Elseve, Fibralogy Shampoo (Szampon `Ekspansja gęstości`)

Elseve, Fibralogy Shampoo

Cena już od 8,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów

100 – 250ml, >250ml

• Fragrance (Parfum)**

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 66

Aktualnie ulubiony

Jak do tej pory nie znalazłam jeszcze swojego idealnego szamponu ani odżywki, dlatego często eksperymentuję- ale ta seria na pewno zostanie ze mną na dłużej. Bardzo podobają mi się rezultaty jej stosowania- włosy są błyszczące, sprężyste, odpowiednio dociążone (nie przepadam za efektem cienkich, leciutkich kłaczków), a przede wszystkim rzeczywiście wizualnie jest ich jakby więcej, są odbite u nasady. Przy tym wszystkim nie występuje nadmierne przetłuszczenie czy przyklapnięcie fryzury, wygląda świeżo do następnego mycia (średnio 3 dni). Jeżeli chodzi o tak bardzo chwalony zapach tej serii, to dla mnie jest on zupełnie zwyczajny, gdyby nie te wszystkie peany na pewno nie zwróciłabym na niego uwagi. Świetne są za to opakowania- w sensie zestawienia kolorystycznego.
Sam szampon bardzo dobrze się pieni, jest wydajny, łatwo go spłukać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140141].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 17

Absolutnie polecam!

+ Wygodne opakowanie
+ Piękny zapach (również włosów po użyciu szamponu)
+ Zwiększona objętość
+ Konsystencja
+ Wydajny
+ Przyjemnie rozprowadza się na włosach

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139936].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 183

Burza włosów gwarantowana.

Kupiłam dużą butlę na promocji i zakup okazał się bardzo udany.

CENA I OPAKOWANIE:
Szampon często można kupić taniej, za duże opakowanie zapłaciłam ok. 10 zł. Zamknięcie butelki jest płaskie, można ją postawić "na głowie". Patrząc pod światło można zobaczyć ile jeszcze zostało produktu. Nie podoba mi się kolor butelki, ale to już drugorzędna kwestia.

KONSYSTENCJA I ZAPACH:
Kremowa, dla mnie na plus. Zapach nieokreślony, ale przypadł mi do gustu.

DZIAŁANIE:
Szampon dobrze myje włosy, nie wysusza ani nie podrażnia skóry. Nie zwiększa przetłuszczania się włosów, mogę je myć raz na 2 dni. Nie plącze włosów, ale ja zawsze używam odżywki. Producent obiecuje zwiększenie objętości. Obietnica jest w pełni spełniona. Mam włosy cienkie, ale gęste, długie, z suchymi końcami. Szampon wyraźnie zwiększa ich gęstość, jestem bardzo zadowolona. Włosy są odbite od nasady, puszyste (w pozytywnym sensie). Po wysuszeniu głową w dół otrzymuję efekt Hermiony, co bardzo lubię. Polecam, produkt na dłużej zagości w mojej łazience.

Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę butlę 400 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138141].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Napisanych recenzji: 8

Nie dla mnie

Nie kupiłam szamponu dla zwiększenia objętości, tylko ot, tak. Myslalam, ze skoro jest to jedna z lepszych firm, to na pewno będę zadowolona. Ale cóż... Juz po kilku myciach włosy zrobiły sie sztywne, szorstkie, bez połysku... Chyba nie dla mnie.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136531].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 77

Zły

Szampony z tej firmy lubię, ale ten bardzo mnie zawiódł. Zamiast gęstości zauważyłam przede wszystkim większe puszenie się włosów. Po jakimś czasie pojawił się też łupież. Mam też wrażenie, że wraz z odżywką z tej serii bardzo obciąża włosy. Generalnie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1104846].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 79

Napisanych recenzji: 397

Niefajny

plusy:
+ dobrze się pieni

minusy:
- obciąża
- brzydki zapach
- na początku zwiększa objętość, ale szybko potem włosy stają się oklapnięte

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- słaba dostępność

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1098131].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 158

zaskoczenie na plus

Po przeczytaniu niektórych recenzji najadłam się strachu, tym bardziej, że mam delikatną skórę głowy i wiele szamponów sprawia, że skóra mnie swędzi.
Jednak ten szampon:
*nie podrażnił mojej skóry
*nie spowodował łupieżu
*nie obciążył moich cienkich włosów
*ładnie pachnie
*dobrze zmywa oleje
Stosuje go naprzemiennie z szamponem dla dzieci Nivea. Włosy myje codziennie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087291].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Absolutny hit dla moich włosów

Dla mnie najlepszy szampon .

Plusy :
+Świetnie myje
+Gęsty przez jest wydajny (włosy myję raz na tydzień są gęste i długie do połowy pleców starcza mi na ponad miesiąc)
+ Świetna piana
+Całkiem ładnie pachnie
+ Daje objętość
+Mam włosy farbowanie a ten szampon nie wypłukuje koloru co jest zdecydowanym plusem
+Duże opakowanie
+Łatwo dostępny
Minusy
-Na razie żadnych nie zauważyłam a stosuje go z przerwami od dłuższego czasu.
Ten szampon i odżywka Nivea Long Repair jest to najlepszy zestaw dla moich włosów .

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Nie pamiętam :p

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1054506].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 301

Kiepski produkt.

Szampon ma swoje zalety, ale wad ma zdecydowanie więcej. To był dla mnie taki mały chemiczny koszmarek.

Konsystencja: perłowa, gęsta, dawała dużo piany, ale nie była trudna do spłukania.

Działanie: po umyciu włosów miałam wrażenie, że są one szorstkie. Rozczesywanie zajęło mi chwilkę dłużej niż normalnie. Dwa największe zarzuty jakie mogę skierować w jego stronę to to, że paskudnie obciążał włosy (ekspansja gęstości hmmm) i wydaje mi się, że pogłębił mój problem z łupieżem. Łupież powrócił a przez dłuższy czas już go nie miałam :pala: Tam nie wierzyłam, że zwykły szampon za dychę spowoduje, że moje włókno włosa podwoi czy potroi swoją objętość i gęstość, ale liczyłam, że nie będę miała ich klapniętych. Producent zbyt śmiało posunął się w swoich zapewnieniach.

Zapach: mocny, wyczuwalny po wysuszeniu, ciężko przypisać go do innego zapachu, ale jest sztuczny i chemiczny.

Opakowanie: jest wygodne, można postawić dnem do góry, ładny kolor, przezroczyste z czytelną szatą graficzną.

Dostępność: jest praktycznie wszędzie i często na promocjach. Ja kupiłam w Rossmannie.

Plusy:
- daje przyjemną pianę
- wydajny

Minusy:
- obciąża
- spowodował powrót łupieżu!
- nie unosi nawet na milimetr.

Używam tego produktu od: Około miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 400 ml.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1046246].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 697

Wielka krzywda!

Kupiłam ten szampon z czystej ciekawośći. Ogólny szum wokół niego też zrobił swoje i dałam się nabrać na włosy jak z Hollywood. Żałuję jak diabli każdego grosza jaki wydałam na to dziadostwo!

Zalety:
- dostępność
- wydajność
- wygodne opakowanie
- dobrze się pieni
- konsystencja

Wady:
- dziwny chemiczny zapach
- wyrządza ogromną krzywdę! Po użyciu go około 4 - 5 razy skóra głowy była podrażniona i oblepiona jakimś woskiem? gumą? której nie dało się od razu odmyć i zdrapać
- na mojej głowie pojawiły się nieduże ranki, których nie mogę wyleczyć od dłuższego czasu
- swędzenie skóry głowy
- nie daje objętości włosom

Nie rozumiem jak można wyprodukować taki bubel! Strata kasy, nerwów i zdrowia!

Używam tego produktu od: Używałam 2 tygodnie we wrześniu i resztę wylałam
Ilość zużytych opakowań: 1/8 butelki i reszta do sedesu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1045701].usefull || 0 }}% pomocna.