Elseve, Fibralogy Shampoo (Szampon `Ekspansja gęstości`)

Elseve, Fibralogy Shampoo (Szampon `Ekspansja gęstości`)

Cena już od 8,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów

100 – 250ml, >250ml
wzmacniające
w butelce
Skóra głowy
normalna

nie polecam

Szampon zakupiłam gdyż spodobało mi się opakowanie jest w bardzo przyciągającej kolorystyce. Kosmetyk bardzo ładnie pachnie zapach jest bardzo mocny przez co utrzymuje się na włosach. Konsystencja gęsta kremowa sprawia że produkt jest wydajny. Producent zapewnia ze szampon dodaje gęstości,rzeczywiście zauważyłam że struktura została dodana i włosy są odbite od nasady. Na początku użytkowania fajnie się sprawdzał i mył,później niestety zauważyłam że bardzo obciąża włosy i szybko stawały się nie świeże. Ja nie skuszę się na niego ponownie ostatecznie wykończyłam go jako płyn do kąpieli. Mimo iż dawał fajny efekt gęstości ja nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279586].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Szamponu używałam wraz z odżywką oraz maseczką. Kuracje cała trwała miesiąc. Mam włosy m.in cienkie, więc potrzebuję objętości. Jeszcze nie znalazłam swoje ulubionego szamponu oraz odżywki, więc testuje różne może w końcu znajdzie się ulubieniec, Ten na pewno nie jest. Szampon jest gęsty oraz ładnie pachnie. Po umyciu włosy są miękkie, dobrze się rozczesują, troszkę jakby zyskały na objętości, ale nie jest to taki efekt jaki chciałabym, ale jak na taką cenę to może być.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252211].usefull || 0 }}% pomocna.

Aktualnie ulubiony

Jak do tej pory nie znalazłam jeszcze swojego idealnego szamponu ani odżywki, dlatego często eksperymentuję- ale ta seria na pewno zostanie ze mną na dłużej. Bardzo podobają mi się rezultaty jej stosowania- włosy są błyszczące, sprężyste, odpowiednio dociążone (nie przepadam za efektem cienkich, leciutkich kłaczków), a przede wszystkim rzeczywiście wizualnie jest ich jakby więcej, są odbite u nasady. Przy tym wszystkim nie występuje nadmierne przetłuszczenie czy przyklapnięcie fryzury, wygląda świeżo do następnego mycia (średnio 3 dni). Jeżeli chodzi o tak bardzo chwalony zapach tej serii, to dla mnie jest on zupełnie zwyczajny, gdyby nie te wszystkie peany na pewno nie zwróciłabym na niego uwagi. Świetne są za to opakowania- w sensie zestawienia kolorystycznego.
Sam szampon bardzo dobrze się pieni, jest wydajny, łatwo go spłukać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140141].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Absolutnie polecam!

+ Wygodne opakowanie
+ Piękny zapach (również włosów po użyciu szamponu)
+ Zwiększona objętość
+ Konsystencja
+ Wydajny
+ Przyjemnie rozprowadza się na włosach

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139936].usefull || 0 }}% pomocna.

Burza włosów gwarantowana.

Kupiłam dużą butlę na promocji i zakup okazał się bardzo udany.

CENA I OPAKOWANIE:
Szampon często można kupić taniej, za duże opakowanie zapłaciłam ok. 10 zł. Zamknięcie butelki jest płaskie, można ją postawić "na głowie". Patrząc pod światło można zobaczyć ile jeszcze zostało produktu. Nie podoba mi się kolor butelki, ale to już drugorzędna kwestia.

KONSYSTENCJA I ZAPACH:
Kremowa, dla mnie na plus. Zapach nieokreślony, ale przypadł mi do gustu.

DZIAŁANIE:
Szampon dobrze myje włosy, nie wysusza ani nie podrażnia skóry. Nie zwiększa przetłuszczania się włosów, mogę je myć raz na 2 dni. Nie plącze włosów, ale ja zawsze używam odżywki. Producent obiecuje zwiększenie objętości. Obietnica jest w pełni spełniona. Mam włosy cienkie, ale gęste, długie, z suchymi końcami. Szampon wyraźnie zwiększa ich gęstość, jestem bardzo zadowolona. Włosy są odbite od nasady, puszyste (w pozytywnym sensie). Po wysuszeniu głową w dół otrzymuję efekt Hermiony, co bardzo lubię. Polecam, produkt na dłużej zagości w mojej łazience.

Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę butlę 400 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138141].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Nie kupiłam szamponu dla zwiększenia objętości, tylko ot, tak. Myslalam, ze skoro jest to jedna z lepszych firm, to na pewno będę zadowolona. Ale cóż... Juz po kilku myciach włosy zrobiły sie sztywne, szorstkie, bez połysku... Chyba nie dla mnie.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136531].usefull || 0 }}% pomocna.

Zły

Szampony z tej firmy lubię, ale ten bardzo mnie zawiódł. Zamiast gęstości zauważyłam przede wszystkim większe puszenie się włosów. Po jakimś czasie pojawił się też łupież. Mam też wrażenie, że wraz z odżywką z tej serii bardzo obciąża włosy. Generalnie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1104846].usefull || 0 }}% pomocna.

Niefajny

plusy:
+ dobrze się pieni

minusy:
- obciąża
- brzydki zapach
- na początku zwiększa objętość, ale szybko potem włosy stają się oklapnięte

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- słaba dostępność

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1098131].usefull || 0 }}% pomocna.

zaskoczenie na plus

Po przeczytaniu niektórych recenzji najadłam się strachu, tym bardziej, że mam delikatną skórę głowy i wiele szamponów sprawia, że skóra mnie swędzi.
Jednak ten szampon:
*nie podrażnił mojej skóry
*nie spowodował łupieżu
*nie obciążył moich cienkich włosów
*ładnie pachnie
*dobrze zmywa oleje
Stosuje go naprzemiennie z szamponem dla dzieci Nivea. Włosy myje codziennie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1087291].usefull || 0 }}% pomocna.

Absolutny hit dla moich włosów

Dla mnie najlepszy szampon .

Plusy :
+Świetnie myje
+Gęsty przez jest wydajny (włosy myję raz na tydzień są gęste i długie do połowy pleców starcza mi na ponad miesiąc)
+ Świetna piana
+Całkiem ładnie pachnie
+ Daje objętość
+Mam włosy farbowanie a ten szampon nie wypłukuje koloru co jest zdecydowanym plusem
+Duże opakowanie
+Łatwo dostępny
Minusy
-Na razie żadnych nie zauważyłam a stosuje go z przerwami od dłuższego czasu.
Ten szampon i odżywka Nivea Long Repair jest to najlepszy zestaw dla moich włosów .

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Nie pamiętam :p

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1054506].usefull || 0 }}% pomocna.