Bielenda, Color Control, Face Perfector CC Cream 10 in 1, Krem korygujący CC 10 w 1 neutralizujący zaczerwienienia

Innowacyjny, multifunkcyjny krem CC 10w1 to niezastąpiony kosmetyk, który w sposób perfekcyjny łączy właściwości kryjące korektora cery i pielęgnacyjne kremu. Idealnie maskuje niedoskonałości oraz wyrównuje koloryt cery, intensywnie nawilża, skutecznie podnosi trwałość makijażu. Lekka, nietłusta formuła szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustego filmu, nie zatyka porów. Krem stanowi idealną bazę pod makijaż. Zawiera kwas hialuronowy, troxyrutynę i alantoinę.
Efekt: nieskazitelna twarz o gładkiej, matowej i promiennej cerze.
Stosowanie: krem wmasować w oczyszczoną skórę twarzy. W miejscach, gdzie niedoskonałości są bardziej widoczne, aplikację można punktowo powtórzyć. Krem sprawdza się również jako samodzielny kosmetyk.
Krem jest bezpieczny dla skóry wrażliwej. 0% parabenów, sztucznych barwników, oleju parafinowego, PEG.

Jeśli oczekujesz krycia to nie jest produkt dla Ciebie

Zaznaczam na początku - ten krem nie kryje :) I w zależności od oczekiwań to będzie jego zaleta lub wada. Osoby z rozległymi zaczerwienieniami będą niezadowolone natomiast te, które lubią swoją "nagą" skórę i chcą ją jedynie troszkę poprawić zakochają się w tym produkcie :)

+ Przepiękne opakowanie, wspaniale prezentuje się na toaletce - dodatkowo jest funkcjonalne i higieniczne przy takiej konsystencji produktu.
+ Zapach mnie powala :) Pachnie jak słodkie perfumy.
+ Konsystencja kremu w sam raz, ładnie rozprowadza się na buzi.
+ Ma lekko zielony kolor dzięki czemu delikatnie redukuje zaczerwienienia i rozjaśnia skórę. Nazwałabym ten efekt upiększeniem naturalności gdyż krem de facto nie kryje wcale :)
+ Po wchłonięciu krem pozostawia uczucie nawilżenia ale jednocześnie lekko matuje (nie jest to płaski mat a zdrowo wyglądająca skóra).
+ Produkt dobrze współpracuje z podkładem (jako baza), korektorem, różem czy innymi produktami. Przypudrowany może tworzyć pełen makijaż twarzy dla osób bez większych problemów skórnych.
+ Cena 20zł jest jak najbardziej w porządku.

+/- Zapach kosmetyku jest piękny ale dosyć długo się utrzymuje, może to być minus dla osób które są bardziej wrażliwe na zapachy.

- Dostępność średnia, ja swój krem znalazłam tylko w Hebe.
- Jeśli by używać produktu bez wcześniejszego nawilżenia skóry będzie niestety niewydajny (to informacja głównie dla posiadaczek skóry suchej).

Generalnie polecam spróbować, szczególnie osobom z względnie ładną cerą potrzebującą jedynie nawilżenia i subtelnego wyrównania kolorytu. Ja na pewno jeszcze do niego wrócę :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie dla mnie...

Kupiłam ten produkt, ponieważ zależało mi na ukryciu drobnych zaczerwienień skóry i zmatowieniu cery.

Plusy:
- przyjemnie pachnie
- opakowanie - nie jest w słoiczku, co powoduje bardziej higieniczną aplikację

Minusy:
- na mojej twarzy efekt matu zachował się na jakieś 2,5 godzinki (oczekiwałam trochę więcej)
- nie ukrył moich delikatnych zaczerwienień skóry
- za taką cenę można kupić produkt dużo lepszej jakości

Taki sobie

Z niewiadomych... przyczyn moja poprzednia recenzja ze zdjęciami zniknęła..... Ten krem jest w miarę OK, ale niewiele zakrywa. Jedynie rozjaśnia trochę skórę. Bardzo lubię Bielendę, ale ten produkt mnie trochę zawiódł. Niestety pojawiły się również zaskórniki :(

Może będzie odpowiedni dla osób z idealną cerą, ale po co ktoś taki miałby sięgać po krem maskujący niedoskonałości, neutralizujący zaczerwienienia - jak podaje producent ?????

Moim zdaniem nie powinien być sprzedawany pod nazwą Krem CC.

Proszę zauważyć, że na zdjęciu nr 3 w miejscu, gdzie wcześniej zaaplikowałam dwie krople kremu (nr 1) pojawiło się zaczerwienienie.... :(
(nadgarstek)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie