Isana Hair Professional, Locken Spulung (Odżywka do włosów kręconych)

Isana Hair Professional, Locken Spulung (Odżywka do włosów kręconych)

Odżywka do włosów kręconych wspomaga witalność i naturalną sprężystość loków aż po same końce, ułatwiając w sposób optymalny ich rozczesywanie. Specjalna formuła pielęgnacyjna z pantenolem i prawdziwymi proteinami z pszenicy pielęgnuje zniszczone włosy, dodając lokom blasku. Odżywka dostarcza intensywnego nawilżenia - aby loki wyglądały na zadbane, a skóra głowy była zdrowa. Do codziennej pielęgnacji, nie zawiera silikonów i parabenów, pH przyjazne dla skóry.
Wmasować delikatnie w wilgotne włosy, pozostawić na krótko, następnie starannie spłukać. W razie potrzeby zabieg powtórzyć. Do osiągnięcia optymalnego efektu pielęgnacji polecamy stosowanie szamponu do włosów kręconych Isana Hair Professional.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Stearamidopropyl Dimethylamine, Panthenol, Hydrolized Wheat Protein, Niacinamide, Quaternium-87, Propylene Glycol, Distearoylethyl Hydroxyethymonium Methosulfate, Polyurethane-14, Amp-Acrylates Copolymer, Aminomethyl Propanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, Linalool, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Citric Acid, Lactic Acid, Sodium Hydrixide.

przeciętność

Na fali uniesień na wizażu pobiegłam po ta odżywkę do sklepu i używam od mniej więcej roku na przemian z wersją volume.

Jest przeciętna. Nie szkodzi ale też efekt po niej nie przykuwa uwagi. Nie podkreśla skrętu (mam lekko falowane na końcach) i niestety są napuszone.

Gdyby była też zła, wyrzuciłabym do kosza ale takto ujdzie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

nawet niezła

Odżywkę poleciła mi koleżanka, która stosuje inne kosmetyki z tej serii.
+ nie plącze włosów
+ wydajność (starcza na dłuugo)
+ nawet duża ilość nie obciąża mi włosów
+ cena (można ją było dostać na promocji w śmiesznie niskiej cenie)

- już jej nie ma :/

nothing special

Będzie krótko i na temat.
Na plus:
- cena
-duża pojemność
-duża dostępność
- dobrze się rozprowadza i równie dobrze spłukuje

Minusy:
- odżywka dość kapryśna- czasem nawilża, czasem nie, dla mnie jest to niewystarczające nawilżenie
- czasem sprawiała że włosy były posklejane w strąki
- puszące włosy
-zbyt mało podkręca skręt fal czy loków
-za bardzo obciążała przy dłuższym stosowaniu, a uzyskany efekt jest odwrotny od zamierzanego

"Morduję" ją stosując raz- dwa razy na msc. Produkt może mieć wiele zwolnenniczek, moich potrzeb jednak nie zaspokaja.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Botoksu zastosowania

swietna ;)

Jak dla mnie super. Dziewczyny na blogach pisza ze jest nie zgodna z CG ale dzialanie ma i tak czy siak bardzo dobre.
Włosy sa po niej miekkie i ladnie sie kreca. Odzywka ładnie pachnie nie jest tez droga wiec warta ja kupic chociaz na probe.Wydajna.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Taka se...

Moje włosy są falowane, niekiedy pojawi sie na nich coś loczko podobnego i są niestety dość trudne w pielęgnacji. po tej odżywce są miękkie i puszyste, a dość często nawet spuszone i matowe... Starałam się ulepszać ją czymś i nawet nieźle to wychodziło. Mimo wszystko nie polubiłyśmy się do końca, nie była najgorsza ale niczym mnie nie zachwyciła. Co do wydajności to nie było źle, zapach na początku mnie irytował później przestałam zwracać na niego uwagę, opakowanie wygodne pod koniec można postawić na zakrętce i nie ma problemu z wydobyciem, cena jak na tą ilość bardzo przyjemna, ja kupiłam ją na promocji, nie pamiętam dokładnie ale było to coś koło 5zł ;)
U mnie niestety nie sprawdziła się jednak polecam wypróbować, cena jest niewielka w dodatku ma wiele zwolenniczek :)

Używam tego produktu od: prawie rok

Bardzo fajna :)

+przede wszystkim ładnie podkreśla loki, nadaje im sprężystości, włosy po użyciu wyglądają lepiej;
+nawilża;
+delikatnie wygładza;
+dodaje blasku;
+nienajgorszy skład;
+ułatwia rozczesywanie;
-trzeba jej duzo nałożyć na włosy;
-gdy przez dłuższy czas używam tylko tej odżywki, moje wyglądają trochę gorzej, wydaje mi się przez to, że ta odżywka nie jest wystarczająca w pielęgnacji moich włosów;
-już niedostępna :(

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Spodziewałam się czegoś innego

Kupiłam jeszcze za czasów jej pierwszych recenzji na KWC, kiedy wszyscy byli nią zachwyceni.
I muszę przyznać, że kupiłam drugie opakowanie, ALE...
Spodziewałam się innego efektu.
Mam włosy długie, prawie do łokci, ciężkie, wycieniowane, falowane/kręcone, wysokoporowate, przetłuszczające się szybko u nasady, a szybko przesuszające się już kilka cm od skóry głowy.
Liczyłam na zdefiniowane i nawilżone loki.
A w rzeczywistości różnie bywało i w sumie nie wiem, od czego to zależy.
Niby nawilża, czasem ten efekt jest lepszy, czasem gorszy.
Niby definiuje, ale trochę za bardzo dociąża - zamiast loków potrafią zrobić się zbite strąki.
Mam wrażenie, że moje włosy się do niej przyzwyczaiły, a żeby nadać lekkość moim falom używam jej na ten sposób:
Zwilżam włosy pod prysznicem, po czym obficie nakładam ją prawie od nasady, trzymam kilka minut, spłukuję i myję włosy szamponem nawilżająco-podkreślającym kolor włosów.
I wtedy służy mi najlepiej.
Ogromny plus za cenę i pojemność.
Warta wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Dobra.

Odżywkę kupiłam zachęcona opiniami na wizażu i nie zawiodłam się.Nie liczyłam na rewelacje za tą cenę, ale w miarę spełniła moje oczekiwania.

Plusy:
*niska cena za tak duże opakowanie
*dostępność
*podkreśla loki
*wydajna
*nie obciąża włosów

Minusy:
*moje włosy mimo wszystko lekko się po niej puszą

Ale za tą cenę jak dla mnie super :) Napewno będę nadal regularnie stosować na zmianę z innymi odżywkami.

Jak w poprzednim poście - wielkie nic

Włosy kręcone są z natury porowate i łatwo się wysuszają. Potrzebują treściwych i mocno nawilżających kosmetyków. Ten nie jest ani treściwy i ani trochę nawilżający. Nie zauważyłam po nim nic. Włosy są sianowate i suche jakbym w ogóle nie użyła odżywki. Jest wielka i tania - to są jej jedyne plusy. Teraz (bo nie lubię wyrzucać rzeczy) zużywam ją przy metodzie OMO jako pierwszej odżywki. Może też sprawdziłaby się do mycia wyłącznie odżywką...

Wielkie nic...

Zacznę od tego że jestem posiadaczką falowanych włosów. Potrzebują one treściwych masek i konkretnych odżywek. Ta niestety całkowicie sie nie spisała. Nawilżenie było zbyt małe, by wogóle można bylo je dostrzec. Jak dla mnie ten produkt to tania, rozwodniona substancja, która sprawdziła by się na włosach: idealnie zdrowych, które potrzebują nawilżenia w nieznacznym stopniu, nieobciażającym włosy.
2 gwiazdki za cenę i dostepność

może być

plusy
- formuła bez silikonów (raczej nie służą moim włosom)
- nie obciąża tak bardzo (jednak stosuję ją oszczędnie i co drugi dzień)
- pomaga w utrzymaniu włosów w dobrej kondycji
- tania
-wydajna
- ładnie pachnie
minusy
- stosowana na co dzień obciąża włosy
- przyspiesza przetłuszczanie się włosów

ogólnie i tak jest to najlepsza odżywka, jaką miałam i ma najlepszy spośród nich skład.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Przeciętna odżywka

Plusy:
+ ładny zapach
+ niska cena
+ ułatwia rozczesywanie
+ wygładza włosy

Minusy:
- w żadnym stopniu nie poprawiła ogólnej kondycji moich kręconych włosów
- nie zauważyłam żeby podkreślała skręt moich loków
- obciąża włosy

Obecnie stosuję ją jako pierwsze O w OMO i jest ok.