Urban Decay, Revolution Lipstick (Szminka do ust)

Urban Decay, Revolution Lipstick (Szminka do ust)

Zaprojektowana, aby dać ustom niesamowity zasięg błyszczenia w swoim ulubionym odcieniu, koniecznie musi mieć ją każdy w swojej kolekcji kosmetyków. Posiada kremowo - maślaną formułę, zawierającą intensywne pigmenty, zawiera innowacyjny system Infusion Pigment, który daje natychmiastowe rozproszenie kolorów i przedłużoną trwałość. Natomiast technologia Maxi - Lip działa tak, aby dać pełniejszy wygląd naszym ustom. Dostępna w 22 pięknych kolorach idealnych na każdą okazję.

Idealna, trwała czerwień

Jako fanka czerwonych szminek, przetestowałam sporo i ta jak dotąd jest moją ulubienicą. Odcień F-Bomb to idealna, nie za ciepła czerwień o satynowym wykończeniu, która dobrze się nakłada i nieźle trzyma, nie migrując podczas jedzenia i picia. Nie wiem, czy kupię ponownie, bo nie zużywam jej tak często, natomiast z pewnością wypróbuję kiedyś inny kolor z tej serii.

Słaba

Szminkę dostałam w prezencie, kolor Matte After Dark. Nie jestem z niej zadowolona - nazwa matte ani trochę nie odnosi się do wykończenia, które jest raczej w kierunku błyszczącego (może satyna?). Na pochwałę zasługuje kolor, który jest piękną borówką. Trwałość jest poniżej krytyki - pierwszy lepszy posiłek i połowy pomadki nie ma (nie testowałam ją z konturówką). W takiej cenie spodziewałabym się lepszego efektu i trwałości.

Mrs. Mia Wallace ;-)

Dostałam tę szminkę w prezencie, Darczyńca postanowił sprytnie połączyć moje dwie fascynacje - kino oraz czerwone szminki i sprawił mi odcień z kolekcji Pulp Fiction ;) Początkowo kolor trochę mnie przeraził - diaboliczna buraczkowa czerwień może usatysfakcjonowałaby Mię, ale mnie to raczej tylko od wielkiego dzwonu ;) Odkryłam jednak, że bezpośrednio na ustach nie wygląda aż tak buraczkowo i jest po prostu elegancką, zimną czerwienią, która bardzo pasuje do mojej bladej cery.

Konsystencja jest kremowa i bardzo dobrze napigmentowana (ulubiony sposób noszenia to balsam do ust + wklepana a\\\\\\\'la tint szminka), a trwałość rewelacyjna! Obojętnie w jaki sposób ją nałożę, nigdy nie wyłazi poza kontur ust ani nie ląduje na zębach.
W duecie z konturówką o tym samym odcieniu trwa wieki :) Nie wysusza, a ciekawe i solidne opakowanie bije na głowę subtelny minimalizm MAC-a ;)

Jedyne co mogę jej zarzucić to mimo wszystko dość tępawy i źle wyprofilowany sztyft - malowanie się nią jest trochę żmudne i niewygodne, zwłaszcza przy tak ciemnym kolorze.
Ale ogólnie polecam :D

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

lubie

Cena podana w opisie jest niewłaściwą ceną, normalnie kupujemy ją za około 85-90zł.

Posiadam kilka kolorów:
Naked, Streake, Native, Naked 2, i jeszcze jakiś - nie pamiętam:)

Są fajne, dobrze się rozporowadzają, lekka konsystencja, porównałabym do MAC, może w sumie bardziej masłowata, pięknie wygląda na ustach, trzyma się długo, czy nawilża?
Może trochę tak, ale warto użyć bezbarwnej pomadki np Clarins.

Polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: posiadam kilka sztuk