Anew, Dual Retinol Facial Treatment (Krem przeciwzmarszczkowy z podwójnym retinolem)

Używam go zawsze, gdy chcę wyglądać młodziej i nigdy jeszcze mnie nie zawiódł, już po jednym dniu twarz jest jaśniejsza, skóra lepiej napięta, a po kilku (4-5) wyraźnie ubywa lat, jestem uczulona na wiele kosmetyków, ten mnie nigdy nie zawiódł!

Cena: 49,90 zł / 30 ml

dla mnie bomba!

Nie nawilża, to fakt. Dlatego, gdy się wchłonie, nakładam na niego krem nawilżający. Ale efekty- świetne. Skóra odświeżona, odmłodzona, zmarszczki mniej widoczne, niektóre nawet zniknęły! Podoba mi się też to, że jest w aluminiowej tubie, dzięki czemu retinol w kremie jest lepiej chroniony przed rozkładem.

tworzy zmarszczki

Używałam starej wersji specyfiku i nabawiłam się dzięki niemu czarnych zaskórników na nosie, a poza tym miał wygładzać zmarszczki, a u mnie spowodował powstanie nowych.

to nie to!

Kupiłam bo skusiła mnie podwójna dawka retinolu icena oczywiscie. Retinol chyba rzeczywiście jest obecny, bo na zkrętce widać pomarańczowe ślady utlenionego retinolu, natomiast jakies inne składniki mnie uczuliły, krem ściąga skórę, po nocy mam cerę jak papier z Trybuny Ludu. Natomiast b.dobry na nogi po goleniu.

Avon Mark - relacja

znika bez śladu

Zużyłam trzy tubki tego kremu - pierwszą gdy seria Anew pojawiła się w ofercie Avonu, a następne już w wersji z podwójnym retinolem. Przy mojej mieszanej cerze problemem był dobór kremu na noc, po którym nie budziłabym się rano opuchnięta. Pod tym względem krem się sprawdził - wchłania się znakomicie i szybko (do tego stopnia, że trzeba nakładać go dosyć obficie - w efekcie tubka zużywa się dosyć szybko). Krem pozostawia skórę miękką i bez tłustej warstwy. Jednak efekty pielęgnacyjne (typu wygładzenie cery, poprawa jej napięcia, wyrównanie kolorytu itp.) uznałam za mizerne i niewspółmierne do ceny.

Dla mnie super!

Nadal,a minął już jakiś czas od zgłoszenia przeze mnie tego kosmetyku,uważam,że jest świetny, nadal się sprawdza i dziś daję mu ****,ponieważ do tej pory nie sprawił mi zawodu,nie uczula.