Ideale, Glam & Matt Duo Effect (Fluid matująco - rozświetlający do twarzy)

Ideale, Glam & Matt Duo Effect (Fluid matująco - rozświetlający do twarzy)

Cena już od 39,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Duo Effect - fluid o podwójnym działaniu. Matuje dzięki systemowi pigmentów nowej generacji, które rozpraszają i odbijają światło od powierzchni skóry. Rozświetla sprawiając, że cera wygląda świeżo i promiennie, bez efektu błyszczenia.
Spektakularne rezultaty - nieskazitelna twarz w każdym świetle.

fluidy
rozświetlające, matujące
Krycie
średnie
w buteleczce, z pompką

Znasz skład tego produktu?

Bez rewelacji

Za taką cenę oczekiwałam czegoś lepszego. Podkład ma odpowiednią konsystencję, stapia się ze skórą, jednak nie daje pełnego krycia, a także nie matowi na długo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259513].usefull || 0 }}% pomocna.

nigdy nie można mieć dwóch rzeczy naraz

Albo glam albo matt. Nie można mieć dwóch rzeczy na raz - nie inaczej jest w tym przypadku.

+zaskakująco dobre krycie. Nakładałam go gąbeczką RT. Podkład bez problemu zakrywa zaczerwieniania i małe krostki. Nie poradzi sobie z nasilonym trądzikiem, ale większość kobiet powinna być z niego zadowolona,
+ skóra po użyciu jest jednolita i gładka,
+ jeżeli chodzi o efekt glam&matt - podkład daje zwyczajny efekt - glam jest za mocny, aby wyjść z nim do ludzi, konieczne jest przypudrowanie,
+trwałość niestety nie jest mocną stroną tego produktu, ponieważ bez przypudrowania znika w tempie ekspresowym,
+ dla utrzymania trwałości konieczne jest przypudrowanie, a to w dużej mierze daje efekt matu, a nie glam,
+opakowanie za to jest bardzo fajne - trwałe, napisy się nie ścierają, pompka zupełnie się nie zacina. Może nie ma luksusowego wyglądu, ale na pewno łądnie wygląda na toaletce i w kosmetyczce.
+wydajność - na cała twarz wystarczą dwie lub maksymalnie trzy pompki. Wydajność zależy od częstotliwości stosowania, ale dla mnie to zazwyczaj około czterech miesięcy prawie codziennego stosowania,
+ ma tylko dwa kolory, to raczej minus. Kolor jasny na pewno nie posłuży osobom bardzo bladym, ale większość polskich karnacji się w nim odnajdzie. Minimalnie ciemnieje, ale to bardzo bardzo minimalnie,
+ ma kwiatowy zapach, ale nie jest nachalny,

Generalnie produkt nie jest, aż tak zły, ale w tej cenie można mieć nieco lepsze, bardziej sprecyzowane, produkty.

Używam tego produktu od: cztery miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1070746].usefull || 0 }}% pomocna.

O dziwo dobry

Firmę Lirene dotychczas kojarzyłam z kosmetykami pielęgnacyjnymi i pewnie nigdy bym nie kupiła gdyby nie przypadek. Po chorobie popękały mi naczynka na twarzy a tu nagle Ważne Wyjście. Zazwyczaj nie używam podkładów na codzień i jedyne co znalazłam w kosmetyczce to była próbka Glam&Matt odłożona na czarną godzinę. Kolor nie ten, ale za to bardzo ładnie pokrył co trzeba. Kupiłam więc odcień jasny (wcale nie jest bardzo jasny - mam w miarę jasną cerę ale o złotawym odcieniu a nie porcelanową) i przynajmniej w moim przypadku kolor okazał się strzałem w dziesiątkę. Jak na podkład konsystencja jest dość rzadka i trochę klejąca. Podkład dobrze się nakłada zarówno palcami jak i pędzlem. Mam cerę mieszaną, bez wyprysków. Podkład utrzymał się bez problemu przez cały dzień. Makijaż wyglądał naturalnie w świetle dziennym.

Plusy:
- cena
- kolor
- łatwość nakładania
- trwałość

Minusy:
- nie stwierdzono

Jak zużyję to pewnie jeszcze kupię. W porównaniu z konkurencją (Max Factor i Revlon) produkt wypadł na plus.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039274].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać korektor

Dobry

Mialam ten podklad jakis rok temu w lato i spisywal sie przyzwoicie. Mam cere normalna w strone suchej i lekko widoczne sa popekane naczynka. Podklad idealnie pokrywal wszelkie niedoskonalosci i przebarwienia . Odcien 02 Natutalny byl idealnym dla mnie odcieniem .
Plusy;
nawilzal
nie splywal z twarzy
nie scieral sie
trwalosc ok 8-10 godzin
naturalny efekt bez efektu maski
minusy - brak

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010580].usefull || 0 }}% pomocna.

tragedii nie ma, ale wielkiej rewelacji też nie

Drugi z podkładów Lirene, który okazał się dla mnie dobry co wyjątkowo mnie zdziwiło, bo ja naprawdę nie przepadam za tą marką i tak z sama z siebie napewno nic od niej już nie kupię. Do rzeczy: używam najjaśniejszego odcienia 01 Jasny i może on wcale taki super jasny nie jest, ale też napewno nie ciemny. Moja karnacja jest jasna, choć nie alabastrowa i dla takiej ten kolor jest w sam raz. Nie odznacza się nic a nic. Bez problemu da się ten podkład nałożyć i pędzlem i palcami, bo wtapia się w cerę i jest na niej niewidoczny. Matuje, choć nie jest to super mat, mnie jednak on wystarczy, bo nie ma nic gorszego niż cera zmatowiona tak bardzo, że przypomina maskę! Rozświetlenie jest bardzo delikatna i przede wszystkim naturalne, bo tu nie ma żadnych ohydnych drobinek. To nie będzie jednak dobra propozycja dla tych z was, które mają wypryski, bo podkład słabo kryje, co dla mnie jest plusem. Nie potrzebne mi mocne krycie, a tylko wyrównanie kolorytu i to właśnie on robi.
Jest tylko jedna wada, a mianowicie słaba trwałość. U mnie każdy podkład trzyma się do wieczora,a ten niestety nie. We wczesnowiosenny dzień, gdy na dworze jeszcze nie było zbyt ciepło podkład niby się trzymał, ale wieczorem przy makijażu były już tylko jego resztki. Uznaję to za wielką wadę, bo nie mam czasu poprawiać make upu w czasie dnia i żądam, aby podkład był długotrwały!! Tak czy inaczej to dobry fluid, ale do rewelacji mu brakuje stąd daje cztery gwiazdki z minusem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1010226].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobre krycie, fajna konsystencja ale szału nie ma

Mam cerę bardzo wrażliwą i suchą, kupiłam produkt na promocji w Rossmanie
Plusy:
+bardzo przyjemna konsystencja
+nie podkreśla suchych skórek
+nie uczula, nie wyskakują po nim "niespodzianki"
+nie zapycha porów

Minusy
-napewno nie jest to podkład matujący
-nie trzyma się zbyt długo, u mnie sprawdza się po nałożeniu pudru sypkiego a i tak w ciągu dnia trzeba go poprawić
-cena zbyt wysoka w standardowej ofercie co do jakości

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[991575].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo średni

Kupiłam kilka miesięcy temu w promocji, niestety produkt nie do końca spełnia to co opisuje producent, lekko nawilża, rozświetla cerę i owszem koryguje drobne niedoskonałości, jednak kompletnie nie matuje, wręcz przeciwnie, już po ok. dwóch godzinkach skóra się błyszczy.
Zaletą jest to, że nie uczula ale czy to zaleta czy warunek konieczny kosmetyku?
Używam ale ideałem nie jest

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie - zużyłam 3/4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977179].usefull || 0 }}% pomocna.

Znam lepsze.

Zakupiłam za namową uroczej Pani z Rossmana.
"Pięknie zmatowi Pani cerę, nada jej blasku (...)"

Ble, ble, ble...

Nie matuje.
Odrobinę rozświetla.
Jakby "natłuszcza" mi twarz.
Stapia się ze skórą.
Ściągam go za każdym razem kiedy się dotknę twarzy.
I jeszcze ta pompka-lubię do końca zużyć kosmetyk...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970994].usefull || 0 }}% pomocna.

slaby

Dostałam w prezencie od koleżanki, ale nie jestem zadowolona, używan go bardzo rzadko

+ rozświetla
+ łatwo się rozprowadza

- nie matuje
- słabo kryje
- wodnista konsystencja
- bardzo krótkotrwały

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960588].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni produkt

Podkład nie należy do najlepszych, ale do najgorszych też nie. Jest lekki, dobrze sprawuje się latem. Nie podkreśla suchych skórek, ani nie przesusza skóry. Ma niewielkie krycie, przy większych wypryskach trzeba sobie pomagać korektorem. Nie jestem do końca przekonana do tego połączenia blasku i matu. Według mnie wykończenie było bardziej rozświetlające. Nie tworzy maski na twarzy. U mnie szybko się ścierał, może dlatego, że często dotykam twarzy ;)

Zalety
+ lekki
+ nie wysusza skóry
+ wygląda naturalnie
+ dobrze się rozprowadza

Wady:
- małe krycie
- kolory, najjaśniejszy odcień był dla mnie ciut za ciemny
- nie wytrzymuje zbyt długo na twarzy

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959530].usefull || 0 }}% pomocna.