Little Black Dress, Połyskujący puder prasowany

Little Black Dress, Połyskujący puder prasowany

Jest po prostu wspaniały, znakomicie rozświetla buzię, ożywia, zawiera pięknie (ale nie nadmiernie!) połyskujące drobinki, nadaje się na co dzień (gdy twarz jest zmęczona, szarawa - trzeba lekko nim musnąć i od razu jest efekt), i na wieczór.

Wróc kochany!!!

Jest to miom zdaniem jedyny naprawdę dobry produkt Avonu. Strasznie żałuję, że już go nie ma, bo nie zamieniłabym go na zaden inny. Konsystencja super mięciutka, gąbeczka idealna do nakładania, piękne i niezwykle drobne połyskujące drobinki, a nie jakiś tandetny brokat. Dawał cudny efekt rozświetlenia i ocieplenia cery, przy czym był niezwykle trwały. Aha wydajny był bardzo, a przy tej cenie to po prostu brak słów... Tylko czemu wycofuje się tak dobre produkty:( aż łezka się ciśnie...

Wykorzystała: kilka próbek

bardzo lubiłam

Bardzo żałuję że Avon wycofał ten puder. Właściwie nie mam pojęcia czemu - dobre rzeczy wycofują a badziewia w stylu krem cynamonowy do stóp są i są :(
a i miałabym ochotę na więcej, bo to jeden z lepszych pudrów prasowanych jakie miałam. Pięknie rozświetlał twarz (uwielbiam pudry z drobinkami), kolor pasował mi idealnie...Do tego ładniutkie opakowanie z lusterkiem.
Mam nadzieję, ze Avon jeszcze do niego wróci.

nie bardzo....

Nie przypasował mi ten puder.

Efekt jest trochę brokatowy, niezbyt subtelny. Poza tym, mały wybór kolorów (nie wiem jak jest teraz, ale jak kupowałam były bodajże dwa), powoduje, że ciężko dobrać odcień który- choćby lekko- nie odznaczałby się na twarzy.

Poza tym, jest za bardzo 'sprasowany', ciężko go nałożyć.

ilość zużytych opakowań: pierwsze i raczej nie skończę

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

moze byc ale sa lepsze

Zawsaze uzywalam Avonowskich pudrow w kamieniu,wiec kiedy jakis rok temu byla limitowana edycja tego,od razu kupilam:) Uzywam prawie codziennie,a jestem w polowie opakowania(albo 1 1/3)! Mam jasna cere,wiec jest minimalnie za ciemny,rowniez drobinki sa jak dla mnie za duze-w sztucznym swietle cala twarz lsni zlotym brokatem,co nie zawsze fajnie wyglada:) Mam skore mieszana-po 3h strefa T blyszczy sie niestety:( Puder na 4:)

Przewspanialy :)

Wspaniały produkt. Wydajny, trwały, występuje tylko w jednym kolorze, ale poprzez swój połysk, dopasowuje się do każdej karnacji. Niestety, nie ma go już w ofercie Avon :( a wielka szkoda. Mam swój od roku i nie ubyło mi nawet pół opakowania (przy niemal codziennym stosowaniu!!!), ale jak się mi skończy, to niestety juz go nie kupię... :(

Blask...

Używam tego wspaniałego produktu zarówno na "wielkie" wyjścia jak i na codzień. Do codziennego makijażu stosuję pędzel, dzięki czemu buzia wygląda naturalnie. Na wyjątkowe okazje polecam aplikację dołączoną gąbeczką. Puder przepięknie rozświetla buzię, nie tworzy "maski", latem pięknie podkreśla opaleniznę. Polecam!!! W swojej klasie cenowo-jakościowej zasługuje na pięć gwiazdek, odejmuję jednak jedną, bowiem pudry z tzw. wyższej półki są lepsze...

oki doki

spoczko puder, ładnie rozświetla buźkę, choć nadmiernie nałożony tworzy "maskę" - ale to chyba jak ze wszystkim :D - generalnie puder fajny, bardzo wydajny (mam go chyba już ze 3 lata, ale nie używam go codziennie...) no i wielki plus - ma lusterko w opakowaniu.

spektakularny:)

Ładnie komponuje się z kreacją wieczorową i głównie na takie okazje stworzony; na dzień stanowczo zbyt mocny, zwłaszcza dla mnie, która naturalność stawiam na pierwszym miejscu. Idealnie rozpromienia buzię w świetle fleszy fotograficznych- na zdjęciach wygląda cudnie:) Opakowanie bardzo ładne, estetycznie wykonane, choć topornawą gąbeczkę zastąpiłabym delikatnym pędzelkiem.Dopisuję komentarz: ze skruchą przyznaję, iż opisując owy puder, niewiele wiedziałam o kosmetykach rozświetlających- to był mój pierwszy taki:)Od niedawna zaś, mam przyjemność obcowania z pudrem Shiseido- nowe doświadczenie i nieco inna skala- stąd decyzja o odjęciu gwiazdki.

rewelacyjny

Delikatnie rozpromienia makijaż.<BR>Nie jest zbyt widoczny i krzykliwy, nadaje się na codzień.<BR>Bardzo poręczny.<BR>W zderzeniu z ceną to po prostu rewelacja.

Oceniam na 5.00

Nie miałam lepszego pudru, wcale nie jest transparentny bo nie dość żę lekko opalizuje pięknymi drobnkami złota to przyciemnia karnacje i przy mojej cerze (mieszanej) jeden z NAJLEPIEJ MATUJĄCYCH pudrów. Kocham go jest wspaniały a ja mam zapas w szafce kilku opakowań bo od okazji, poprzez modelowanie twarzy rozświetlanie jej używam go niekiedy i na codzień wręcz nie mam słów bo musiałabym muwić o nim w samych superlatywach.

Oceniam na 3.00

Fajny produkt. Szkoda tylko, że jest transparentny i nie matuje.