Matis Paris, Ligne Reponse Jeunesse, Creme Gommante Tri-Active

Matis Paris, Ligne Reponse Jeunesse, Creme Gommante Tri-Active

Krem złuszczający o potrójnym działaniu, daje efekt dzięki zawartości trzech składników aktywnych: AHA, enzymów z papai i cytryny oraz mikrogranulek jojoba, rozpuszczających się podczas masażu. Stymuluje odnowę komórek, zapobiega powstawaniu zmarszczek, zmiękcza naskórek i poprawia strukturę skóry. Polecany zwłaszcza do skóry suchej.

110 zł / 50 ml

Rewelacjia dla wrażliwej skóry

Peeling rewelacyjnie złuszcza naskórek, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Długo nie mogłam trafić na skuteczny a zarazem delikatny produkt do złuszczania. A jednak to to czego szukałam:) Cera po peelingu jest mięciutka i gładka. Zero podrażnień, zaczerwienień. Dla mnie po prostu KWC!!! Sądzę że ten peeling nie będzie się nadawał do grubych i tłustych skór. Bo jest za delikatny.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

to ma być peeling ?? !! :(

:ouch: ten ... produkt ;-) nazwałabym maseczką ujędrniająco-wygładzającą raczej - oceniając po efektach (uelastycznia i lekko ujędrnia cerę, zmniejsza pory) ale peeling, hmm ... pomimo deklarowanych kwasów (które nb. pętają się w składzie gdzieś na szarym końcu) efekt wygładzenia powierzchni naskórka, nawet po znacznie dłuższym przetrzymaniu na twarzy niż zaleca producent, jest ledwie zauważalny. Maseczka jest kremowa, prawie bezzapachowa, bardzo łagodna ... ma być trójaktywna, czyli :
1/ ścierać (ale nie ściera - zawiera [nieliczne raczej] kuleczki wosku jojoba, które się rozpuszczają i tyle)
2/ działać jak gommage (ale nie zasycha na skórze), więc o gomażu zapomnijcie ...
3/ działać jak peeling enzymatyczny (powidzmy, że coś tam robi, ale śłabiuchny ten rezultat ... )

Jeszcze jedno - sakramecko podrażnia oczy !!!

Może właścicielki naczynkowej cery sie ucieszą, ale ja wyrzuciłam kasę w błoto ... porównywalna maska Dermiki "pełnia życia" jest 3 razy lepsza i 4 razy tańsza.