Toleriane Teint, Mattifying Mousse Foundation (Podkład matujący w musie SPF 20)

Toleriane Teint, Mattifying Mousse Foundation

Cena już od 75,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dzięki zupełnie nowej, ultralekkiej konsystencji musu oraz zawartych w niej składników aktywnych o właściwościach absorbujących, Matujący Podkład w Musie dla skóry wrażliwej pozwala utrzymać odpowiedni efekt makijażu przez cały dzień. Ujednolica koloryt skóry i nadaje matujące wykończenie. Skóra wygląda naturalnie i świeżo, nie błyszczy się, pozostaje matowa i aksamitna. Testowany na skórze wrażliwej. Nie powoduje powstawania zaskórników. Filtr SPF 20.

Napisanych recenzji: 10

Nie do powtórzenia

Produkt kupiłam przypadkiem jakieś dwa lata temu pomyliwszy opakowanie z innym, bardzo dobrym produktem tej marki. Miał mi służyć jako korektor punktowy ale z powodu słabego krycia może być jedynie korektorem wspomagającym, na jakieś lekkie zaczerwienienia.

Plusy
-cudowny w dotyku, aksamitny i przemiły w aplikacji
-wydajny i to bardzo
-wyjątkowa formuła, ni to pianki, ni to musu. Coś cudownego

Minusy

-ciemnieje po nałożeniu
-znika z twarzy po krótkim czasie (więc nie jestem w stanie powiedzieć czy zapycha, czy cokolwiek przykrego robi skórze...bo po dwóch godzinach po prostu go nie ma)
-słabe krycie, wystarcza jedynie na delikatne przebarwienia
-dziwny zapach
-cena absolutnie go dyskwalifikuje

Podsumowując: Nigdy go nie powtórzę, bo nie sprawdza się przy mojej niedoskonałej cerze. Jest zbyt mało kryjący na korektor punktowy i dla mnie zbyt ciężki na podkład. Jeżeli miałabym komuś polecić, to może osobą z niewymagająca cerą, ot dla lekkiej poprawy kolorytu. Na pewno nie dla osób z tłustą cerą, czy tłustą strefą T, bo po prostu spływa.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, jeszcze nie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1143171].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 123

Niewydajny, silikonowy, słabo kryjący i stanowczo za drogi

Jak na wstępie:

- podkład jest naprawdę mało wydajny, ta piankowa formuła powoduje, że w tubce jest go minimalna ilość;

- w ogóle nie kryje a jego aplikacja przypomina nakładanie silikonowej bazy pod makijaż i daje porównywalny efekt po rozsmarowaniu;

- matowienie można między bajki włożyć, efekt matu jest chwilowy, jak po aplikacji bazy właśnie, podkreśla suche skórki i po chwili mocno przetłuszcza cerę;

- kolor ivory jest ciemnawy w porównaniu do innych podkładów LRP, ale jako tako stapia się z cerą;

- brzydki zapach;

- produkt w granicach 100 zł, niewarty swojej ceny, w zasadzie szkoda na niego nawet 10 zł byłoby wydać.

Używam tego produktu od: 1 roku ale niezbyt często, bo jest słaby

Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1063086].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 214

bardzo dobry, nie zapycha cery

Nie używam podkładów płynnych, ale chciałam ochronić zimą cerę. Znalazłam w aptece ten podkład.
Odcień 04 piaskowy, złoty beż.
Wygląda bardzo ładnie na mojej skórze, stapia się z cerą, która po prostu wygląda na ładniejszą, lepiej nawilżoną i troszkę zmatowioną.
Trzyma się u mnie dobrze, kryje lekkie naczynka na policzku, ale jest niewidoczny.
Mam wrażenie, że chroni skórę przed wysuszeniem.
Co dla mnie najważniejsze- nie zapycha! Mam problem z doborem podkładu, wszystkie płynne, w musach i postaci innej niż sypka zatykają moją cerę.
Ten nie pogarsza stanu, a dodatkowo chroni. Do tego się nie warzy. Utrwalam go sypkim pudrem.
Skóra wygląda na wypoczętą i promienną. Odcień 0-4 jest dosyć ciemny, ale po roztarciu się stapia ze skórą.
To chyba będzie mój najlepszy zimowy podkład.
Polecam wypróbować wrażliwcom.
Mały minusik za cenę- 110 złotych to dużo.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Około 10 ml z opakowania 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1059796].usefull || 0 }}% pomocna.

La Roche Posay Skin Checker

Napisanych recenzji: 18

Wielki zawod

Zdecydowalam sie na ten podklad, bo chcialam sobie i swojej cerze zrobic prezent. Mimo wysokiej ceny kupilam go spontanicznie w aptece, gdyz spodobala mi sie konsystencja. Mam kolo 02 beige clair.

Praktycznie juz po paru uzyciach wiedzialam, ze popelnilam blad. Podklad w ogole nie kryje i szybko znika z twarzy. Ponadto mialam wrazenie, ze ciemnieje. Z tego co czytalam w Internecie (niestety juz po zakupie) jego sklad pozostawia wiele do zyczenia. Podklad wyladowal w szufladzie na ponad miesiac. Ponownie zaczelam uzywac go w czasie wakacji, gdyz chce skonczyc zaczete kosmetyki. Moja skora jest w troche lepszym stanie i jest bardziej opalona. Tym razem spisuje sie lepiej. Ladnie matuje. Jednakze ten efekt nie utrzymuje sie na dlugo.

Wedlug mnie jest to bardziej bb krem w musie. Ladnie wyrownuje kolor i matuje. Ale nadaje sie tylko dla dziewczyn z idealna cera.

Plusy:
+ wyrownuje kolor i matuje
+ konsystencja
+ latwo sie naklad

Minusy:
- cena
- wydajnosc
- brak krycia
- znika z twarzy

Używam tego produktu od: 5 miesiecy (z przerwami)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028325].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 99

Czegoś więcej spodziewałam się od tej firmy

Kupiłam ten podkład, bo miałam problemy z cerą, ciężko było jej dogodzić. Pomyślałam, że oprócz zmiany żelu do mycia twarzy i kremu, trzeba też przeprowadzić zmianę podkładu. Uznałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie podkład z apteki. Pani w aptece poleciła właśnie ten. Mam cerę mieszaną z delikatnymi niedoskonałościami. Cena: akurat w tej aptece to 120 zł. No ale cóż, pomyślałam trzeba spróbować. Opakowanie kosmetyku bardzo ładne, estetyczne, z oszczędnymi czarnymi napisami na cielistym tle. Moim zdaniem przyciąga uwagę klientek.
Bardzo spodobała mi się konsystencja podkładu: delikatny mus, który świetnie się wchłania i który łatwo rozsmarować. Pierwszy efekt: cera ujednolicona, zmatowiona, jednak kolor sztucznawy. Dopiero po kilku minutach kolor wypada nieco naturalniej. Po kilku godzinach mam wrażenie jakbym nie używała podkładu. Konieczne są poprawki. Jednak ważne jest, że podkład nie powoduje u mnie zaskórników, wyprysków, podrażnień. Nie wysusza, jak większość podkładów matujących. Cena kosmetyku stanowczo za wysoka, za mało odcieni do wyboru. Na pewno nie ukryje większych niedoskonałości. Nadaje się moim zdaniem dla młodej osoby z nieproblematyczną cerą, która chce jedynie wyrównać koloryt. Nie jest to podkład, który muszę mieć.

Używam tego produktu od: marca 2014 r.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022981].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Tak, ale...

Tak, ale do skóry tłustej, mieszanje. Na mojej suchej totalnie sie nie sprawdził, ale przecież do tłustej jest właśnie przeznaczony.
+nie tworzy maski, idealnie wtapia się w skórę
+nie ściera się
+niby nie zasycha, ale np. nie zostawia śladu na ręku czy telefonie
+matuje!
+świenitnie ktryje i wyruwnuje koloryt nawet naczynka

jednyny - to chyba cena, ale w stosunku do jakości jest dobrze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007925].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 20

Napisanych recenzji: 97

fajny ale kapryśny

Nie lubię kosmetyków LRP ale ten podkład jest świetny, dobrze kryje niedoskonałości, wygląda bardzo naturalnie, mat utrzymuje się cały dzień, nie waży się, jest bardzo lekki a skóra staje się gładka i przyjemna w dotyku.

Dla mnie to bardzo udany zakup ale przed zakupem radzę wypróbować, bo nie wszystkim może odpowiadać. Trafiłam na niego przypadkiem biorąc w aptece próbki kilku podkładów.

Mam skórę mieszaną, dość kapryśną z tendencją do wyprysków i błyszczenia.

Używam tego produktu od: od wakacji

Edit 08.2015: dobrze mieć go w kosmetyczce, kiedy cera staje się kapryśna i kiedy zrobią się wypryski, żeby sobie nie pogorszyć kondycji skóry. Nie nadaje się do stosowania cały czas w przypadku mojej skóry, ale są takie dni, że bez niego nie wyglądałabym dobrze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989369].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

totalna porażka

Kupiłam ten podkład zachęcona przez panią w aptecę oraz opisem producenta. Bardzo lubię kosmetyki z la roche ale ten podkład to totalna porażka. Mam skórę mieszaną w kierunku do tłustej zupełnie się u mnie nie sprawdził. Używałam go ok pół roku bo chciałam dać mu szansę ale niestety podkład bardzo słaby.

WADY
-matuje twarz ale tylko na chwilę z pudrem ryżowym kryolan jest lepiej,
-pozostawia tłusty film na skórze,
-zupełnie nie kryje a nawet powiedziałabym że bardziej uwidacznia niedoskonałości,
-bardzo szybko znika z buzi (trwałość żadna),
-cena jak na kosmetyk apteczny jest ok, ale jak na jakość produktu nie warta nawet złotówki

ZALETY
-dopasowuje się do koloru cery,
-konsystencja musu,

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956147].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 283

Napisanych recenzji: 1195

porażka

Lubię kosmetyki LRP, ich pielęgnacja to jeden z moich hitów. Ponieważ używałam akurat tejże pielęgnacji do kuracji mojej skóry - jakoś wpadłam na pomysł, że fajnie byłoby to połączyć z podkładem od LRP. Pani w aptece dobrała mi ten - lekki, idealny dla cery mieszanej, matuje. Brzmi rewelacyjnie, miewałam podkłady w musie i całkiem je lubiłam. Niestety ten podkład to porażka od LRP, moja pierwsza u nich.

Kosmetyk jest faktycznie leciutki - mus wyciśnięty na dłoń można zdmuchnąć mocniejszym oddechem, kilkukrotnie uciekł mi z dłoni. Nakłada się fantastycznie, podkład ślizga się po buzi i daje poczucie aksamitu. I ten mat! Za to daję 1.5 gwiazdki a teraz już same minusy.

Mat w wypadku tego podkładu to kwestia do 2 godzin. Bez pudru twarz zacznie się świecić po półgodzinie. Matowienie to miało być jego sztandarowe zadanie a tu taka przykra niespodzianka. Utrwalałam go odpowiednimi pudrami ale nic to nie dało.

Jest to podkład do cery idealnej. Fakt, producent nie obiecuje krycia ani ukrycia niedoskonałości. Ale ten produkt podkreśli każdą, najmniejszą suchą skórkę. Nawet taką, której nie zauważyłybyśmy same w lustrze. Jeśli macie nawet małe niedoskonałości (o co nietrudno u osób poszukujących produktów matujących) to odpuśćcie sobie ten podkład. Z najmniejszej niedoskonałości zrobi widoczny problem.

Trwałość tego podkładu jest bardzo słaba, zjeżdża z twarzy koncertowo. Oczywiście robi na twarzy "ciasto" co wygląda naprawdę niefajnie. Całość wygląda bardzo brzydko. I nieświeżo.

Słabizna tego produktu wychodzi nawet przy zwykłym dotknięciu twarzy palcem. Wiem, nie powinno się dotykać umalowanej twarzy. Ale czasem zdarza się zdjąć rzęsę czy pyłek. Otóż podkład ten odbija się na palcu niczym farba. Po prostu brudzi niesamowicie, chyba nie miałam tak brudzącego podkładu. Oczywiście to samo dzieje się z ubraniami, należy trzymać go z dala od kołnierzyków.

Nie zdzierżyłam nieustannego poprawiania tego produktu w ciągu dnia więc teraz (aby go wykończyć) stosuję go w weekendy na krótkie wyjścia. Plus taki, że nie uczula i nie podrażnił mi skóry (choć skóra nie wygląda po zmyciu ładnie - ale więcej niedoskonałości się nie pojawia).

Opakowanie w miarę wygodne. Cena - absurdalna za 30ml takiego bubla. Jest to mocno brudzący, ujednolicający na 30 minut podkład, idealny na krótkie wyjście lub do zdjęcia dla osoby z cerą idealną - czyli de facto podkładu niepotrzebującą. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i ostatniego)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948475].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 126

Podkreśla niedoskonałości...

Dostalam trochę tego podkładu w aptece jako próbkę i niestety ten podkład jest bardzo słaby.

Mam cerę mieszaną, czasem w kierunku do suchej.

Owszem- podkład matuje, to trzeba przyznać, ładnie się rozprowadza, niczym mus, a najjaśniejszy kolor jest w miarę ok (mógłby być jaśniejszy), nie uczula co ważne, nie zauważyłam też zapychania, ale....wygląda okropnie na twarzy.:(

Nie nawilża, robi się efekt ciasta na twarzy, podkreśla wszelkie suche skórki (w szczególności koło nosa), skóra wygląda na zmęczoną i suchą. Jeżeli mam wydać ponad 100 zł, to chciałabym uzyskać jakiś super efekt na twarzy, a jeżeli nie ma żadnego fajnego efektu albo jest znacznie gorzej niż bez podkładu, no to o czym tu mówić.

Jeszcze tylko dodam, że ten podkład zupełnie "nie dogaduje" się z kremami nawilżającymi. Na lekkim kremie nawilżającym waży się, a bez kremu wygląda "sucho". Próbowałam na różne sposoby i nic.:noniewiem:

Używam tego produktu od: tydzień używałam
Ilość zużytych opakowań: duża próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922288].usefull || 0 }}% pomocna.