10 Minutes Relaxing Mask

10 Minutes Relaxing Mask

Nowy produkt z linii IB Inner Balance zapewnia intensywną terapię usuwającą skutki stresu, wzmacnia skórę od wewnątrz. Maseczka koi zmysły poprzez piękny kolor, zapach oraz niezwykłą, jedwabistą konsystencję. W ciągu 10 minut skórze zostaje przywrócony właściwy poziom nawilżenia. Maseczka zawiera składniki występujące we wszystkich produktach z linii IB takie jak :

- Aktywator bariery ochronnej - komponent witaminy B complex, który wzmacnia naturalne funkcje ochronne skóry

- Glukozydy sake - składnik uzyskany z japońskiego wina ryżowego

- Ekstrakt z białego łubinu, który wzmaga własne możliwości skóry w zakresie lepszego nawilżania.

Natomiast specjalnym składnikiem maseczki są estry pochodzace z orzeszków macadamia - bogatych w składniki nawilżające, zapewniające skórze dodatkową ochronę od skutków stresu zewnętrznego.

Kompleks aromatyczny I to oryginalne, kojące zapachy pochodzące z roślin kolendry, jaśminu oraz złotej pigwy. By wzmocnić działanie maseczki Kanebo opracowało specjalną technikę relaksacji - maseczkę zaleca się stosować podczas kąpieli.

Cena: 240 zł / 100 ml

Warta wypróbowania

Moja skóra twarzy jest bardzo wymagająca, niby normalna ze skłonnością do mieszanej, ale lubi się też przesuszać i ostatnio bywa zmęczona.

Do maseczki nie byłam przekonana, ale używam jej raz w tygodniu wieczorem, zazwyczaj w środę gdy widzę że skóra jest zmęczona.

Nakładam wtedy ją na całą noc, nie zauważyłam aby zapychała pory itp
po przebudzeniu rano moja cera jest świeża, promienna, nie ma śladu po zmęczeniu.

Dodatkowo maseczka bardzo nawilża, ja jestem z niej zadowolona, ale moja skóra ma 25 lat, starsze panie może nie będą zadowolone.

Maseczka jest też wydajna, ładnie pachnie, konsystencja przyjemna.

Jedyną wadą może być cena, trochę dużo jak na maseczkę.

Używam tego produktu od: stycznia 2011

Świetny!

Nie wyobrarzam sobie mojej pielęgnacji bez tej maseczki. Może nie nadaje się dla kobiet starszych, które szukają produktu typowo przeciwzmarszczkowego, ale dla dziewczyn między 20 a 30 rokiem życia jest naprawdę bardzo dobra. Ta maseczka przede wszystkim ma nawilżać i moim zdaniem robi to rewelacyjnie! Skóra po niej jest mięciutka, gładka i ... zmatowiona. Maska ma dość terściwą konsystencję, ale nie zapycha porów. Ktoś tu napisał, że szybko się wchłania. No cóż.. ja mam wrażenie, że na mojej twarzy pozostaje przez kilka godzin (stosuję ją raz w tygodniu zamiast kremu), ale może to efekt tego, że ja bardzo dbam o stały poziom nawilzenia mojej skóry i może dlatego tak powoli wchłania mi sie ta maska. Sama nie wiem...

Cena może nie nalezy do najniższych, ale 100 ml tej maski wystarcza mi na pół roku (!).

w porządku

Maseczka bardzo dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia mojej cery. Nie zauważyłam, by zapychała pory. Zwykle używam jej po peelingu enzymatycznym i przez 24 godziny cera wygląda świetnie, łatwo i równomiernie można nałożyć podkład. Maska jest dość droga, ale warto zauważyć, że opakowanie ma 100 ml, czyli więcej niż inne. Czasem mam wrażenie, że ma zbyt bogatą konsystencję, ale inne dziewczyny miały przeciwne opinie. Na pewno warto poprosić o próbkę i przetestować :)

fakty i mity depilacja

nie wpadłam w zachwyt

Ponieważ mam kilka swoich ulubionych produktów Kanebo przy ich zakupie zawsze dostaje jakieś próbki do przetestowania. Tak też było z tą maseczką.
To co jest jej dużym plusem to na pewno wydajność. Wystarczy odrobina aby posmarować cała buzię.
Jednak w tym momencie kończą się dla mnie zalety tego produktu.
Po pierwsze maseczka powinna mieć postać maseczki a nie kremu który szybko się wchłania i pachnie, moim zdaniem, nijako.
Po drugie jej właściwości powinny być zintensyfikowane a ja się czuje po jej użyciu jakbym nałożyła na twarz po prostu warstwę kremu nawilżającego (nawet nie serum). Aby dać jej szansę nie zmywam jej przed pójściem spać ale niewiele to daje. Rano twarz wygląda tak samo jak po wklepaniu w nią porcji kremu.
Może działa cuda jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek. Tego nie wiem bo na razie (na szczęście) zmarszczki to jeszcze nie mój problem.
W mojej ocenie bardzo przeciętny produkt.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki po 10 ml

doskonałość

Jestem bardzo zadowolona z maseczki Kanebo IB. Kupiłam ją wraz z kilkoma innymi kosmetykami tej marki, zachęcona pobytem w SPA Kanebo. Rewelacyjne nawilżenie, wygładzenie, ujędrnienie i pobudzenie skóry do życia to efekt nałożenia maseczki. Lubię używać jej jako kremu na noc :-) Piękny delikatny zapach to dodatkowy plus. Minusów nie zauważyłam :) Jednym słowem moja ulubiona maseczka - polecam!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

cudowna

Ta maseczka jest boska. Wspaniale uspokaja moją skórę, nawilża, czuję, że buzia jest dotleniona ma zdrowy kolor. Po ciężkim dniu nakładam ją na noc jak krem i niespłukuję poranny efekt jest olśniewający, wygładzenie, nawilżenie zero zmarszczek, linii, zaczerwienień!! po prostu bomba

Używam tego produktu od:2 mc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

fajna

Fajna maseczka, bardzo ladnie nawilza i pozostawia skore niebywale miekka i lagodna w dotyku. Poza tym rewelacyjnie pahni i ma fajne, poreczne i praktyczne opakowanie. O wiele przyjemniej uzywa sie produktu, gdy nie trzeba uzywac imadla, zeby sie do niego dostac ;)

fajna rzec, dosc droga, dlatego teraz nie uzywam. Ale polecam wszystkim, zwlaszcza alergikom i o sob o suchej skorze.

Używam tego produktu od: dawna

A mnie się podoba

Maska znakomicie nawilża, co powoduje, że w przedbiegach dostaje ode mnie 3 gwiazdki. Twarz jest gładka, miła w dotyku i "mnieńciutka jak kaczuszka" ;) Nie wiem, co bardziej relaksuje - kąpiel, czy maska ;) W każdym razie uwielbiam zanurzyć się w ciepłej wodzie z tą maską na twarzy :D Dodatkowym plusem jest to, że nie jest to ciapka, którą trudno zmyć - bo tego nie znoszę :( brrrr...
Mnie nie wybiela, ani też nie zapycha. Buzia wygląda na wypoczętą i dobrze nawilżoną :D
Niestety cena nie jest rewelacyjna :( biorąc pod uwagę, że maska jest na 10-krotne użycie.

tragedia

Nigdy więcej!, nie polecam, maska świetnie nawilża i za to daje jedną gwiazdkę ale to wszystko, teraz wady:
- strasznie wybieliła mi twarz zaznaczam wybieliła a nie rozjaśniła (wyglądam teraz jak bym była chora, wręcz nie naturalnie blado)
- pozapychała pory i powyskakiwały mi wągry
- straszny zapach, nie potrafie go opisać mi osobiście podchodzi pod plastik( z początku myslałam że maseczka jest stara, ale wszystkie pachną tak samo)
- nie zauważyłam żeby moja buzia była zrelaksowana, w zasadzie oprócz bladości to po uzyciu wyglądam jakbym nic nie stosowała. Jest bardzo dużo maseczek o takim samym działaniu które nie zapychaja porów i kosztują 10 zł a nie 240!
Jak dla mnie to 240zł wyrzucone do śmieci.