L'biotica, Biovax Naturalne Oleje, Dwufazowa odżywka do włosów bez spłukiwania

L'biotica, Biovax Naturalne Oleje, Dwufazowa odżywka do włosów bez spłukiwania

Fazy odżywki bez spłukiwania Biovax mieszają się tuż przed nałożeniem na włosy, przez co zachowana zostaje integralność składników aktywnych. Dzięki lekkiej formule odżywka nie obciąża włosów. Naturalne oleje: arganowy, makadamia i kokosowy dostarczają włosom kwasów tłuszczowych, pełniących ważną rolę w utrzymaniu ich elastyczności i blasku. Zmniejszają porowatość włókien, dzięki czemu stają się one lśniące, wygładzone i odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Bez spłukiwania, bez działania

Takie tam psikadło. Używałam na wilgotne włosy, bo kiedyś spróbowałam na całkiem suche i to był dramat - jakbym popsikała wodą z cukrem, kołtun goni kołtun, trzeba było je znowu wymyć. Jak spryskiwałam wilgotne włosy, to nie widziałam efektów. Czy pomagała w rozczesywaniu - wielkiej różnicy nie widziałam. A mowy nie było o wygładzeniu włosów, nabłyszczeniu, no nic. W dodatku to opakowanie. Ktoś chciał być innowacyjny, a wyszło jedno wielkie nieporozumienie. Niewygodnie trzyma się to w ręce, spadło mi już kilka razy, ciężko jedną ręką zaaplikować, a drugą rozczesywać.

Ok

Sama odżywka jest wręcz cudowna w działaniu. Po aplikacji na mokro i wysuszeniu sprawia, że moje lubiące się puszyć i falować włosy robią się niesamowicie przyjemne i gładkie. Nie pamiętam żeby jakakolwiek inna odżywka bez spłukiwania działała tak idealnie u mnie.

Ale!.. nie wiem kto wpadł na tak szatański pomysł i wymyślił to opakowanie! Przecież tego się nie da utrzymać w jednej dłoni i używać atomizera jednocześnie.. musiałam pomagać sobie drugą ręką. Ten kształt to totalna porażka, ktoś chciał być innowacyjny a wyszedł bubel jakich mało. Na dodatek atomizer psika zbyt intensywnie i odżywka nie tylko pokrywa włosy ale także wszystko dookoła. Pół ląduje na włosach a drugie pół na ziemi z której trzeba to wszystko myć.
Proszę producentów niech zmienią to opakowanie na praktyczne.. Sama nie mam ochoty kupować kolejny raz tego badziewia ale zawartość jest tak ciekawa, że szkoda po prostu.

Lubię

+ wygładza
+ nawilża
+ wydajna
+ śliczny zapach
+ ujarzmia moje rozjaśniane loki i poprawia ich wygląd
+ włosy nie są "przyklapnięte" (przynajmniej moje, z natury baaardzo puszyste)

- cena

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Casting Crème Gloss

Dobry w zastępstwie ulubionego kosmetyku

Na pewno nie jest to mój pierwszy wybór. Gdybym nie mogła dostać mojej ulubionej macadamii (znacznie droższej) to byłby to mój kosmetyk na przeczekanie.

Zalety:
- Piękny zapach
- dobrze działa, ale na odżywionych i zdrowych włosach
- wydajny

Wady:
- niewygodne w użyciu opakowanie
- końcówki włosów (przesuszone i rozdwajające się) pozostały niewzruszone na działanie obiecane przez producenta

Używam tego produktu od: 2015 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Dobry dodatek.

Plusy:
-Poręczne opakowanie.
-Utrzymujący się na włosach, przyjemny zapach.
-Wodnista konsystencja.
-Współgra z szamponem.
-Nie wysusza włosów.
-Nadaje połysk.
-Bardzo wydajna.

Minusy:
-Mogą pojawić się problemy z atomizerem.

Używam tego produktu od: Cztery miesiące.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

calkiem ok

Odzywka sprawuje się całkiem nieźle, ale mam też kilka zastrzeżeń.

Włosy sa po niej gładsze i miękkie, ale efekt nawilżenia jest dość słaby. Konsystencja jest troche klejąca, co troche utrudnia potem rozczesanie.

nie przetłuszcza włosów, nie obciąża, atomizer jest fajny w użytkowaniu.

bardzo wydajna.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Obciąża.

Od odżywki w spray nie oczekuje dużo. Ma ułatwiać rozczesywanie, nie obciążać, zapobiegać elektryzwaniu i nie przetłuszczać. Ta odżywka niestety nie spełnia wszystkich tych funkcji.

Moim zdaniem ta odżywka jest "za treściwa". Chodzi mi o to że nawilża, nadaje włosom miękkości, ale niestety obciąża i przetłuszcza włosy. W przypadku innych odżywek w spray mogłam włosy psikać bez ograniczeń. W przypadku tej musze bardzo uważać, aby włosów nie przetłuścić.

Odżywka oczywiście ułatwia rozczesywanie, włosy się mniej elektryzują. Włosy są miękkie i błyszczące.

Wadą jest również nieszczęsny aplikator. Mi się bardzo szybko zepsuł i musiałam szukać opakowania zastępczego.

Gdyby nie to nieszczęsne przetłuszczanie to pewnie jeszcze nie raz kupiłabym tą odżywkę.

Używam tego produktu od: od 3 miesiecy

ładny zapach , nic więcej

Kupiłam ją przekonana samymi zaletami marki l\'biotica (nic mnie jeszcze nie zawiodło). Niestety z moimi włosami nie robi nic, a wręcz od czasu do czasu jak psiknę kilka razy więcej niż zwykle mam wrażenie, że się szybciej przetłuszczają. Jednak muszę przyznać, że zapach jest nieziemski - kocham go! A co najlepsze utrzymuje się przez następny dzień :)
3 gwiazdki tylko za zapach

Nie mogę jej nic zarzucić.

Nie oczekuję zbyt wiele od odżywek. Mają delikatnie nawilżyć, współgrać z używanym szamponem, no, może trochę wzmocnić i minimalnie nabłyszczyć - nic więcej.

Odżywka z Biovax\'u sprawdza się w tej roli znakomicie. Nie używam jej zbyt wiele, ponieważ stosuję dużo kosmetyków i nie chcę przeciążyć włosów.

Tak więc plusy:
-Lekko nabłyszcza.
-Ułatwia rozczesywanie.
-Współgra z szamponem.
-Delikatnie nawilża.

Minusy:
-Brak.

bardzo słaba

Oprócz super zapachu , ta odżywka posiada same wady.
Opakowanie to jakieś nieporozumienie! Wyślizguje sie z ręki i uniemożliwia aplikację. Po wysuszeniu włosy są dziwne w dotyku, pokryte jakby jakimś nalotem i szybciej się przetłuszczają. Masakra. Nie polecam.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Dobra ale bez efektu Wow

Na początku jej używania byłam zachwycona działaniem, niestety po około dwóch tygodniach używania przestała działać na moje włosy
plusy
-dobry skład bez silikonów
-włosy po niej są mocno błyszczące i miękkie w dotyku
-piękny zapach
-nawilża ale bardzo słabo, i na kilka godzin
-lepiej sprawdza się na suchych włosach niż mokrych, np do odświeżenia loków
-wydajna, używałam jej przez ponad 3 miesiące

Mam włosy kręcone, wysoko porowate, i ta odżywka użyta na mokre włosy niestety nie ułatwia w rozczesaniu ;/

Minusy
-okropny atomizer, który pryska za dużo, za szeroko i przez to po każdym jej użyciu całe kafelki w łazience są w tłustych kropeczkach
-niewygodne opakowanie
-trzeba uważać z jej ilością bo może obciążać, ja mam suche włosy a i tak zdarzyło się że po jej użyciu wyglądały na tłuste

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące

dobry skład lecz działanie przeciętne

U mnie odżywka sprawdza się jak każdy inny drogeryjny produkt przeznaczony do suchych włosów. Kupiłam ją ze względu na pełne superlatyw opinie, jednak ja nie jestem z niej tak zadowolona. Do jej zalet z pewnością można zaliczyć:
-prosty skład, (liczne naturalne oleje, brak silikonów),
-dzięki niej włosy są lśniące, miękkie, lekko nawilżone, ale...

-odżywka umożliwia łatwiejsze rozczesywanie włosów dopiero przy nałożeniu jej w większych ilościach, co powoduje, że włosy są obciążone i szybciej się przetłuszczają (mimo suchych włosów),
-ma ona bardzo niewygodną butelkę, jej kształt sprawia, że podczas używania wyślizguje się z ręki,
-atomizer dozuje zbyt dużą ilość produktu,
-włosy są nawilżone, ale bez spektakularnych efektów,
-nie zmniejsza porowatości włosów,
-jest niewydajna,
Efekt po jej użyciu (w ilości, która nie obciąży nam włosów) jest przeciętny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca