Apis, Dead Sea Line Forte, Tonik energizująco-nawilżający

Apis, Dead Sea Line Forte, Tonik energizująco-nawilżający

Tonik intensywnie nawilża skórę jednocześnie ją energizując poprzez penerację składników czynnych. Zawiera minerały z Morza Martwego głęboko wnikające w ory skóry, witalizujący ekstrakt z ziół peruwiańskich, naturalny kompleks nawilżająco-relaksujący, alantoinę, ekstrakty z kwiatu lawendy i melisy, ekstrakt z cytryny bogaty w naturalną witaminę C, retinol.

Doskonale się wchłania nadając długotrwały efekt głębokiego nawilżenia.

Bardzo dobry

Jestem w trakcie mięsięcznego używania tego toniku i uważam, że jest super. Świetnie nawilża, nie podrażna co przy moim typie skóry jest prawie nieosiągalne.nie ściąga skóry i pozostawia ją promienistą. Zapach no może nie jest cudem świata i opakowanie też średniego wyglądu ale i tak polecam bo to dobry tonik za lekką kasę

Baaardzo OK

Bardzo fajny tonik - taki "wytrawny" powiedziałabym :) Czyli fajnie nawilża, oczyszcza i odświeża skórę, nie ma żadnych ubocznych właściwości jak niektóre (typu lepkość, pienistość itp.) Bezzapachowy, nie podrażnia mojej skóry no i nie ma w nim tego nieszczęsnego glikolu propylenowego. Bardzo go polubiłam i plecam :)