Kerastase, Nutritive, Serum Nutri-Sculpt (Serum uzupełniające niedoskonałości i wygładzające włosy)

Serum Nutri - Sculpt to najnowszy produkt z gamy Kerastase Nutritive do pielęgnacji i jednocześnie stylizacji włosów suchych. Produkt sublimujący. Skoncentrowane serum o niesamowitej jedwabistości w dotyku wygładzające zniszczone i uwrażliwione końcówki włosów. Krystaliczne krople osiadają na włosie tworząc mikrofilm pokrywający niedoskonałości włókna włosowego. Włos zyskuje natychmiastową osłonę, a jego powierzchnia spektakularną jedwabistość, połysk i gładkość aż po same końce. Wystarczy na końce włosów nałożyć 4-5 kropli opuszkami palców, bez spłukiwania. Producent zapewnia że produkt powinien wystarczyć na 30 aplikacji.

zapachowa
z aplikatorem
Struktura
bogate
olejek

Najlepszy na świecie

Produkt drogi, nie ma co ukrywać, ale warty każdej swojej złotówki. Testowałam wiele olejków na włosy, od garniera, przez biosilk, jedwabie, olej kokosowy, naturalny olejek arganowy i zawsze wszystkie próby kończyły się fiaskiem. Wreszcie w moje łapki wpadł ten olejek i został moim KWC.
-nie obciąża włosów !!!
-pięknie pachnie
-końcówki włosów wyglądają jak nowo narodzone
-bardzo wydajny
-nie da się z nim przesadzić
Uratował moje końcówki przed ścięciem ! Jestem w stanie dać sto kilka złotych za takie cudo, zamiast co miesiąc czy dwa po 20 za produkty które pogorszyły stan moich włosów.

Idealnie

Dałam kosmetykowi maxa. Uważam, że serum Nutri Sculpt to jeden z lepszych (obok nektaru termicznego i chroma termique) kosmetyków Kerastase do teksturyzacji włosów. Nie obciążał, ślicznie wygładzał, nabłyszczał włosy, były gładkie, sypkie i łatwo się rozczesywały. Jest bardzo wydajny - mimo że buteleczka jest niewielka starczył mi na kilka miesięcy. Według konsultantki z Instytutu Le Belle jest to jeden z popularniejszych kosmetyków Kerastase do stylizacji włosów. Klientki są zachwycone (ja również)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Jestem rozczarowana !!!!!

To serum jest dla mnie kompletnym rozczarowaniem nakladajac nawet niewielka ilosc i tak efekt jest jakbym wlosy posmarowala olejem w dodatku robia sie strasznie cienkie jakbym mila ich 5 na glowie i na dodatek uwydatnia mankamenty zniszczonych wlosow zamaiast je ukryc, wygladzic.. tysiac razy lepsze jest serum z dave czy biosilk a duzo tansze ...Ogolnie mowiac rozczarowalam sie wiekszoscia produktow kerastase zdecydowanie lepsza jest rene furterer czy fekkai
Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:troche

Well 01

kocham:)

nakładam go na długości od mniej więcej uszu do samego końca, bo tam włosy są najbardziej suche (bo wyżej obciąża) włoski są delikatnie nabłyszczone i przestają się puszyć. kupiłam z trak zwanego raku laku i okazało się, że był to strzał w 10!

Używam tego produktu od:9m-cy

REGENRUJE I WYGŁADZA

Skusiłam się na ten produkt po przeczyczaniu opinii na forum wizażu, choć nie wszystkie były pochlebne. Jednak magia marki Kerastase zadzialała na mnie i postanowilam dać jej szansę:) Produkt jest drogi bo za tak niewielką pojemność trzeba zapłacić ok. 100 zł. To dużo, biorąc pod uwagę serum innych marek, to to jest najmniejsze i najdroższe( przynajmniej z tych których ja próbowałam). Jednak trzeba przyznać, że jest bardzo wydajne, mocno skoncentrowane, gęste. Pięknie wygładza włosy,nadaje połysk i delikatny zapach. Poprawia strukturę włosów, nie natłuszcza i nie obciąża, blask włosów utrzymuje się długo, choć oczywiście nie jest tak mocny jek zaraz po nalożeniu. Ogolnie jestem zadowolona:) Polecam

Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

niezly

minusy:
przesusza wlosy
plusy
ladnie rozswietla czuprynke
pieknie lecz krotkotrwalo pachnie
ladnie sie rozprowadza
ciezko przesadzic z iloscia
bardzo ekonomiczny

Używam tego produktu od:m-ca

Skuteczny

Serum starczyło na pół roku. Wcierałam kilka kropel głównie na końcówki. Naprawdę w czasie stosowania kondycja włosów się poprawiła, a i końcówki rzadziej podcinam. Godny polecenia

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań:

Nie za tą cene

Dobre, skuteczne serum, ale bez spektakularnych efektów jakich sie po nim spodziewałam. Toz to kosztuje ponad 100zł!! a jest zwyczjnie dobre. Żadnego rewelacyjnego połysku nie zauważyłam.Nie obciąża włosów, chyba , że sie z ilościa przesadzi jak ja to zrobiłam bo koniecznie chciałam ten blask wydobyć :D skleja końcówki, ot i tyle.... Daje mu *** i pół gwiazdki

doskonały

Bardzo dobry, nie mogę bez niego sie obyć. Mam dlugie cienkie farbowane wlosy, które standardowo po wysuszeniu wyglądają jak kopa siana. Wystarczą 1-2 krople tego cuda i moje sianko zmienia sie błyszczące i gładkie fale :) ten produkt na pewno nie prostuje, ale powoduje, że włoski wyglądają zdrowo i naturalnie, więc zdecydowanie, mimo że drogi to wart swojej ceny!

połysk i wspaniały zapach

Wspaniały kosmety. Przeslicznie pachnie i jest bardzo wydajny. Nadaje włosom połysk, ale ich zupełnie nie obciąża. po nałożeniu włosy nabierają lekkości i są nadzwyczajnie miękkie w dotyku:-)

polecam

Satysfakcja ;-)

rewelacja, trzeba tylko uważac aby nie przesadzic z ilością.
Jedno-dwa wyciśnięcia góra na wlosy do ramion, inaczej obciąża.
Ladnie pachnie, wygladza, nabłyszcza i likwiduje wysuszenie końcówek.