Nivea Visage, Chusteczki do demakijażu

Nivea Visage, Chusteczki do demakijażu

Pojemność 25 szt

Chusteczki zostały specjalnie opracowane z myślą o potrzebach cery normalnej i mieszanej. Twarz, delikatna skóra wokół oczu oraz dekolt są dokłądnie oczyszczone, a skóra zachowuje właściwy poziom nawilżenia.
- dokładnie i łagodnie usuwają pozostałości makijażu i zanieczyszczenia
- formuła z morskimi minerałami i Prowitaminą B5 odświeża i witalizuje skórę, nie pozostawiając tłustej warstwy
- miękki materiał delikatnie oczyszcza skórę twarzy i okolic oczu
EFEKT: za jednym razem skóra jest dokładnie i łagodnie oczyszczona, pozostaje odświeżona i gładka.
ez alkoholu, przebadane okulistycznie i dermatologicznie.
Za każdym razem po ich użyciu miałam uczucie niewystarczającego oczyszczenia :( Raczej stosowałam je do odświeżenia w podróży i w tym celu, mogę przyznać, że się spisywały świetnie :)

Cena: 13 zł / opakowanie 25 sztuk

Rewelacja!

Chusteczki sa rewelacyjne, w domu, w podrozy, na plazy do odswiezenia...
Kupilam je w promocji za jakies grosze do wyprobowania. Pierwsza proba z pudrem sypkim, delikatnym cieniem i tuszem - wszystko zmyte, buzia czysiutka. Druga proba z podkladem (Double Wear, wiec nie byle jaki), kreska z eyelinera (rowniez DW wiec trwaly), tuszem (niewodoodpornym) i rozem czyli pelnym makijazem - wszystko zmyte, buzia czysciutka. Jedna chustka w zupelnosci wystarcza mi na zmycie wspomnianego pelnego makijazu. Nawilzenia za bardzo nie czuje, jakies 30 min po uczyciu buzka jest leciutko sciagnieta, ale znosnie. Twarz jest swieza, promienna. Naprawde super produkt!
Bardzo sie ciesze, ze je odkrylam, gdyz nie musze juz dzwigac w torbie platkow, mleczka i toniku, gdy po proacy ide na maly workout na silownie;)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: koncowka pierwszego

Średniak

Nie ma rewelacji. Nie można powiedzieć, że są słabe, ale nie są rewelacyjne; po prostu jedne z wielu...Bardzo słabo nasączone, zdarzało się, że podrażniały oczy; z niektórymi kosmetykami w ogóle sobie nie radziły; by dobrze zmyć makijaż musiałam korzystać z 2-3 chusteczek.
Na pewno nie must have...

Bez nich ani rusz:)

Od kiedy je poznałam skonczyłam z mleczkami i wacikami!Sa bardzo praktyczne.Dobrze oczyszczają skóre z makijazu.Moze niezbyt wydajne, ale co tam.Grunt to wygoda!Uzywam do cery mieszanej i jestem bardzo zadowolona.Polecam!

Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanascie

Cellulit składniki

raczej takie sobie

Kupilam chusteczki jak jechalam na wakacje, mam cere mieszana, a te chusteczki mi bardzo podraznily wrecz wysuszyly buzie
czesciowo zmywaja makijaz, tuszu wodoodpornego nie pokonuja

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

dobre i tyle

Zawsze warto miec te chusteczki. Wygodne, dobrze zmywaja, poza wodoodpornym tuszem. Nie szczypia mnie w oczy, nie wysuszaja skory, zapach delikatny, typowy dla tej firmy. Malo wydajne w porownaniu z mleczkami do zmywania. Bez zachwytow, ale przydatne.

Takie sobie...

Kupiłam te chusteczki latem, dla odświeżenia i zmywania makijażu.
Jako że na opakowaniu jest podane że przeznaczone są do cery normalnej i mieszanej nie sądziłam że będą aż tak nawilżały...
Zmywając makijaż wydawało mi się że wciąż go mam, nie czułam oczyszczenia. Działają jak wacik nasączony kremem nawilżającym.
Po tygodniu ich używania pojawiły mi się pryszcze! :(
Raczej więcej ich nie kupię.

Okropne!

Z chęcią wypróbowałam te chusteczki, spodobała mi się ta forma kosmetyku. Ale jego działanie- absolutnie nie! Są zbyt mocno nasączone środkiem do demakijażu, zostawiają twarz mokrą i lepką na długi czas. Okropnie podrażniły moją buzię, co się mi prawie nigdy nie zdarza. Nie daj boże, żeby płyn dostał się do oczu! Nie polecam nikomu. Nie zmywają makijażu!

dla leniwych

Zużyłam je w ciągu tych letnich miesięcy, kiedy używałam tylko pudru sypkiego i jak wracałam do domu nie chciało mi sie nic robić, nawet wycisnąć mleczka na wacik, to nimi właśnie ten puder zmywałam.Są dobrze nasączone, mnie nie podrażniają (zaznaczam ze niewiele kosmetyków mnie podrażnia), przypominają troszkę taką ściereczkę do czyszczenia drewnianych mebli :).Ładnie pachną. Zrobiłam też próbę zmycia większego makijażu i oto wyniki: - podkład i puder zmyty został bez zarzutu, słabo wypdał porachunek z tuszem do rzęs :(, co najgorsze zaś >>> zwykłej kreski zrobionej kredką prawie wcale nie ruszyło.Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie chusteczek

niespecjalne

Jak dla mnie to niewypał.Co prawda dość dobrze zmywają makijaż, jednak niestety - mocno podrażniają (zwłaszcza oczy), pozostawiają nieprzyjemną, tłustą powłokę, pachną okropnie.

Moje uzależnienie ..:)

Uwielbiam je :) Latem do przemywanie buzi na plaży, albo podczas wędrówek - w poszukiwaniu..niewiadomo czego ;)Boskie, naprawde :) Lubie zapach Nivea, lubie chusteczki Nivea :) Wspaniałe po imprezie, gdy nie mam siły na ceremonie demakijazu :) Kompletny, pełny demakijaz oczu i buzi :) Dzieki mikrogąbeczkom :) Pozostawiają na buzi delikatny film z kremu, ale ja to lubie, bo juz nic nie musze w siebie wklepywac ;)Buzia czysciutka, gładziutka, nakremowana :) WSPANIAŁE ! Wydajne i nie tak starsznie drogie :) Struktura , z której są wykonane -pełna satysfakcja- nie za grube, nie za cienkie :) I nie pozostawiają po sobie na buzi na i oczkach strączków, strzepków chusteczkowych znaczy :)GORĄCO POLECAM :) w sytuacjach, jak w/w :)

duże, aż za

Duże to pudełko i nie wiem po co - chyba tylko dla podbicia ceny, bo w domu się zwykle chusteczek nie używa, a wpodrózy zajmuje za dużo miejsca... Niemniej same chusteczki są ok. Dobrze oczyszczają, nie podrażniają, mają ładny, typowy dla Nivei zapach... Tylko zostawiają trochę warstewki na mojej tłustej buzi... Ale myślę, że dla suchej cery będą w sam raz.

niezbyt dobre

Plus za sam pomysł. Takie chusteczki na podróż w warunkach higienie niesprzyjających (kupiłam w wakacje) powinny być wybawieniem. Sam design też mi się podoba.Chusteczki jednak śmierdzą tak strasznie, że trudno było mi się przemóc i w ogóle je zastosować, chociaż na promie, gdzie woda jest w obiegu zamkniętym, mycie twarzy wodą i żelem w ogóle nie wchodziło w rachubę. Okazało się w końcu, że demakijaż tymi chusteczkami jest tak samo nieprzyjemny jak sam zapach i niestety - niezbyt dokładny :(Skończyło się na zabawie z mleczkiem do demakijażu i płatkami kosmetycznymi. A tak się dobrze zapowiadało.