Tołpa, Optimum Nature, Krem do rąk glicerynowo-cytrynowy

Tołpa, Optimum Nature, Krem do rąk glicerynowo-cytrynowy

Pielęgnacyjny krem do rąk delikatnych i wrażliwych Optimum Nature o delikatnym cytrynowym zapachu, dzięki zawartości gliceryny i emulsji silikonowej doskonale wygładza, nawilża i lekko natłuszcza skórę rąk. Chroni ją przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Zalecany jest do pielęgnacji dłoni delikatnych i wrażliwych. Gliceryna przyciąga wodę i zatrzymuje ją w warstwie rogowej skóry, dzięki czemu jest doskonale nawilżaona. Emulsja silikonowa wygładza i uelastycznia naskórek, pozostawia delikatny, beztłuszczową warstwę ochronną.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Tristearyl Citrate, Stearly Alcohol, Paraffinum LIquidum, Stearoxy Dimethicone, Carbomer, Parfum, Sodium Hydroxide, Methylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2Nitropropane-1,3Diol, Cl 47005.

Rozczarowanie

Cieszę się że już go kończę. Męczyłam się z nim ok. roku. Krem nie spełnia obietnic producenta bo ani nie wygładza ani nie nawilża. Trochę natłuszcza. Moje ręce poprostu wysuszał. Po każdej aplikacji czułam ściąganie i szorskość. Praktycznie po krótkiej chwili musiałam ratować dłonie nakładając inny krem do rąk. Dobrze że nie wykorzystałam go do stóp bo te mam z natury suche. Ja również bardzo cenię produkty Tołpy i tym bardziej jestem rozczarowana.

Używam tego produktu od:roku

Nie za bardzo

coz, nie udal sie za bardzo. Pachnie kiepsko. Nie zgodze sie, ze nic nie robi - u mnie udalo mu sie zwiekszyc potliwosc dloni :[ W miare dobrze wchlania sie i rozsmarowuje ale przy takim wyborze jaki jest na rynku mozna z pewnoscia znalezc cos lepszego.

i co ja robię tu...

Jak lubię Tołpę, tak ten krem jest do kitu. Przede wszystkim, pachnie jak cytrynowa kostka do toalety. Żeby jeszcze do tego nawilżał, było by pół biedy - ale może po prostu nadaje się rzeczywiście do rąk wrażliwych, a nie pięknych, wypielęgnowanych białych rączek, takich jak moje :). Oczywiscie żartuję, ale ten krem chyba właśnie do takich idealnych rąk jest przeznaczony, bo po prostu nic nie robi - nawet, żeby jeszcze natłuszczał, jak obiecuje producent, a tu nawet tego zabrakło... Powoli dojrzewam do decyzji przeniesienia go na inne części ciała - może sprawdzi się na stopach :)