Long-Up (tusz wydłużający)

Long-Up (tusz wydłużający)

Tusz do rzęs - wydłużający. Jak obiecuje producent, ma wydłużać i ładnie rozdzielać rzęsy. Czarny kolor podkreśla ładnie oczy i dodaje im głębi.

Cena: ok. 66 zł / 9 ml

dla niewymagających

Mam długie, gęste i naturalnie ciemne rzęsy, ale głęboko osadzone oczy, więc "wyciągam" je tuszami wydłużającymi. Nie wymagam cudów: tusz ma się dobrze rozprowadzać, nie sklejać i wydłużać.

Nie jestem w temacie zbyt wymagająca, ale na tym tuszu strasznie się zawiodłam. Przede wszystkim skleja, na końcach rzęs pojawiają się grudki. Z wydłużaniem jest tak sobie; jestem pewna, że pierwszy lepszy tusz "za piątkę" dałby dokładnie taki sam efekt :(

Męczę ten tusz od blisko roku (z przerwami na inne - każdy okazał się dużo lepszy, nawet ten z krytykowanego za tusze Avonu) i cieszy mnie, że już się kończy. Na pewno już nie kupię - a na pewno nie za tę cenę, zupełnie nieadekwatną do efektów i jakości.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1 i koniec

niestety porażka

zawiodłam sie tym produktem poniewaz kosmetyki Pupy zawsze cenilam i lubilam.Ale niestety ten tusz jest koszmarny,nie wydłuza i skleja rzeski :( szczoteczka nie jest zbyt dobra,tusz zle sie rozprowadza i osypuje;( na dodatek za te 66 zł mozna kupic cos o wiele lepszego a tańszego