Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ultra Color Lip Crayon (Szminka w kredce)

Ultra Color Lip Crayon (Szminka w kredce)

Odkryj kolor i blask w jednym prostym ruchu dzięki szmince w kredce Ultra Color. Kredka wysuwa się poprzez przekręcenie podstawy opakowania, dzięki czemu nie wymaga temperowania.
Efekt: usta o głębokim, kremowym i trwałym kolorze o wysokim połysku. Pozostawia na ustach uczucie nawilżenia.

Niezbyt

Bardzo sucha. Zbiera się na ustach w grudki. Ciężko powiedzieć o niej coś pozytywnego. Nawet kolory nie są jakieś fajne. Do tego dość droga. Szkoda pieniędzy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461747].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo słaba szminka

Zalety:
- brak
Wady:
- jest to nic innego jak przesuszająca konturówka w kremie
na skórze warg mimo że dobrze się rozprowadza pozostawia matowy efekt, który bardzo przesusza i podkreśla każdy mankament warg, nawet jeśli są zadbane to bardzo je przesusza,
- jej nadmiar zbiera się w załamaniach warg
- ma niezbyt przyjemny zapach podobny do ołowiu w ołówku :(
- jest bardzo twarda, może jako konturówka byłaby do przyjęcia od "biedy" :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353906].usefull || 0 }}% pomocna.

Mały koszmarek

Po zakupie tej szminki już chyba nigdy nie zdecyduję się na jakąkolwiek szminkę z Avonu, ta była pierwsza i chyba ostatnia. Mam kolor risque rose, na ręce wyglądał bardzo ładnie, naturalnie, niestety tylko tam.
Minusy:
-konsystencja jest tragiczna, bardzo źle się ja nakłada
-po nałożenia wydaje mi się, że moje usta zostały tylko dosłownie zanurzone w brokacie, efekt jest bardzo brzydki, tandetny
- pod ogromną ilością brokatu, kolor zupełnie się traci
-cena, za tak fatalny produkt nie dałabym nawet złotówki

Nie kupię jej ponownie i zapewne wyląduje w koszu, bo tak złej pomadki jeszcze nie miałam. :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196388].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

BWC (bubel wszechczasów)

Gdyby był ranking bubla wszechczasów to byłby jeden z moich faworytów do tego tytułu!
Mam odcień Carefree Coral. Na pół gwiazdki praktyczne opakowanie, ale cała reszta to jedna wielka porażka. W szmince jest tyle grubego brokatu, że ciężko ją aplikować - nie ma poślizgu przy aplikacji na usta. Przez ilość drobinek jest bardzo sucha i sama w sobie wysusza mocno usta.
Gdyby nie te drobiny to kolor byłby całkiem przyjemny, ale ten "kilogram" brokatu sprawił że szminka po trzech podejściach wylądowała w koszu na śmieci. Nie polecam zakupu, strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: zero

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988008].usefull || 0 }}% pomocna.

kiepska

Miałam odcień Sweetly Pink, ale po kilku użyciach produkt poprostu wylądowął w koszu, bo nie jest najlepszy. Mój kolor to był bardzo jasny róż z srebrnymi drobinami i o ile róże lubię to ten był dla mnie za jasny, zbyt tandetny.Drobinki na szczęście były niewyczuwalne i nie migrowały.
Konsystencja również na minus, bo była za sucha i kredka nie miała poślizgu, ale o ile to dałoby się jeszcze przeżyć to na dodatek kosmetyk tak paskudnie wysuszał mi usta, że były w okropnym stanie i musiałam potem mocno je odżywiać balsamami. Solo nie było nawet po co tej pomadki nakładać, bo tak masakrycznie po niej moje usta wyglądały, że szok!
Poza tym jakiegoś super efektu się nie dopatrzyłam. Szminka wygląda na ustach normalnie, nie ma jakiegoś wielkiego połysku, a już napewno nie lśni tak jak w katalogu.Trwałość też marna, u mnie zaledwie 2 godz. Sto razy lepsza jest kredkowa szminka IsaDora!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908441].usefull || 0 }}% pomocna.

Straszna ,szkoda pieniędzy!

Zastanawiałam się nad zakupem dwóch kredek Sweetly pink i Coral i cale szczęście że kupiłam tylko jedną:)

#Wybrałam SWEETLY PINK bo myślałam że będzie to taki barbiowaty róż ale kolor okazał się bardzo jasny prawie niewidoczny na ustach.
#Cała masa srebrnego brokatu przez co kredka nie jest kremowa tylko tępo się rozprowadza.
#Masakrycznie wysusza usta i podkreśla suche skórki bądź je tworzy jeśli wcześniej ich nie był:(
#Wałkuje się na ustach, od środka gdzie są one wilgotne znika po 5 minutach pozostaje tylko błyszcząca warstwa na obrzeżach-wygląda to jakbym pomalowała się jakąś stara pomadką

Jedyny PLUS za ładne wykręcane opakowanie i cenę 15.99zl za jaka ja nabyłam:)

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[833032].usefull || 0 }}% pomocna.

kiepski

Pomysł sam w sobie ciekawy, killka firm go już wcieliło w życie.
Posiadam w kolorze cerefree coral - piekny kolorek.
Utrzymuje sie długo na ustach.
Wiec czemu taka niska ocena?
Ponieważ ten blask i polysk który obiecuje producent to brokat, którego jest ogrom. A tego nie jestem w stanie przeżyć w produktach do ust.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[831553].usefull || 0 }}% pomocna.