Ligne Yeux, Masque Soin Yeux-Levres Extreme Confort (maseczka do pielęgnacji okolic oczu i ust)

Maseczka zawiera morską elastynę i glicerynę pochodzenia roślinnego. Ma dwa zastosowania: jako maseczka i krem. Chroni skórę do temperatury -50 st. (!) Dostarcza skłądników odżywczych i zwiększa poziom nawilżenia skóry. Jest to również terapia ujędrniająca. Cieńsza warstwa dostarcza składniki odżywcze, zmniejsza objawy odwodnienia, poprawia kondycję i strukturę skóry. Grubsza warstwa maseczki doskonale odpręża zapewniając uczucie komfortu i sprawiając, że skóra jest wypoczęta.

123 zł / 20 ml

Dla mnie KWC!

Nie potrafię bez tej maski funkcjonować. Maska jest gęsta, kremowa, bardzo odżywcza. Latem nakładam ją co jakiś czas jak czuje że cera jest przesuszona na okolice oczu i ust, grubo, a i tak sie prawie cała wchłania. Resztę wklepuję. W zimie stosuję często, gdyz moja skóra jest przesuszona i uwrażliwiona przez ogrzewanie i zmiany temperatury. Smaruje nią całą twarz. Na snowboard nie oceniona. Ważne jest dla mnie że nie tylko nawilża ale i koi skórę. Moja znojoma ma atopwa cerę i ta maseczka też jest dla niej must have. Nie wiem skąd te niskie recenzje. Poprostu ja ubóstwiam:)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: około 5

na wszelki wypadek ...

Nabyłam ją w charakterze substytutu balsamu do ust Coherence Lieraca, no i leżała, bo na usta jest zbyt gęsta i tępa, niezbyt się dobrze wchłania ... no i stała sobie bezużytecznie, dopóki sławetny Touche Eclat nie zmasakrował mi skóry pod oczkami ... wszystko mnie wtedy szczypało i piekło :( spróbowałam tej maski - i pomogła :) Podrażniona i opuchnięta skóra pochłaniała 3 grube warstwy rano i wieczorem przez kilka dni ... mogę więc odpowiedzialnie stwierdzić, że maseczka ma wybitne właściwości kojące i ochronne. Poza tym - nawilża mniej niż przeciętnie, i ogólnie mam wrażenie że w ogóle nic nie robi - poza łagodzeniem. Czyli - przyda się na wszelki wypadek, ale poza tym - nie warto.
Cholernie wydajna.

nie dla mnie:(

Z obietnic producenta wnioskowałam, że to kosmetyk szalenie uniwersalny, bo może być używany jako krem i jako maska...niestety paskudnie się rozczarowałam:(

Maska ma bardzo gęstą konsystencję, jednak prawdziwy problem polega na tym, że po nałożeniu na skórę staje się ona potwornie tępa i w zasadzie rozsmarowanie kosmetyku bez rozciągania skóry jest niemożliwe :(
Ale nawet jeśli się to uda, na skórze zostaje bardzo tłusta, dosyć gruba warstwa, która się w ogóle nie wchłania, wrrrrrr

Przyjemność stosowania - żadna! Efekty - jak po posmarowaniu się jakimkolwiek kremem natłuszczającym :( Dlatego po kilku próbach dałam sobie z nią spokój

Jednak nie dyskwalifikuję jej całkowicie, bo myślę sobie, że ta maska może być bardzo dobrą ochroną podczas szalonych mrozów(o czym wspomina producent), być może ucieszy też zapalone narciarki