L'Oreal Paris, Plenitude, Revitalift Slim (krem wyszczuplający do twarzy)

L'Oreal Paris, Plenitude, Revitalift Slim (krem wyszczuplający do twarzy)

Zawiera dwa główne składniki: kofeinę i par-elastyl, które mają za zadanie wyszczuplić twarz (usunąć zbędną tkankę tłuszczową podskórną) i "podnieść do góry" skórę twarzy, jednym słowem wysmuklić, odmłodzić twarz. Efekt jest rewelacyjny i niemal natychmiastowy!!! Wart jest swej ceny (ponad 50zł). Rozprowadza się dobrze, nie nabłyszcza skóry, można stosować na noc lub na dzień.

Aqua, Alcohol Denat., Cyclohexasiloxane, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Butylene Glycol, Caffeine, Tocopheryl Acetate, Ammnonium Polyacryldimetyltauramide, Glycine Soja, Pisum Sativum, Disodium EDTA, Bupleurum Falcatum, Methylparaben, Chlorphenesin, Parfum

Cena: ok. 55 zł / 50 ml

nie zrobił mi krzywdy

Po zużyciu jednego opakowania (stosowałam raz dziennie) nie zauważyłam zupełnie żadnego efektu modelującego owal twarzy a tym bardziej wyszczuplajacego :(Może nieco poprawił stan nawilżenia mojej skóry - w końcu to kolejna warstwa kosmetyku pielęgnacyjnego;) Bardzo przyjemny w stosowaniu, lekki, żelowy, szybko się wchłania, no i to rewelacyjne opakowanie z pompką, żeby tak jeszcze działał...

ok choć bez zachwytu

Rzuciłam się na niego jak sęp - wreszcie coś dla mnie i nie za ogromne pieniądze :) Efekt wyszczuplenia jest widoczny, lecz mógłby być bardziej. Dla mnie dużym mankamentem jest to, że ostatnio moja naczynkowa cera zaczęła na ten krem ostro reagować :0 - stosowałam go dwa razy dziennie, teraz stosuje tylko raz - rano :(Dużym minusem jest dozownik - krem niekiedy ląduje na ścianie lub wannie...Aktualnie używam drugiego opakowania i chyba pobiegnę po następne, jak mi się skończy...

spełnia obietnice

Podobnie jak Systematica kończę już drugą tubkę i po przerwie na pewno zakupię kolejną. Dzięki temu kremikowi rysy twarzy wyostrzają się, twarz staje się bardziej promienna. Pytałam kilku kosmetyczek i ponoć nie ma przeciwskazań do stosowania w moim wieku tzn,24 lata, należy jedynie nienadużywać go tzn. raz dziennie i robić co najmniej jednomiesięczną przerwę między kolejnymi tubkami. Gorąco polecam dla wszystkich okrągłych buziaczków

działa!

Zużyłam dwa opakowania i mogę stwierdzić na tej podstawie, <BR>że efekt wyczuplenia jest ewidentny i pojawia się dosyć szybko:<BR>już po tygodniu stosowania twarz ma bardziej ostro zarysowane<BR>kontury, skóra jest napięta. Preparat ma postać żelu, który <BR>wchłania się błyskawicznie w trakcie wmasowywania - cera pozostaje<BR>sucha i trzeba nałożyć jeszcze krem odżywczy. Co do efektu <BR>liftingującego - to zależy jak go rozumieć - preparat nie <BR>"podnosi" skóry, ale raczej ją napina. W sumie - ciekawa <BR>propozycja dla pań pragnących nieco udoskonalić geometrię buźki.