Lancome, Body Sculptesse (Żel ujędrniający i wygładzający)

Lancome, Body Sculptesse (Żel ujędrniający i wygładzający)

Żel, w którego skład wchodzą między innymi włókna sojowe, Silizium, mikroelementy ma wg obietnic producenta: wygładzać skórę, poprawiać jej elastyczność, strukturę i wygląd, zmniejszać pory, ujędrniać. Do stosowania nie tylko na partie zagrożone cellulitem, ale do całego ciała. Świeża kompozycja zapachowa sprawia, że używanie tego specyfiku jest bardzo przyjemne. Żel błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze.

Cena: 40 Euro / 200 ml

WYGLADZA

Bardzo lubie balsamy od Lancome za cudowny zapach i rewelacyjne opakowania-z wygodnym dozownikiem. Poza tym jestem wzrokowcem i lubie jak cos sie ladnie prezentuje w mojej lazience;) Co do dzialania,mysle,ze balsamik jest bardzo dobry. Pewnie zle recenzje wynikaja z tego,ze po drogich preparatach spodziewamy sie nie wiadomo jakich codow;)...Przetestowalam juz cale mnostwo preparatow antycellulitowych i wiem,ze kosmetyk moze dzialac niezle,albo wcale. Ten dziala niezle,a to znaczy,ze napina,wygladza,ujedrnia,czyli wizualnie poprawia wyglad skory. Przy systematycznym stosowaniu widac efekty. Poza tym bardzo dobrze pielegnuje,nie przesusz skory,jak to robia niektore.

Używam tego produktu od:pare lat
Ilość zużytych opakowań:3-4

drogie nic

A mialo byc tak pieknie... Jedrnie, gladko... A bylo tylko pachnaco - jedyna zaleta kosmetyku.
Zel nie zadzialal. Smarowalam codziennie wieczorem cierpliwie czekajac na efekty. Wysmarowakam cale opakowanie - i nic. Naprawde nic. Ani ujedrnienia, ani wygladzenia. Efekt jak po najzwyczajniejszym balsamie nawilzajacym (sic!).
Szkoda pieniazkow.

Używam tego produktu od: stosowalam zima

ujedrnia

Well 01

Genialny kosmetyk!

Po prostu rewelacyjny prosukt. Kosztuje niemało ale warto tyle zapłacić, niż wydać więcej szukając pośród innych, tańszych. Do tej pory zakupione przeze mnie kosmetyki tego typu wykazywały się wagodnie mówiąc rozczarowującym działaniem...a były to np. Neutrogena "anti-cellulite", Lirene "Aktywne Serum...", Dove "Body Firm..." itd. A tutaj taka niespodzianka! Po prostu genialny żel. Ciałko jest jędrne, skóra mięciutka, miodzio :) zapach też mi się podoba, konsystencja przyjemna, szybko się wchłania i wygodny dozownik. Krótko mówiąc kosmetyk idealny (przynajmniej dla mnie).

summa cum laude!!!!

"Jak oni go zrobili?" - to pytanie nasuwa mi się w związku z tym żelem. to kosmetyczny omnibus - nawilża (mam sucha skóę zmaltretowaną słoncem), ujędrnia, wygładza, napina... Ach, robi wszytsko! Zaczne od ujdrnienia - tak jakby ktoś nadmuchał skórę od środka ( taki efekt, proszę się nie śmiać, paróweczki ;) ). I z tego co widze to trwały rezultat - nie tak jak silikonowa gładkość. Napina nawet mój "pociążowy" brzuszek! a najważniejsze, że mąz zauważył różnice i zadeklarował sie być sposorem tego cuda do "dopóki go będą produkować". Nie trzeba dodawać, ze pieknie pachnie, ma poręczne opakowanie, nie lepi się, szybko się wchłania.
Ale nie ma beczki miodu bez łyzki dziegciu. A raczej dwóch łyżek. 1. jest nie wydajny - na nsamarowanie ciałka wzrost 165cm i rozmiar 38 / 40 trzeba zużyć około 15 mL produktu (tyle ma próbeczka). 2. cena.