Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Laboratorium Pilomax, Henna Wax, Regenerująca maska do włosów ciemnych (stara wersja)

Cena już od 28,10 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Regenerująca maska do włosów ciemnych zniszczonych i suchych z ekstraktem z henny i zielonej herbaty.
Maska do włosów ciemnych, zniszczonych, matowych i suchych, wypadających. Wzmacnia osłabione włosy, zapobiega utracie wody, pielęgnuje skórę głowy. Wzmacnia cebulkę włosową, przeciwdziała wypadaniu włosów. Zwiększa sprężystość włosów, nadaje im moc i blask.
Nie zawiera SLS, SLES, parabenów i silikonów
Sposób stosowania:
- umyj włosy szamponem,
- maskę, w ilości około łyżki na średniej długości włosy, wmasuj w skórę głowy i włosy,
- pozostaw ją na około 10 minut (czas działania maski można przedłużyć do godziny),
- spłucz dokładnie maskę,
- susz i układaj włosy jak zwykle.,
- maskę stosuj co 2-3 mycia do osiągnięcia widocznej poprawy,
- profilaktycznie stosuj maskę raz w tygodniu.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Parfum, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, DMDM Hydantoin, Lawsonia Inermis Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate, Camelia Sinensis Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, limonene, Alpha-iso-Methyl ionone, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Linalool, CI 15510, CI 17200, CI 42090, CI 73015.

Cena: ok. 20zł / 240g

Produkt godny polecenia

Maska znajduje się w pojemniczku 240 ml.Ładnie prezentujące się
opakowanie nie zajmuje dużo miejsca.Jest jasno różowego koloru o gęstej
konsystencji,która nie spływa z włosów.Maska dobrze się rozprowadza
jednak ilość wielkości orzecha laskowego nie wystarcza , aby nałożyć
ten produkt na całe włosy.Maskę stosowałam prze około miesiąc,raz w
tygodniu.Włosy po użyciu stały się gładkie,lśniące,przyjemne w
dotyku i zaczęły się łatwiej rozczesywać.Ładnie się układają.Ma
bardzo przyjemny zapach,który przez długi czas utrzymuje się na
włosach.Chociaż czytałam kilka recenzji o produktach Polomax i wiele z
was uważa,że produkt ma trochę taki zapach jak kosmetyki dla
mężczyzny,czego wcale nie zauważyłam.Produkt jest wydajny,starcza na
długi czas.Co do wypadania włosów jest mała różnica i produkt trochę
mi pomógł z tym problem,jednak nie dużo.Może po dłuższym stosowaniu
będzie lepszy rezultat.Obietnice producenta są spełnione,produkt na
prawdę regeneruje włosy!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1079851].usefull || 0 }}% pomocna.

bez efektu

Szukalam w internecie pomocy dla moich strasznie zniszczonych wlosów. Duza ilosc osob polecala ta maske, wiec w koncu sie skusilam. Jednak stosowanie bez tak swietnych efektow, jakie opisywaly dziewczyny.

jak dla mnie jest zbyt gesta, co powoduje ciezkie rozprowadzenie, strasznie droga i po wielu probach ( normalne noszenie, noszenie z recznikiem, siedzenie w goracej kapieli z maska, krotsze, dluzsze nakladanie, stosowanie codziennie, co 3 dni) nic nie dalo, no moze oprocz tego, ze wlosy troszke mniej wypadaja.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035596].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba moja ulubiona

Kilka lat temu moja mama znalazła tę maskę na wizażu i postanowiła mi ją zakupić. Miałam wtedy duże problemy z włosami; wypadały, były suche, strasznie się puszyły i nie dało się ich rozczesać. Odkąd zaczęłam jej używać, moje włosy stały się o wiele bardziej zdyscyplinowane, gładsze i nawilżone. Maska też bardzo ładnie podkreśla kolor włosów; wydobywa jego głębie. Pomimo tego, iż moje włosy są strasznie oporne poradziła sobie z nimi i kilka razy uratowała.

Maska nie zawiera żadnych SLS, SLES, parabenów oraz silikonów. Po około 2 miesiącach używania, zauważyłam wzmocnienie włosów, nawilżenie, oraz ograniczenie wypadania. Włosy po masce są błyszczące, lekkie, śliskie i bardzo przyjemne w dotyku.

Plusy:
+ Nawilżone, błyszczące włosy
+ Zdrowe
+ Wydajność
+ Cena (można znaleźć ją za 12 zł, jednak w niektórych aptekach liczą sobie za nią nawet 30)
+ Zapach
+ Konsystencja
+ Aplikowanie

Minusy:
- Musiałam bardzo długo czekać, aby uratować włosy po farbowaniu, które zazwyczaj są błyszczące i nawilżone, jednak tracą objętościowo.
- Producent radzi stosować ją na włosy oraz skórę głowy. Moim zdaniem nakładanie maski na skalp nie jest dobrym pomysłem. Skóra głowy jak i każdej części ciała ma gruczoły łojowe, z których wyrastają nam włoski, także traktowanie jej gęstym specyfikiem nie do końca jej służy. Substancja zatyka nam gruczoły, przez co skórze ciężej oddychać. Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020164].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

bardzo dobra maska

Używam produktów Pilomaxu. Całej serii...do farbowanych. Mam również odżywkę ekspres, oraz maskę którą stosuję raz w tygodniu. Dzięki nim udaje mi się zapuścić włosy. Wcześniej końcówki bardzo mi się niszczyły, często musiałam je podcinać. Teraz są nawilżone, miękkie. Wydaje mi się że tych produktów należy używać regularnie. Inaczej nici z efektów.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie szamponu, odżywki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011270].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie rozumiem zachwytów.

Nie wiem dlaczego wszystkie dziewczyny się tak zachwycaja tą maską? Na moich włosach nie zrobiła kompletnie nic, poza przetłuszczeniem i obciążeniem. Nie zauważyłam żadnej regeneracji, nawilżenia, jedyny plus jest taki że włosy ładnie mi po niej błyszczały. Dla mnie ratunkiem na pewno nie była.

Używam tego produktu od: 1 rok temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001270].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra maska

Po przeczytaniu licznych pozytywnych opini w internecie dotyczących tej mask postanowiłam ją wypróbować. Kupiłam w aptece duże opakowanie 480 g. Maska znajduje sie w wygodnym opakowaniu. Łatwo sie ją otwiera i bardzo łatwo wydobyć z opakowania produkt. Konsystencja maski gęsta zbita coś zblizona do budyniu. Nie zawuważyłam żeby przyspieszała wzrost włosów ale bardzo dużo pojawiło się nowych włosków

Plusy:
ładny i przyjemny zapach
wydajna
przyczyniła sie do pwstania babyhair
dobrze nawilża włosy
ułatwia rozczesywanie włosów
po wysuszeniu włosy są bardziej błyszczące i wyglądaja zdrowiej

Minusy:
przy częstym stosowaniu może obciążyć włosy

Ilość zużytych opakowań: zużyte 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997516].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie rewelacja!

Maska ma bardzo wygodne opakowanie w formie pudełka z zatyczką(zakrętką), które bardzo dobrze się używa i obsługuje :) Na opakowaniu nadrukowane są wszelkie informacje, które nie ścierają się zbyt szybko. Jest to wygodniejsze niż czytanie z nalepek, które są już umoczone i przybrudzone. Wszystko utrzymane w brązie i bieli. Bardzo minimalistycznie, ale ładnie.

Maska ma mocny, ale bardzo przyjemny zapach, który "zabija" woń spiruliny, a potem zostaje trochę czasu na włosach. Do czasu aż użyję wcierki oraz malinowego spreju :)

Kolor:
Biały, odrobinę różowy.

Konsystencja:
Dość zwarta, dlatego nie spływa z włosów. Mimo to , bardzo dobrze się rozsmarowuje na włosach i skalpie.

Działanie:
Sama maska świetnie wpływa na porost włosów. Jeszcze nigdy nie widziałam żeby moje włosy tak szybko rosły, jak po tej maseczce. Po niej mam bardzo dużo baby hair, co mnie cieszy, bo moje włosy nigdy nie grzeszyły przesadną objętością Jedyne nad czym nie zapanowała to wypadanie włosów. Owszem wypada ich mniej ,ale jednak nadal sporo. Dzięki masce stan moich włosów się poprawił, nie są już takie sianowate, są grubsze i nawilżone. Regeneruje od cebulek po same końcówki. Choć stosowałam ją na skalp, nie obciążyła ani nie przetłuściła włosów. Rewelacja!
Wydajnośc:
Bardzo dobra, bo na skalp+długośc wystarcza łyżka tej maski.
Podsumowanie:
Rewelacja, ale szkoda, że włosy wypadają :(

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978401].usefull || 0 }}% pomocna.

Obłędny zapach

Walorów wybitnie regenerujących nie zauważyłam. Zresztą, nie ma niczego w składzie, czego zastosowanie by mogło przynieść spektakularne efekty.
Włos jest martwym wytworem naskórka, z tego też powodu opowieści o regenerujących właściwościach specyfików nakładanych na włosy można między bajki włożyć. Z drugiej strony - podejrzewam, że każdy się kiedyś zetknął z taką sytuacją, że kosmetyk pogorszył stan włosów. Ta odżywka tego nie czyni. Może i włosy są gładsze po jej zastosowaniu, ale nie odżywione. Nie zauważyłam szybszego wzrostu czy wybujnienia fryzury.
Atutem preparatu jest piękny zapach.
Polecam osobom, które mają bezproblemowe w pielęgnacji włosy oraz realne oczekiwania wobec kosmetyków - w tym przypadku na pewno się nie zawiodą.

Używam tego produktu od: od dwóch lat, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: jedno duże i dwa małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974824].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZA z dostępnych na rynku!!!

Cudowna maska do włosów!

PLUSY
-Efekty widoczne już po 1 użyciu: włosy gładkie, błyszczące, lejące się... marzenie!
-nawilża, odżywia włosy
-b dobry skład!! Bez SLS, parabenów, barwników
-piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach

Minus
-cena dość wysoka w stosunku do wydajności (nakładamy ok łyżkę stołową na 1 kompres)

Nie miałam do tej pory lepszej maski do włosów, Biovax chowa się przy niej! Mam baaaardzo suche, wysokoporowate włosy, które trudno ujarzmić, a ta maska działa FANTASTYCZNIE!

Stosuję w formie kompresu, nakładam czepek i trzymam go długo (30-45min) na głowie. Zaleca się nakładanie ogrzanego ręcznika na czepek, aby składniki jeszcze aktywniej przenikały do włosów.

POLECAM!!! Szczególnie wysokoporowatym

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974797].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepsza jaką miałam

Długo czekałam na dodanie opinii bo chciałam ją dobrze przetestować, ale mogę teraz śmiało ogłosić, ze to najlepsza maska jakiej używałam :).
Mam długie, gęste, ciemne włosy, suche, puszące, nie farbowane. Maskę nakładałam pod czepek na pół godzinki i rewelacja! Włosy są po niej mięciutkie, błyszczące i sypkie. Dodatkowo pięknie pachnie, chłopak się mnie pytał czym tak ładnie pachnę, jak raz nałożyłam przy nim maskę :). Przede wszystkim naturalne składniki, bez ulepszaczy po których mam pudla na głowie. Choć zauważyłam, że współpracuje tylko z dokładnie "doczyszczonymi" włoskami, po umyciu ich drogeryjnym szamponem maska jakby straciła na wartości, czyli przed tem lepiej wypłukać sobie dobrze włosy pokrzywowym szamponem.
Maski używam na całą długość i u nasady. Raz lub dwa na miesiąc ,wiem, ze wypadałoby choć raz w tygodniu, ale ja używam tej maski raczej od potrzeby, a nie systematycznie. Przy takiej używalności mały słoiczek 240g zużyłam w 2-3 miesiące. Dodam, że lubię "czuć" produkt na głowie i nakładam go dosyć hojnie :). Tak czy siak produkt wart swojej ceny. Jak mnie będzie stać to kupię sobie pół litrową wersję. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973657].usefull || 0 }}% pomocna.