Bath Ballistic, Big Blue (Kula do kąpieli)

Bath Ballistic, Big Blue (Kula do kąpieli)

Pojemność 1 szt

Big Blue wywołuje w kąpiącym się wrażenie zanurzania się w Pacyfiku, także dzięki dodatkowi trawy morskiej. Bardzo, bardzo niebieska Big Blue ma dodatek soli morskiej, i zamienia wannę w królestwo turkusowego błękitu, pachnącego lawendą i cytryną, aby odświeżyć umysł.

zapachowa
w kostce
<50ml

przyyzwoity

Od produktów do kąpieli nie oczekuje niczego więcej niż zapachu i koloru. Tutaj miałam jedno i drugie i to w bardzo uczciwych ilościach. :)
Cena zabójcza, bo aż 5 Euro za kulę którą nie warto dzielić na pół, dla miłych wrażeń polecam rozpuścić całość na raz.
Bardzo ładnie się rozpuszcza, zostawia na wodzie uroczą taflę niebiesko-turkusową.

Na pewno powrócę na noworocznych wyprzedażach, może te modele będą w promocji za pół ceny.

Używam tego produktu od: 2 dni

Moj numer jeden

Moj numer jeden w kulkach z lusha, uwielbiam ja.
Jednak ta ma cos w sobie, zapach idealny, uwielbiam takie, nie za bardzo lubie takich cukierkowych zapachow, ten jest taki inny.
A te glutki ktore sa po rozpuszczeniu kulki, sa swietne.
Tak milo miziaja cialo.

Używam tego produktu od: od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: wiele

Ciekawa, warto wypróbować

+ zapach, piękny, relaksujący, nie z kategorii słodko-cukierkowo-dzięwczęcych, ale takich bardziej męskich, rześkich ;-)

+ pięknie barwi wodę na niebiesko, lubię też te kawałki wodorostów, które wydobywają się z bomby przy jej rozpuszczaniu się się, a następnie namakają wodą i są żelkowe, można się nimi pobawić :)

- niektóre bomby Lusha mają w sobie dodatek maseł, ta ma w sobie morską sól, przez co może trochę wysuszać skórę (należy się dobrze nabalsamować po wyjściu)

+/- zawarta w bombie sól ma podobno relaksować zmęczone, napięte mieśnie - nie zaobserwowałam. natomiast piękny zapach i kolor, które dają wrażenie kąpieli w tropikalnym morzu, całkiem relaksują zmysły

- cena, 3 funty to jednak sporo, a ta kula dość szybko się rozpuszcza (w porównaniu do kul nowszej generacji, które zapewniają więcej/dłuższe atrakcje za podobną cenę)

mimo wszystko warto spróbować, jak się ma te kilka funtów na zbyciu i urządzić sobie taką kąpiel, gdy się ma na przykład gorszy dzień ;-) fajna alternatywa dla osób, które nie lubią słodkich, cukierkowych kosmetyków tego typu, a dla tych, którzy lubią, może być miłym urozmaiceniem. gdyby była tańsza, pewnie kupowałabym częściej :)

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

A Ty mnie na Wyspy Szczęśliwe zabierz...

Zabierz mnie na tą wyspę, gdzie woda jest pięknie niebieska, pięknie pachnie i pozostawia skórę gładką i pachnącą.

+nawilża
+pięknie pachnie
+relaksuje
+delikatnie musuje

-2.70GBP za jedną kąpiel to sporo
-wodorosty zostają we włosach, jeżeli się zanurzę w całości (:D)
-muszę te roślinki wyławiać przed spuszczeniem wody
-włosy są dziwne po takiej kąpieli, a przy mojej długości, o ile nie kąpię się w turbanie to prawie pewniak

Mimo wszystko fajna rozrywka.
SPA we własnej wannie.

Polecam.

Używam tego produktu od: paru lat

Świetna!

Kula do kąpieli Big Blue jest naprawdę świetna. Użyłam ją na 2 razy a efekty były znakomite. Wspaniały kolor i pływające wodorosty, piękny zapach... Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Ah ten niebieski :)

Kula znana mi pod nazwą Le grand bleu została wybrana przez mojego TŻ-ta po tym jak Pani rozpuściła ją w dzbanku i woda miała piękny niebieski kolor.
Mimo, że w dzbanku było mało wody i kolor był intensywny, również w wannie pełnej wody był to intensywny niebieski!
Ładny lawendowy zapach, efektowne rozpuszczanie się kuli, w wannie zostają takie jakby igiełki, mogą ukłuć jak sięje ściśnie między palcami, ale są niegroźne ;)
Po wyjściu z wanny co prawda miałam odrobinę tej grand niebieskości na plecach ale szybko się zmyła wodą :P
Biorą pod uwagę cenęna jedno użycie, powiedziałabym, że jest to przyjemnośc od czasu do czasu.

Używam tego produktu od: jedna kula na jedno użycie
Ilość zużytych opakowań: jedna kula

SUPER KULE KĄPIELOWE !

Miałam juz wiele kul do kąpieli Lusha- puddingowe, cytrusowe i waniliowe- POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM.
Włożona do wanny rozpuszcza sie, a zapach unosi sie w calym domu. Jest wspaniala. Cena adekwatna do jakosci.
Po wyjsciu z wanny zawsze mam mięciutką skore nawet w tych miejscach, gdzie jest zrogowaciałam.

Naturalne kosmetyki to jest to!

Ilość zużytych opakowań: wiele róznych

Turkus i nic wiecej

Kula do kapieli big blue tak jak w nazwie sprawia ze woda w wanie staje sie naprawde mocno niebieska, oprocz koloru w wanie plywaja tez wodorosty co moze sie podobac jednym innym nie.
Niestety bardzo syzbko sie rozpuscila i znikla gdzies w tej blekitnej glebinie. Zapach calkiem przyjemny , nie zauwazylam zadnych pielegnacyjnych wlasciwosci ale tez tego by wysuszala skore.
Warto sprobowac ja jednak juz do niej nie wroce bo lubie probowac nowych z bogatej oferty lusha.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jeden

Jedynie kolor i zapach.

Hmm... po pierwsze zapach nie jest to typowa lawenda, ale cytryny nie wyczułam. Ogólnie nie powala. Kula rozpuszcza się w przeciągu może dwóch minut, woda zmienia barwę na piękny turkus. Na pewno nie wysusza skóry, zapach jest jeszcze później długo wyczuwalny w łazience. Kolejną atrakcją w tej kuli są &quot;trawiaste&quot; dodatki, które trzeba wyciągać z sitka odpływu. Ogólnie nie jest to produkt zły dla amatorów pachnącej i kolorowej wody.

Używam tego produktu od:jednej kąpieli
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedną kulę.

och, ten Lush :)

Moja poszukiwania idealnej kuli do kąpieli trwają i stają się coraz bardziej zaawansowane. Big Blue plasuje się w ścisłej czołówce: nie miałam po nim żadnych nieprzyjemnych przygód (patrz: recenzja Sex Bomb), za to kąpiel była po prostu niesamowita. To, co producent mówi na temat oddziaływania olejków, tu sprawdziło się w stu procentach. Dodatkowo: woda miała najbardziej niebieski kolor, jaki widziałam kiedykowlwiek w czyjejkolwiek łazience. Była nie nawet wściekle błękitna, ale im bliżej dna, tym ciemniej turkusowa - przy powierzchni lazurowo niebieska. Taka gradacja barw i idealne odtworzenie kolorów morza zasługuje na najwyższą ocenę!
Dodatkowo, w wannie pływają kawałeczki trawy morskiej, które bardzo mi sie pdobały. Łazienka pachnie nieziemsko - jak wakacje nad Morzem Śródziemnym. Oj, aż czuję, że natychmiast wskoczyłabym do wanny!!!
Wszytskie te czynniki powodują, że kula jest idealna - ma tylko jeden minus, twórcy nieco zby się zagalopowali w kreacji odczuć identycznych jak nad morzem - po kąpieli - przysięgam! - skóra była lekko wysuszona, tak, jakbym moczyła ją w słonej morskiej wodzie :) stąd wnioskuję, że naprawde upakowali tam tonę soli morskiej :)