe;)

PS. Widziałam w komentarzach jakieś dziwne opinie o zapachu. Dziwią mnie trochę, produkt nie pachnie jak francuskie perfumy, ale nie mogę powiedzieć, że ten zapach denerwuje, czy że jest brzydki, powiedziałabym, że raczej pachnie jak porządny naturalny krem :) Nic poza tym.

Polecam!

NIE DLA MNIE

Peeling dziwnie pachnie, jeszcze bardziej dziwne jest uczucie, po nałożeniu to na twarz - rozgrzewa, lekko piecze, co wywołuje u mnie dyskomfort. Mimo to byłabym gotowa przemęczyć się, gdyby efekt był tegoo wart. Nie jest. Nie złuszcza dostatecznie, lecz podrażnia.

Spełnia swoją rolę...

Peeling ma postać gęstego, białego kremu. Jego zapach określiłabym jako owocowy, nawet przyjemny. Peeling łatwo się zmywa, pozostawiając po sobie pozytywne efekty. Cera jest przyjemnie miękka i gładka, wydaje się być oczyszczona i rozjaśniona, a nawet delikatnie zmatowiona. Peeling stosowany regularnie zauważalnie dodaje cerze blasku i poprawia jej ogólną kondycję. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 100 ml

Ulubieniec

Jest to zdecydowanie najlepszy peeling jaki miałam okazję używać. Bardzo dobra konsystencja przez co produkt jest bardziej wydajny. Ma ładny, trochę ziemisty(?) zapach. Po użyciu moja skóra jest wyraźnie oczyszczona i wygląda naprawdę świeżo. Minusem może być lekkie pieczenie po nałożeniu produktu na twarz ale uważam, że świadczy to o tym, że peeling działa jak należy :) Cena na pierwszy rzut oka wydaje się dość wysoka (76zł) ale produkt jest bardzo wydajny (ja swój używałam prawie rok) i uważam, że warto zainwestować.