Anti Age Oligoproxygen, Esencja młodości - krem na dzień

Anti Age Oligoproxygen, Esencja młodości - krem na dzień

Łagodny, nawet dla wrażliwej skóry krem na dzień, opóźniajacy oznaki starzenia, po 25 roku życia, szybkowchłaniający się o ciekłokrystalicznej konsystencji. Zawiera trzy opatentowane składniki: Matrixyl, Oligocean, Oxylastil, które działają kolejno: przeciw oznakom czasu, dotleniająco oraz nawilżająco. Dodatkowo zawiera masło Shea, filtry UVA, UVB oraz czynik ochrony przed wolnymi rodnikami. Wygładza i redukuje głębokość zmarszczek.

hmmm

Biorąc pod uwage że krem był gratisem do gazety, nie mam prawa narzekać. Nie pozapychał porów, wysypu pryszczy nie stwierdziłam, dobrze sie wywiązał z zadania nawilżenia (co prawda, w lecie). Nie oszukujmy się, żadnego działania przeciwzmarszczkowego nie uświadczymy (jak i tak nie potrzebuję;) ale krem ma miły zapach i lekką konsystencję. Jest przyjemny w stosowaniu i za to 3* się należą.

Używam tego produktu od:??

słaby

Niepotrzebie firma promuje ten krem jako "anti AGE", gdyby nie to, byłby znośny, ale też z zastrzeżeniami. Przeciwdziałania oznakom czasu nie zauważyłam, ledwie wyczuwalne jest też nawilżanie. Wchłania się błyskawicznie i już po godzinie czuję, a właściwie nie czuję, żebym cośtam miała na twarzy. Jedynie co mi się w nim podoba i to bardzo, to zapach, długo się utrzymuje na skórze (co może byc też wadą, dla mnie - zaleta). Ale przecież nie o zapach tu chodzi.

Używam tego produktu od:jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:jedno

za lekki

Kremik jest tani, opakowanie przeciętne. Zapach typowy dla firmy - miałam juz inny krem, krem do ciała i balsam brązujący - to samo. Zapach nie jest zły, nawet ciekawy, więc tego się nie czepiam. Kremik jest bardzo lekki, choc nie w typie krem-żelu. Wchłania sie błyskawicznie, pozostawiając skórę lekko nawilzoną i lekko wygładzoną. Nie zapycha porów, nie nabłyszcza...Tyle, że po 5 minutach ledwo, ledwo się czuje to nawilżenie, a po 10 operację można powtarzać. Wchłania się tak szybko, że na pielęgnację czasu mu już nie starcza :( W zasadzie można by go potraktować jako lekki krem na dzień, ale nie o to chodzi! Może dla posiadaczek skóry tłustej...

Jak makijażem powiększyć usta

Jakis Taki... dziwny

Moja pierwsza na wizaz.pl. Jak tu zaczac...?
Moze tak:
Chyba ten kosmetyk nie jest odpowiedni dla mnie. Niby od strony 'technicznej' wszystko jest ok (szybko sie wchlania, przyjemnie pachnie, ma ladne opakowanie), ale ze strony praktycznej - pomimo zuzycie calego sloiczka kondycja skory pozostala bez zmian . Miejscami niestety skora sie przesuszyla co objawilo sie swedzeniem i zaczerwienieniem. Zaraz po nalozeniu dalo sie odczuc lekkie pieczenie, zupelnie jakby ktorys skladnik kosmetyku byl za silny. Dzialanie przeciwzmarszczkowe - niestety nie zauwazylam.

A z innej beczki. Zaplacilam za ten krem 13 zl. Niby nie duzo, ale... przez zupelny przypadek trafilam na rosyjska strone - http://www.kosmetika-optom.ru/makers/index.php?main=1&group=33 i... okazalo sie, ze po przeliczeniu na zlotowki kosmetyk ten kosztuje tam polowe tego co u nas. Oj te handlowe marze...:-)

miłe zaskoczenie

naprawdę dobry krem.

ujędrnia skórę, nawilża a nie zapycha porów. pozostawia satynowy połysk, więc jeśli ktoś lubi zamszowy mat :) może się zawieść. pachnie "zielonym jabłuszkiem", ale kompletnie mi to nie przeszkadza [ani nie pomaga ;)], gdyż po aplikacji zapach szybko się ulatnia.

działa spektakularnie - nawet zmęczona, niewyspana buzia odzyskuje szybko sprężystość i gładkość.

na pewno skuszę się na krem na noc z tejże serii.

mniemam, że to niejaki Matrixyl zawarty w składzie tak doskonale działa na moją cerę, gdyż pod oczy stosuję krem na dzień i na noc z tym właśnie składnikiem [tyle, że Oceanica] i również jestem baaardzo zadowolona.

*********** modyfikacja 23.XI.2004***********

przez 5-6 tygodniu używałam tego kremu na dzień i jego odpowiednika na noc.. efekt: moja skóra potrzebowała kuracji ujędrniającej i odżywiającej..

krem nie dał kompletnie nic - niby ładnie 'napinał' buzię do makijażu - i nic nadto [nie poprawił kondycji skóry.. a wręcz ja pogorszył przez to, że nie działa].. wydaje mi się, że uznawałam ten krem za dobry, bo używałam skutecznego kremu na noc.. kiedy skusiłam się na całodobową pielęgnację "Anti Age" okazało się, że kremy są słabe.. równie dobrze mogłam się skusić na krem 'uniwersalny'..

napisałam: "ujędrnia skórę" - dodam: "ujędrnia doraźnie - tuż po aplikacji", w każdym razie o poprawie stanu zmarszczek mimicznych można zapomnieć a "młode" jeszcze partie skóry.. są po tym specyfiku niedożywione..

całkiem całkiem

Po nałozeniu prze dluzszy czas mam skóre jakby zmatowioną, pozniej "poślizg" wystepuje na czole. Nawilza i odżywia. Troche przeszkadza mi zapach, nie jest brzydki lecz zbyt intensywny jak na taki kosmetyk. Cena jest tu kolejnym przykładem ze można tanio a dobrze.

średni

Kremik ma milutką konsystencję, szybko się wchłania i to chyba tyle na plus.Zapach wg mnie trochę za intensywny, ale jakiś drażniący to też nie jest. Dla mnie ten kremik był za delikatny, nie nawilżał wystarczająco, żadnych efektów przeciwzmarszczkowych nie zauważyłam. Na marcową pogodę się nie nadaje. Może latem by się lepiej spisał, albo na trochę młodszych buźkach.

Bez rewelacji

Używałam jakiś czas temu i pamiętam, że oprócz przyjemnego zapachu jego główną zaletą było nawilżanie. Co do efektu anty - zmarszczkowego trudno mi cos powiedzieć. Nie zauważyłam radykalnej poprawy kondycji mojej skóry (pierwsze zmarszczki), ale też nie mogę narzekać: wygładzał skórę, miał składniki aktywne. Miałam lepsze kosmetyki, ale ten też nie był najgorszy. Ot taki sobie zwykły kremik.