Perfectly Real Makeup [ Teint Realite Parfaite ]

Perfectly Real Makeup [ Teint Realite Parfaite ]

Podkład wyrównujący koloryt, dostosowujący się do odcienia skóry, dający lekkie, naturalne wykończenie. Dzięki technologii mikropigmentów niweluje niedoskonałości cery, szczególnie przebarwienia. Rozświetla cerę. Wygląda naturalnie w każdym świetle. Dla cer normalnych do tłustych.

Napisanych recenzji: 209

Czasy studenckie ;)))

W okresie studiów używałam tego podkładu ok 3 lat zamiennie z teint miracle od lancome. Lancome był droższy a ja biedna więc częściej jednak tego i to wyjątkowo oszczędnie . Podkład dawał początkowe matowe wykończenie i wz z tym nie do końca mi odpowiadał. Przy pierwszych aplikacjach byłam nawet rozczarowana, myślę że z dwa razy go zmyłam zaraz po aplikacji i wróciłam ponownie do lancome .
Kiedy bieda zupełnie mnie przycisnęła (wszak podkładów nie kupowałam sama a dwa razy do roku otrzymywałam kupony upominkowe do Douglasa i wtedy mogłam wymienić je na podkład)i teint miracle miał już wyczyszczoną butelkę znowu sięgnęłam po ten podkład .

Po godzinie zyskiwał. Wtapiał się pięknie w skórę lekko rozświetlał( posiadał mini drobinki ,trochę jarmark ale wyglądały ładnie)ale trzymał w ryzach. Był to podkład o absolutnie minimalnym kryciu ale dla 22-23 letniej dziewczyny było wystarczające. Trzymał się dość ładnie . Po krótkim czasie byłam z niego zadowolona?
Zdaje się ze lekko wysuszał ale nie używałam go codziennie.
Podkład jest w tubce.
Cena w miarę korzystna.
Pojawiło się przez ten czas mnóstwo kosmetyków kolorowych do twarzy,a on nadal jest dobry
Mam nadal starą tubkę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[921756].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Naprawdę dobry

Po przetestowaniu naprawdę wielu podkładów myślałam ze po prostu nie ma takiego który spelnialby moje wymagania. Dostałam próbkę w sephorze clinique i muszę przyznać ze jest to jeden z najlepszych które stosowałem. Mimo lekkiej konsystencji dobrze kryje. Nie tworzy "maski " na twarzy. Jest wydajny. Dobrze sie rozprowadza. Minusem jest to ze nie wszędzie można dostać mój kolor . Musiałam zamawiać :(

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[887154].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Jeden z najlepszych jakie miałam!

Według mnie jeden z najlepszych dostępnych na rynku podkładów w tym przedziale cenowym.

Fajnie kryje, kolor dopasowuje się do karnacjii, nie zdarzyło mi się jeszcze znależć koloru, który tak idealnie by pasował do mojej skóry.

Duży plus za dość mocne krycie przy zachowaniu naturalnego, świeżego looku bez efektu maski.
Nie uczula, nadaje cerze promiennego blasku.

Minus-konsystencja jest dość gęsta i ciężka-nadaje się raczej na jesień/zimę niż lato.

Używam tego produktu od: 5 lat z przerwami(używam go na jesień i zimę)
Ilość zużytych opakowań: 4 pełnowymiarowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[887040].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki - nietypowe kosmetyki

Napisanych recenzji: 125

Fajny, ale nie dla mnie.

Z jednego prostego powodu - najjaśniejszy kolor jest za ciemny. Oceniam próbkę najjaśniejszego koloru. Produkt jest dość wydajny, malutka ilość w słoiczku z Douglasa starczyła mi na dwa razy. Dostępność jak najbardziej na plus. Fajnie stapia się z cerą, wręcz wżera się w nią, jak określiła koleżanka poniżej, co dla mnie jest zaletą. Produkt wyglądałby naturalnie, gdyby nie ten kolor... dla super bladziochów nie! Cena odstrasza. Szkoda, że trudno się go zmywa. Nie mam pojęcia czy zapycha. Podsumowując...

dostępność
wydajność
fajnie stapia się z cerą
wyrównuje koloryt skóry

+/-:
nie kryje wystarczająco krost

cena
trudność zmycia
wybór kolorów...

Używam tego produktu od: od kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 2 razy próbka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[818149].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 599

mam mieszane uczucia

Plusy: fajna, bardzo wygodna tubka; dobrałam idealny kolor na lato - bez różu i świnki, nie zapchał, nie uczulił, nie jest tłusty.

Minusy: nieprzyjemny, chemiczny zapach - lubię pięknie choć delikatnie pachnące kosmetyki (mój ideał: Guerlain), lub takie, które naprawdę nie pachną.

Dziwadła: miliard tycich drobinek - błyszczących w letnim słońcu niemiłosiernie, zaskoczyło mnie to bardzo - bo w perfumerii wydawał się satynowy;
dość ciężki choć nie kryje idealnie...

Kolor jakby wżera się w skórę, staje się kolorem naszej skóry - trudno mi określić czy to zaleta czy wada...
Mam wrażenie pomalowanej twarzy - nie przypudrowanej, zmatowionej, wygładzonej - lecz dokładnie POMALOWANEJ, trochę jak farbą...
Nie spływa, bo jak ma spływać skoro dosłownie wżarł się w skórę...

Znalazłam dla niego zastosowanie - mieszam z jedwabistym, delikatnym podkładem i mam efekt zdrowego, jednolitego koloru, a zarazem satynowej, gładkiej cery. W tym układzie drobinki nie drażnią dając lekkie, naturalne rozświetlenie.
Jak dla mnie ten podkład solo po prostu się nie sprawdza.
Ale nie jest to też rozczarowanie roku.
Mam naprawdę mieszane uczucia... :)
Kupiłam w niezłej promocji (kilka ostatnich sztuk tego koloru w perfumerii), cenę przełknęłam. Gdybym kupiła w regularnej byłabym po prostu zła.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[812096].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 147

Byłby w porządku, gdyby nie jeden "mankament"...

Podkład jest zamknięty w małej tubce, dość wygodnej i poręcznej. Sam produkt ma konsystencję lejącą, ale jednocześnie bardzo kremową. Przyjemnie się go rozprowadza na twarzy, do jego aplikacji najczęściej używam własnych palców, wtedy doskonale się wtapia i nie widać, że mam na sobie podkład. Mam kolor 8, neutralny; bez widocznych tonów żółtych czy różowych, dość ciemny. Produkt nie podkreśla suchych skórek na twarzy, ani porów, jedynie mam z nim problem na nosie; czasem się trochę roluje, to pewnie zasługa tego, że mam tam dużo zaskórników. Po aplikacji twarz nie świeci się jakoś straszliwie, jest to raczej taki naturalny \'połysk\', jaki nasza skóra ma bez podkładu, bardzo świeży. Podkład ładnie wygląda na buzi, nie powiem, że nie. Nie widać go, a delikatnie wyrównuje koloryt, krycie ma większe niż. np kremy BB, lub kremy tonujące. Na twarzy utrzymuje się średnio; przypudrowany 5-6 godzin, ale ściera się tylko ze strategicznych miejsc, typu nos czy broda. Nos świeci mi się po 2 godzinach, mam z nim straszny problem, zawsze świeci się najbardziej i niestraszny mu żaden puder :( Generalnie, całkiem przyjemny podkład na lato, kiedy nie chcemy mieć na twarzy maski. Nie zapycha porów, ani nie wychodzą po nim żadne niespodzianki na twarzy. Nie powiedziałabym, że nawilża, ale na pewno nie wysusza, i to jest jego duży plus.

Niestety ma swoją \'piętę Achillesa\'. Mianowicie zapach, i bynajmniej nie jest on zły.

Jest przeokropny.

Na początku użytkowania nie przeszkadzał mi; był raczej delikatny, ale po upływie pół roku (podkład jest ważny 24 miesiące od momentu otwarcia) zaczął mi podejrzanie śmierdzieć. Za każdym razem jak go używałam, miałam odruch wymiotny. Nie mam pojęcia czym to wali, nie wiem czemu kojarzy mi się z jakimś zepsutym jedzneniem. Także jeśli jesteście wrażliwymi nosami - to nie jest produkt dla was.

Używam tego produktu od: używałam go rok temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801447].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 81

Tak, ale...

Podkład ten jest przeznaczony dla cery mieszanej z tendencją do przesuszania. Myślałam, że lekko przetłuszczał moją skórę, ale to był efekt owego rozświetlenia ;) Delikatnie krył, dając efekt naturalnego makijażu. Seria ta ma dużo kolorów, dzięki czemu na różne okresy miałam idealnie dobrany odcień :) Wydajny, opakowanie starczało na ponad rok. Poręczne opakowanie w formie tubki :)

Używam tego produktu od: ponad 5 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[797827].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 11

Napisanych recenzji: 140

Wcale nie taki zły

Zużyłam onegdaj (fajne słowo :) ?) całą tubkę tego podkładu, więc czas na moją recenzję. Pewie nie chciałoby mi się pisać gdybym zgadzała się z wcześniejszymi opiniami, ale, że mam trochę inne zdanie to coż - piszę.

Przede wszystkim, dla mnie to jest podkład rozświetlający.
Nadaje się raczej dla cer normalnych ewentualnie lekko mieszanych lub lekko suchych. Z tłustych na bank będzie spływał i sprawiał wrażenie smalcu. A przy bardzo suchej cerze podkład podkreśli wszystkie suche skórki, nawet te najmniejsze.

Ale jeśli zgra się ze skórą to ją rozświetla, wyrównuje koloryt, lekko łagodzi rysy. Ma się wrażenie lepszej cery. Bardzo dobrze się dopasowuje do koloru skóry.
Na jesień zimę i wczesną wiosnę dla mnie to bardzo dobry podkład, ma więcej zalet niż wad. Niestety latem, gdy temperatura jest wyższa spływa i po godzinie wygląda się jak kucharka stojąca godzinami nad garem z rosołem.

Opakowanie bez polotu, ale solidne, wkurzało mnie jedynie to, że nie widać ile w tubce tego podkładu jest. I mam wrażenie, że był lekko mniej "ekonomiczny" niż inne takie produkty (przynajmniej u mnie). Może to też być zaleta, bo nie ma chyba nic gorszego, niż kosmetyk, który się nie chce skończyć...

Nie wiem czy jeszcze kupię, bo ciągle kusi coś nowego, ale w razie czego wiem, że ten podkład to może być solidna "czwóreczka" w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: od jesieni do maja zdaje się
Ilość zużytych opakowań: 1, kolor nr 4 (chyba, pewności nie mam bo poszło do śmieci)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[797360].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

nie nie nie

ten podkład to jakaś pomyłka.

ma okropne plastikowe opakowanie (no chyba że nosi się go w torebce, to odpowiednio mniej waży niż szklane odpowiedniki)
zakrętka - b. niewygodnie się stosuje

sam produkt poniżej oczekiwań,
nie kryje (zawsze szukam fluidów o naturalnym efekcie, a ten nawet takiego nie ma)
ma okropne drobinki brokatu i czujesz się jak Robert Pattison w zmierzchu świecąc na słoncu
brak filtra SPF!
nie jest trwały
nie jest wydajny

plusy: brak

Używam tego produktu od: rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[777624].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Chyba nie dla mnie

Podkład nie jest zły, ale nie jest też idealny dla mnie
- jest przeznaczony tylko dla osób o nienagannej skórze
- raczej wyrównuje koloryt niż maskuje (więc raczej nazywam go kremem BB)
- cena nie jest niska
wspaniały na lato
- ciężko się rozprowadza
- dobry koloryt (idealnie się dopasowuje)
- świecenie od razu po nałożeniu

Używam tego produktu od: od 2 miesięcu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[766008].usefull || 0 }}% pomocna.