Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Planet Spa, Revitalising Retreat, Cream Cleanser (Rewitalizująca kremowa emulsja do oczyszczania twarzy)

W pielęgnacji skóry wykorzystywane są jego wyjątkowe właściwości energizujące i rewitalizujące.
Dogłębnie i skutecznie oczyszcza skórę. Usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum i makijaż. Pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia.

nawilżające, oczyszczające
z pompką
mleczko
>100ml

Zadowalający

Nie jest to mój ulubiony rodzaj kosmetyku do mycia twarzy. Za mało się pienił i miałam wrażenie, że nie domywał do końca. Zdecydowanie wolę szarą wersję Planet Spa.

Konsystencja: bardzo kremowa, praktycznie nie pieni się, łatwa w zmyciu.

Działanie: stosowałam rano i wieczorem, o ile na rano ten kosmetyk był okej to wieczorem, po wcześniejszym demakijażu, miałam wrażenie, że nie domywał.
Miałam przerwę w jego używaniu, ponieważ miałam silną reakcję alergiczną (nie wywołaną tą emulsją). Produkt nie wysuszał- zdarzało mi się w upały nie stosować po nim kremu i skóra miała się bardzo dobrze.
Może mi nie przypadł do gustu ze względu na konsystencję? Nie wiem.

Zapach: delikatny, nie był chemiczny.

Opakowanie: pompka jest wygodna, ale rurka nie dostaje do zagłębienia w dnie i nie można wydobyć reszty,

Nie dla mnie...

No zdecydowanie się nie sprawdzał dla mojej cery. Stosowałam go zgodnie z zaleceniem do oczyszczania twarzy, ale używając do demakijażu wieczorem już nie umiałam sobie wyobrazić oczyszczania twarzy rano. Wyjątkowo mi nie podszedł: miałam strasznie wysuszoną i podrażnioną cerę ( przy mojej tłustej). Niestety nie doczyszczał i źle się rozprowadzał na twarzy... miałam wrażenie jakbym myła twarz jakąś glinkę, którą trudno było wypłukać, dlatego używałam go pod prysznicem , ale strasznie męczyłam się żeby go wykończyć. Zapach mi nie odpowiadał ( zapewne to chiński żeń- szeń mnie drażnił). No ..... nie... Bardzo lubię produkty AVON i kupuję je koszami, ale ten zdecydowanie nie jest dla mnie.

Daje radę

Ten kosmetyk kupiłam na promocji w katalogu jeszcze przed Bożym Narodzeniem i dopiero teraz się powoli kończy. Nie mam do niego większych zarzutów, swoją funkcję oczyszczania spełniał, nie podrażniał.
Niektórzy piszą o demakijażu, nawet nie próbowałam tego produktu do tego, więc się nie wypowiem.
Jako takie podsumowanie stwierdzam, że produkt jest dobry, ale stosowałam lepsze. Zapewne do niego nie wrócę, bo tego typu produktów na rynku jest wiele i to za o wiele mniejsze pieniądze niż ten w regularnej cenie.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Tak!

Produkt bardzo dobrze się pieni i dokładnie oczyszcza twarz, ma przy tym bardzo ładny delikatny zapach i jest kremowy, w przeciwieństwie do swojego "przyjaciela" z białą herbatą. Nawilża i nie podrażnia skóry, wydajny.

Bardzo przyjemna emulsja.

-delikatny,niedrażniący zapach prawie neutralny
-moja twarz była bardzo wygładzona
-kremowy produkt,rzadkość w produktach do mycia twarzy
-nie zrobiła mi "krzywdy"
-eleganckie opakowanie i przezroczyste,dzięki temu wiem ile zostało produktu
-poręczna pompka
-cena ok.15 -20 zł (jak na ten produkt to warto)
-przeczytałam gdzieś że ta emulsja nadaje się też na zmywanie makijażu i rzeczywiście usuwa makijaż,oczywiście poza oczami

Jednak pół gwiazdki odjęłam za to,że ten produkt to nie jest KWC ,bo uważam że miałam lepsze,ale jak najbardziej polecam,może gdyby zapach się zmienił,albo cena to od razu bym dała 5 gwiazdek ;)

Używam tego produktu od: 4miesięcy

kolejny niewypał pielęgnacyjny

Seria Planet Spa miewa lepsze i gorsze kosmetyki - ten uważam za pomyłkę. Nie nadaje się do demakijażu zupełnie - podkład zmywa jak-cię-mogę, tuszu nie rusza praktycznie wcale, podobnie jest z mocniej napigmentowanymi cieniami. Nie bardzo wiem do czego ten kosmetyk miałby służyć. Lepsze efekty uzyskać można klasyczną kostką myjącą Dove, niż tym rozrzedzonym balsamem. Żadnej rewitalizacji nie zauważyłam, za to za każdym razem konieczne jest domywanie się płynem micelarnym - a to chyba nie na tym ma polegać. Żeby wzmocnić efekt używałam tej emulsji w połączeniu z masażem twarzy gąbeczką konjac - efekt oczyszczenia nieco lepszy, ale i tak oczy trzeba było domyć.

Zużyję najszybciej jak się da, zaś opakowanie można wykorzystać do czegoś innego.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

lubie to

Bardzo fajna emulsja.Nie uczula,nie podrażnie.Pachnie przyjemnie ale nie szałowo :P Bardzo dobrze domywa resztki makijażu.Jest wydajna tylko słabo się u mnie pieni.Po użyciu skóra jest doskonale oczyszczona,ukojona i zmatowiona.Polecam

Jest OK

Produkt całkiem fajny. Moim zdaniem nie służy jednak do demakijażu, gdyż nie radzi sobie z tuszem - chyba, że ja za słabo się staram ;) Używam więc najpierw żelu do mycia twarzy, a dopiero na koniec tej emulsji - i w ten sposób sprawdza się całkiem nieźle.
Zapach jest znośny, konsystencja bardzo przyjemna. Duży plus za sposób aplikacji - higieniczny, bezpieczny i wydajny względem produktu.
Mam wrażenie, że skóra po nim jest miękka i nawilżona.
Używam go przede wszystkim wieczorem, chociaż rano również jak najbardziej się sprawdza - zwłaszcza, że nie musimy zmywać makijażu ;)
Nie powalił mnie na kolana, ale warto wypróbować - zwłaszcza jeśli będzie w promocji.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie