Elseve, Fibralogy Shampoo (Szampon `Ekspansja gęstości`)

Elseve, Fibralogy Shampoo (Szampon `Ekspansja gęstości`)

Cena już od 8,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów

100 – 250ml, >250ml
wzmacniające
w butelce
Skóra głowy
normalna

Grubości włosów na pewno nie poprawi

Mam włosy cienkie, osłabione, przerzedziły mi się. Szampon kupiła moja mama, sama bym się nie zdecydowała na niego, ponieważ nie przepadam za szamponami i odżywkami Loreal (chodzi mi o te drogeryjne serie), uważam, że są słabej jakości a producent trochę sobie życzy za te produkty. Można znaleźć tańsze i fajniejsze w drogeriach.
Oczywiście nieziemskie obietnice producenta, że szampon będzie poprawiał grubość włosów, wnikając w nie dzięki swoim innowacyjnym składnikom i technologiom - cuda wianki. Było tak jak się spodziewałam - szampony nam na pewno takich efektów nie dadzą i te n też nie dał. Po prostu mył moja włosy, jak typowy szampon z sls, chemicznym składem. Dobrze się pienił, szkody nie wyrządził, nie wywołał łupieżu, podrażnienia skóry głowy. Ale to na pewno nie jest to, czego oczekuję, są lepsze szampony, delikatniejsze, fajniej oczyszczające i tańsze.
Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325001].usefull || 0 }}% pomocna.

Nijaki

Szampon na początku stosowania spisywał się rewelacyjnie - włosy były puszyste a przy tym mięciutkie, gładkie i lejące. Jednak przy regularnym stosowaniu włosy zaczęły się szybciej przetłuszczać (zapewne od tych silikonów w składzie) i... bardziej wypadać! Nie wiem dlaczego, bo przecież szampon miał za zadanie sprawić, żeby włosy były bardziej gęste, no ale cóż. Szampon za to się dobrze pienił i nawet ładnie pachniał. Opakowanie troche dziadowskie bo pastik bardzo łatwo ukruszyć o byle jakie strącenie buteleczki. Tragedii nie było jak za tą cenę, ale raczej nie wrócę do niego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324646].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry na początku

Szampon dokładnie oczyszcza włosy, dobrze się pieni, nie plącze włosów, jednak nie zauważyłam, aby zyskały na gęstości. Na początku dodawał im trochę objętości, ale po ok. 3 miesiącach używania moje włosy przyzwyczaiły się do niego i nie ma już tego efektu. Pod koniec powodował u mnie lekkie przetłuszczanie włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321601].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Nie jest zły..

Poszukuje od lat szamponu, który sprawi, że nie będę musiała myć codziennie włosów. Jeszcze na taki nie trafiłam. Fibralogy oprócz masy silikonu nie ma nic w swoim składzie co by spełniło obietnicę i moje włosy pogrubiło. Silikon daje wrażenie grubszej warstwy i nie jest to skutek długotrwały i nie wynika z leczniczej obecności przełomowego składnika. Każdy szampon da ten sam efekt. Jestem skazana na cienkie włosy. Do szamponu wracam z braku alternatywy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320891].usefull || 0 }}% pomocna.

Mam mieszane uczucia

Zalety:
- kosmetyk jest gęsty, wydajny, dobrze się pieni
- delikatnie pachnie
- pogrubia włosy
- bardzo wydajny
- dostępność

Wady:
- niestety obciąża mocno włosy
- sprawia że szybciej przetłuszczają się
- mam wrażenie że nie da się wypłukać z włosów że pozostaje na nich warstwa produktu a włosy są lekko posklejane w strąki (mam cienkie i delikatne włosy)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320861].usefull || 0 }}% pomocna.

TRAGEDIA!!!!!

Z początku włosy były super : puszyste, nawilżone, gęste. Jednak z czasem zaczęły wypadać mi garściami, sa meeeega wysuszone . Do tej pory nie mogę ich doprowadzić do normalnego stanu ;(;( a mija juz miesiąc ;( unikajcie go

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304876].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

Szampon zakupiłam gdyż spodobało mi się opakowanie jest w bardzo przyciągającej kolorystyce. Kosmetyk bardzo ładnie pachnie zapach jest bardzo mocny przez co utrzymuje się na włosach. Konsystencja gęsta kremowa sprawia że produkt jest wydajny. Producent zapewnia ze szampon dodaje gęstości,rzeczywiście zauważyłam że struktura została dodana i włosy są odbite od nasady. Na początku użytkowania fajnie się sprawdzał i mył,później niestety zauważyłam że bardzo obciąża włosy i szybko stawały się nie świeże. Ja nie skuszę się na niego ponownie ostatecznie wykończyłam go jako płyn do kąpieli. Mimo iż dawał fajny efekt gęstości ja nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279586].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Szamponu używałam wraz z odżywką oraz maseczką. Kuracje cała trwała miesiąc. Mam włosy m.in cienkie, więc potrzebuję objętości. Jeszcze nie znalazłam swoje ulubionego szamponu oraz odżywki, więc testuje różne może w końcu znajdzie się ulubieniec, Ten na pewno nie jest. Szampon jest gęsty oraz ładnie pachnie. Po umyciu włosy są miękkie, dobrze się rozczesują, troszkę jakby zyskały na objętości, ale nie jest to taki efekt jaki chciałabym, ale jak na taką cenę to może być.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252211].usefull || 0 }}% pomocna.

Aktualnie ulubiony

Jak do tej pory nie znalazłam jeszcze swojego idealnego szamponu ani odżywki, dlatego często eksperymentuję- ale ta seria na pewno zostanie ze mną na dłużej. Bardzo podobają mi się rezultaty jej stosowania- włosy są błyszczące, sprężyste, odpowiednio dociążone (nie przepadam za efektem cienkich, leciutkich kłaczków), a przede wszystkim rzeczywiście wizualnie jest ich jakby więcej, są odbite u nasady. Przy tym wszystkim nie występuje nadmierne przetłuszczenie czy przyklapnięcie fryzury, wygląda świeżo do następnego mycia (średnio 3 dni). Jeżeli chodzi o tak bardzo chwalony zapach tej serii, to dla mnie jest on zupełnie zwyczajny, gdyby nie te wszystkie peany na pewno nie zwróciłabym na niego uwagi. Świetne są za to opakowania- w sensie zestawienia kolorystycznego.
Sam szampon bardzo dobrze się pieni, jest wydajny, łatwo go spłukać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1140141].usefull || 0 }}% pomocna.

Absolutnie polecam!

+ Wygodne opakowanie
+ Piękny zapach (również włosów po użyciu szamponu)
+ Zwiększona objętość
+ Konsystencja
+ Wydajny
+ Przyjemnie rozprowadza się na włosach

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1139936].usefull || 0 }}% pomocna.