Kanebo, IB Enhancing Emulsion III [wyjątkowo bogata emulsja nawilżająca]

Kanebo, IB Enhancing Emulsion III [wyjątkowo bogata emulsja nawilżająca]

Wyjątkowo bogata emulsja pielęgnacyjna. Usuwa nagromadzone w ciągu dnia napięcia, stres. Otula skórę w niezwykle delikatną mgiełką nawilżania zapewniając jej niepowtarzalne uczucie komfortu i gładkości. Codzienna podstawowa pielęgnacja dzienna i nocna. Przeznaczona dla cery normalnej, suchej i bardzo suchej.

W linii IB zastosowano super nowoczesną wiedzę o sposobach usuwania skutków stresu, aromakologię, technologie wykorzystania jedwabiu aby przeciwstawiać się przesuszaniu skóry, przedwczesnym oznakom starzenia i innym aspektom miejskiego stresu.

Komponent witaminy B complex - chroni skórę przed utratą nawilżania i wzmaga odporność na oddziaływanie szkodliwych czynników.

Glukozydy sake - stymulują odnowę komórkową epidermy oraz udoskonalają strukturę budowy skóry. Dają jej niepowtarzalną gładkość.

Ekstrakt z białego łubinu wzmaga własne możliwości skóry w zakresie lepszego nawilżania.

nawilża

Emulsja jest droga, ale baaaardzo wydajna. Cóz - dla mnie to nie jest plus - i wydajna i w absurdalnej ilości :( Szybko sie nudze, uwielbiam zmieniac i testowac coraz to nowe kosmetyki, a ten...przykuł mnie do siebie na dlużej ;) Inne wady...? Brak filtrów, co juz zarzucały poprzedniczki - podstawowe SPF 15 byłoby mile widziane. No i opakowanie...Moze cięzka, szklana butla wyglada stylowo, ale jest nieporeczna i mało higieniczna. Pojemnik z pompka byłby bardziej funkcjonalny.
Poza tym - to bardzo dobry kosmetyk nawilzający, jeden z najlepszych, jakie znam. Srednio gęsta, blado -błekitna emulsja o delikatnym zapachu.Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania, pozostawia lekki film, nawilza i pielegnuje na długo. Moja skóra ja lubi...ale wolałabym, by ta sympatia nie musiała trwac całe miesiące :D

Komfort, ale bez filtrów

Emulsji tej używałam zimą, kiedy moja skóra staje się bardziej sucha. Stosowałam zarówno na dzień, jak i na noc. Rzeczywiście jest szalenie wydajna, a ogromna pojemność tylko sprzyja stosunkowi do ceny. Bardzo łatwo się aplikuje, doskonale rozprowadza po twarzy, nie zatyka porów. Twarz jest wyraźnie nawilżona, aksamitna w dotyku. Makijaż spisuje się na niej w porządku. Wydaje mi się, że na cieplejsze pory będzie za ciężka, ale zimą jak znalazł. Odejmuję * za brak filtrów, bo ich obecność to już powinien być standard.

Ilość zużytych opakowań: pół

IB III = ****

Stosuję od miesiąca, więc pokuszę się o dodanie oceny. Używam emulsji w komplecie z tonikiem IB III i moim zdaniem taki zestaw przynosi najlepsze rezultaty. Emulsja bardzo przyjemnie pachnie i łatwo się rozprowadza. Wystarczy niewielka kropelka aby posmarowac cała buźkę (opakowanie 100 ml jest baaardzo wydajne, starczy napewno na pół roku). Po aplikacji buzia jest gładka jak aksamit, rozjaśniona i sprawia wrażenie wypoczętej. Doskonale nawilża. Jedynym minusem jest uczucie lepkości krótko po aplikacji. Nalezy odczekac 5 minut przed nałożeniem makeupu. Ogólenie jestem bardzo zadowolona. Stosuję IB na dzień pod podkład z filtrem (emulsja nie posiada filtrów) i na noc pod krem na zmarszczki mimiczne. Odejmuję jedna gwiazdke za: uczucie lepkości i brak filtrów.