Eyeglide (kremowe cienie do powiek)

Eyeglide (kremowe cienie do powiek)

Lekkie, kremowe cienie do powiek zaprojektowane z myślą o dynamicznych kobietach, które chcą aby ich cienie były łatwe w użyciu i zapewniały wspaniały efekt przez cały dzień. To przede wszystkim z myślą o kobietach pełnych życia , a zarazem pragnących w każdej chwili wyglądać olśniewająco i świeżo Revlon stworzył cienie w aplikatorze, które sprawią, że jeszcze nigdy makijaż oczu nie był tak prosty. Dostępne w ośmiu perłowych kolorach nadających blask każdemu spojrzeniu. Bezzapachowe i przeznaczone również dla kobiet noszących szkła kontaktowe. 16 odcieni.

Cena : 45 zł

fajniutkie cienie

Posiadam odcień champagne i szczerze mogę go polecić jest to odcień uniwersalny aczkolwiek ładnie rozświetla spojrzenie więc czasami stosuję go jako bazę a czasem sam dla naturalnego i niewidocznego efektu. Konsystencja szybko zasycha na powiece tworząc taflę lśniącego jednolitego koloru o mega trwałości absolutnie nie zbiera się w załamaniach powieki i przeżyje nawet pluskanie w aquaparku:) jedyny minus za co odbieram gwiazdkę to jego dostępność na polskim rynku a raczej jej brak. Mnie osobiście przywozi go koleżanka z UK i jedyny plus takiego wariantu to cena produktu, która jest śmiesznie niska w porównaniu do tej, którą podała osoba zgłaszająca. Zatem gorąco polecam ten kremowy cień zwolenniczkom szybkiego i efektywnego a co najważniejsze nieskazitelnego i trwałego mejkapu.

Używam tego produktu od:dwóch lat

Tak...do szybkiego makijażu

Mam te cienie już prawie trzy lata, cały czas używam jednego koloru złoto-beżowego.
Cienie te będą idealne dla osób, które nie mają czasu na zabawy z makijażem. Tu aplikacja jest bardzo prosta i wygodna. Ja najczęściej wykręcam cień i smaruję palcem powiekę. Na bazie trzyma się dobrze, a z kolei na nim trzymają się świetnie inne cienie:)
Przez te 3 lata nie zmienił konsystencji, nic mu się nie dzieje, więc używam dalej. Niestety się kończy i trzeba będzie zamówić kolejny...
Generalnie nie widzę tu minusów.
Polecam:)

Używam tego produktu od: 3 lata

****

Mam odcień 10 berry

Miał ułatwiać zycie ale chyba bardziej je komplikuje:( Trudno równo nałozyc cień , trzeba sie posłuzyć palcem żeby go dobrze i równo rozetrzec.

Jest gesty i bardzo kremowy, trzeba szybko go rozcierać bo szybko zasycha

Śliczny kolor, super głeboki , ślicznie i delikatnie mieniacy sie.

Bez zapachu, nie kruszy sie i nie osypuje

Trwały
Raczej nie kupie wiecej, nie widziałam innych interesujących mnie kolorów

Używam tego produktu od: 1,5 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Eris film 2

:):):):):)::)

Ja mam kolor 04 jest złoty , złoto beżowy. Cień ten bardzo ładnie połyskuje jest widoczny:) Dosyć długo utrzymuje sie na oczach . Oraz najważniejsze aplikacja jest bardzo wygodna gdyż jest gąbeczka która ułatwia ją..:)Serdecznie polecam;)

Używam tego produktu od:3 miesiące

świetny

Według mnie jest doskonały. Trzyma się długo, nie rozmazuje i jest niesamowicie wygodny. Stosowałam go gdy pracowałam na statku po 12 godzin i naprawde nie wymagał jakiś drastycznych poprawek. Jest lekki i nie powoduje podrażnień a mam bardzo wrażliwe oczy. Teraz do niego wracam, fakt że cena jest dość wysoka jak na cień ale na aukcjach internetowych można go dostać duuużo taniej.

Ilość zużytych opakowań: około 5

Ciekawy produkt

Cień w formie pisaka ze skośno ściętą, twardawą, gąbkową końcówką. Cień się wykręca, co powoduje, że pojawia się na końcówce. Nakładam go palcem, bo dla mnie tak najłatwiej i wtedy wychodzi równomiernie. Sama końcówka jest moim zdaniem zbyt twarda... Trzeba nakładać w miarę szybko, bo pokrywając powiekę robi się gęstszy i potem już jest ciężej. Wrażenie jest takie, że ta wilgoć, pozwalająca na rozsmarowanie częściowo wyparowuje, a zostaje już sam kolor :)

Efektem jest błyszcząca kolorem poświata na powiece.

Cień na powiece posmarowanej podkładem pod cienie (Lumene) trzyma się bardzo dobrze, nie zbiera w załamaniach powiek.

Mam kolor NUDE 05, miałam na początku problem, bo kolor opakowania (różowawy) nie odpowiadał kolorowi na stronie Revlona (beżowawy). A w rezultacie jest jednak bardziej zbliżony do beżu, ale ma w sobie też coś z różu (przy sztucznym świetle) :)

nic specjalnego:)

no nie oglabym chyba zbyt wiele zarzucic tym cieniom - nie sa zle. dal niektorych moga wydawac sie za ciezkie i za kremowe. nakladam je tylko na ruchoma czesc powieki, bo tylko tam dobrze taka konsystencja wyglada. nie nadaja sie za bardzo do cieniowania i rozcierania. wygladaja ladnie, lekko perlowo. mam kolor jasnorozowy i blekitny. mimo, ze nie sa zle to jakos leza w mojej kosmetyczce i rzadko sie nimi pacykuje - nie wiem, po prostu jakos mnie nie zachwycily, jest tyle duzo lepszych od tych...

***

Cien kupilam swego czasu wraz z blyszczykiem LipGlide, przy czym resztki blyszczyka mam do tej pory, zas EyeGlide zniknal mi w oka mgnieniu. Nie wiem czy jest to spowodowane, ale zuzycie jednego 'pisaczka' zajelo mi niespelna 3 miesiace. A to troszke za krotko jak na mazidelko do powiek ;)
Mialam odcien Mocha, piekny, gleboki braz. Cien z racji swojej kremowej konsystencji, gladko i rownomiernie naklada sie na powieke. Pokrywa ja widocznym, ale nie intensywnym kolorem. Jego intensywnosc oczywiscie mozna stopniowac, jednakze ja stosowalam go na dzien i zadowalal mnie pol-transparentny odcien kawy ;)
W nienaruszonym stanie makijaz oka wytrzymuje ok. 3h. Po tym czasie cien zaczyna zbierac sie w zalamaniu powieki, a nastepnie calkowicie w tajemniczy sposob znika.
Ta krotkotrwalosc na pewno niekorzystnie wplywa na jego wydajnosc. Podobnie cena, gdyz jak na cien na kilka wyjsc, jest ona nieco przesadzona ;)

Uzywam tego kosmetyku od 2 lat
Ilosc zuzytych opakowan: 1