Precision, Age Delay (Przeciwzmarszkowy krem na noc)

Precision, Age Delay (Przeciwzmarszkowy krem na noc)

Age Delay Night Cream to najnowszy krem uzupełniajacy linię kosmetyków Age Delay. Przeznaczony jest dla kobiet po 25 roku życia. Kosmetyk ma właściwości relaksujące, stymulujące i nawilżające skórę. Został oparty na energizującym Chronobiologicznym Kompleksie Roślinnym. Kosmetyk charakteryzuje się delikatnym kwiatowym zapachem.

Bdb

Oszczędzałam na ten krem jeszcze niedawno, kiedy miałam fioła na punkcie prewencji przeciwzmarszczkowej :)

+ Nie tłuści
+ Wygładza i nawilża cerę
+ Rano budzimy się z nawilżoną, promienną cerą(chociaż zaznaczam, że dla właścicielek skór suchych może być on niewystarczający)
+ Po przebudzeniu brak efektu skóry wysmarowanej smalcem :)
+ Śliczny zapach i delikatny pomarańczowo-różowy kolorek
+ Wydajny-starczył mi na 2 miesiące codziennego stosowania, czasami nawet 2x dziennie(zdarzało mi się używać go na dzień)
+ Opakowanie ładne, praktyczne, estetyczne

- Cena odstrasza...
- Jeśli mam być szczera, nie wart ceny...Unikam górnopółkowców bo najczęściej płacimy za markę, a nie za działanie. W drogerii można nabyć równie dobry produkt, a zapłacić 30-krotnie mniej, należy jedynie zwrócić uwagę na skład.
- Zero działania przeciwzmarszkowego, nawilża na krótko

Polecam, choć osobiście nie mam zamiaru do niego wrócić.

Używam tego produktu od: Używałam jakiś czas temu

Bardzo dobry

Ten krem bardzo fajnie nawilża, rozświetla i odżywia. Ma dość lekką ale bogatą konsystencje, Wchłania sie dobrze. Daje efekt lekkiego liftingu i ujednolicony kolor cery. Pozostawia lekko tlustawy film. Nie zatyka porow. Pachnie brzoskwiniami. Skóra wyglada na wypoczętą. Nie wiem czy go ponownie kupię...może wyprobuję inny krem na noc marki chanel...

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe pół

prawdziwa przyjemnosc

Zachecona pozytywnymi efektami serum Age Delay kupilam rowniez i krem na noc. Ma on cudowny zapach i mila, bogata konsystencje, naprawde przyjemnoscia jest nakladanie tego kremu przed pojsciem spac, a pachnie jeszcze przez jakis czas, wiec zasypia sie przyjemnie. Nie zatyka porow, nawilza bardzo dobrze, skora jest rano gladka i odzywiona.

Używam tego produktu od: 1miesiaca

Ciekawe fakty o życiu i pracy Coco Chanel

Przyjemniaczek

baaaardzo przyjemny produkt. zaczynając od zapachu i konsystencji, poprzez dodatkowe wieczko wewnątrz opakowania co przydaje się zwłaszcza w podróży. Krem na noc to dla mnie niemal najważniejszy kosmetyk, więc przywiązuję ogromną wagę do jego jakości. ten nie tłuści, tak jak wspomniała któraś z moich poprzedniczek, nie zostawia tłustego filmu, cera natychmiast po użyciu jest rozświetlona, zapach ma wabiący - (mój mąż tak uważa), rano naprawdę jasna i wypoczęta cera, chociaż wiele stresów w życiu.(dodam tylko ze uzywałam go rownolegle z precision age delay na dzien ).Uwielbiam go i ciesze się że na niego trafiłam.Używam tego produktu od:3 miesięcy

dobry

kremu używam od ok.3 tygodni,bardzo delikatny,różowiutki kolorek,super zapach.Moja skóra rzeczywiście rano po przebudzeniu stała się gładka,miła w dotyku,nie widzę specjalnie działania przeciwzmarszczkowego,ale mam nadzieje,że po dłuższym stosowaniu zauważę:-)Mam także krem pod oczy chanel (precision-eye lift anti poches contour yeux) który miał za zadanie likwidowac cienie,niestety po zuzyciu całego opakowania nic się nie zmieniło:-(Jak widać nie każdy krem tej firmy działa idealnie,ale recenzowany krem jest godny polecenia

Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

przyjemny

Kremy Chanel sa dla mnie do siebie bardzo podobne ( no, nie wszystkie, ale spora część). Age Delay przypomina mi inny krem, którego nazwy nie pamietam . Brzoskwiniowy kolorek, brzoskwiniowy zapach, lekka, przyjemna konsystencja. Ładnie się rozsmarowuje, szybko wchłania, pozstawiając delikatny film. Nawilża, troche wygładza. Ot, taki relaksujący i przyjemny w uzyciu kosmetyk, który - nawet jesli nie zapobiegnie procesom starzenia - to je znacznie uprzyjemnia ;)
A czy kupię ponownie...? Sama nie wiem...Używam tego produktu od:parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:7-8 miniaturek po 4 ml

cudowny

Po prostu się w nim zakochałam. Nigdy jeszcze nie zdażyło mi się używać kremu, którego efekty tak cudownie było widać rano. Zawsze po zastosowaniu wyglądałam rano jakbym była super wypoczęta. Skóra miękka, nawilżona i rozświetlona. Sama aplikacja też jest bardzo przyjemna, miły zapach ale to co najważniejsze widać rano. Na prawdę super efekt. Zużyłam cały słoik i zaraz kupię sobie następny

Używam tego produktu od:ok. 2 miesięcy

Bardzo przyjemny

i baaardzo wydajny krem.
Po posmarowaniu twarz wydaje sie biala - stąd pewnie to wrazenie rozświetlenia, ale szybko się wchłania, nawilża i zostawia wrazenie mięciutkiej skóry.

Nie mam głębszych zmarszczek zebym mogła ocenić jego działanie pod tym kątem, ale myślę ze godny polecenia jako środek zapobiegawczy:)

Polska cena jest niestety porażająca, ja kupiłam go na strawberrynet.com (zresztą jak wszystkie kosmetyki) - kosztowal mnie ok 190 zł

Doskonały!!!

Najlepszy krem na noc! Absolutne KWC!
Doskonała konsystencja- niby bardzo gęsta i bogata, a wchłania się doskonale, cudowny zapach relaksuje i działa na zmysły, efekt działania widać natychmiast, rano buzia wypoczęta, wyprasowana i o zdrowym kolorycie. Zakupiłam wersję na noc, ale teraz żałuję ze nie kupiłam również wersji na dzień.Polecam tym, którzy cenią sobie nocną pielegnację skóry, bo to najlepsze co można jej zafundować!!!POLECAM!!!
Bardzo wydajny!!!

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

I tak i nie

Z jednej strony niewątpliwa przyjemność stosowania (kolor i zapach na szóstkę) i niesamowity efekt rozświetlenia, który może oślepić patrzącego :), z drugiej koszmarnie pozatykał mi pory (skóry) powodując wysyp niechcianych "niespodzianek"; a zmarchy jak były tak są :D (ale pewnie się czepiam i kremu i zmarszczek...)

Używam tego produktu od:

przereklamowany :(

Długo chorowałam na ten krem bo przetestowaniu próbki. W koncu go kupiłam. Przez pierwsze dwa tygodnie -zachwyt. Potem moja cera coraz gorzej go tolerowała.
Jest troche za ciezki, zatyka pory, przetłuszcza środkowe partie twarzy
za ta cene produkt powinien byc bez zarzutu :(

ilość zużytych opakowań: 0,5

Swietny

Używam tego kremu od bardzo dawna, oczywiscie na zmiane z innymi ale zawsze do niego wracam. Marke Chanel darze bardzo duzym zaufaniem ,czesto kupuje produkty "w ciemno " bez uprzedniego przetest.probki i nigdy sie jeszcze nie zawiodłam. Kremik ma cudny zapach, sympatyczny kolorek, świetnie nawilża, odżywia skórę, b.dodry dla wrazliwej skóry,nie podrażnia,ma dosyć bogata konsystencje, ale świetnie sie wchlania. Rano buzka jest odprezona, wypoczeta i delikatnie ujedrniona.Jest dosyc dogi(50 ml-313 zl.)ale za to dosyc wydajny i naprawde wart swojej ceny. Polecam tez wersje na dzien, z kremu pod oczy jestem troszeczke mniej zad.,pon.mając suchą cerę lubie kiedy krem ma bogata konsyst. a ten jest w formie zelu-kremu.