Elseve, Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Elseve, Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów

100 – 250ml, >250ml
wzmacniające
w butelce
Skóra głowy
normalna

dobry szampon, odżywia

+włosy rozczesują się bez odżywki- ale mam naturalny ciemny blond, włosy proste, grube
+szampon głęboko odżywia włosy, są "mięsiste-żyją"
+nawadnia,dociąża, aż czuć tą wodę we włosach
-trzeba go używać naprzemiennie z innym szamponem bo: może przetłuszczać włosy, powodować swędzenie skóry głowy
+jest szeroko dostępny
+świetny zapach,zawsze wracam do tych szamponów

3 razy NIE

Szampon całkowicie nie sprawdził się na moich włosach i dokładnie po 3 użyciach wylądował w koszu. Jedynym plusem jaki dostrzegam to jego zapach. Jego konsystencja jest dziwna, lekko gęsta i klejąca Nie pieni się na włosach tylko je oblepia. Po umyciu włosy sa jeszcze bardziej tłuste niż przed. Nie mam pojęcia czy trafiłam na zły towar, czy ten szampon naprawdę jest tak fatalny

Nie zwiększa objętości.

Szampony specjalne z loreala według mnie sa niewypałami. Wszystkie z nich działają podobnie i mam wrażenie ze nalali do rożnych butelek tych samych produktów. Różnią sie one tylko zapachem. Ten szampon powoduje ze włosy sa miękkie, zadbane i gładkie. Gęsta konsystencja produktu niestety obciąża włosy co dodatkowo przyklepuje je do skalpu zamiast odbić. Jestem na nie.

Jak zamaskować siwe włosy

nie spełnia obietnic

Jako, ze moje włosy są cienkie z natury, z chęcią sięgam po nowości, obiecujące nadanie fryzurze objętości. Tą niestety się rozczarowałam.
Plusy tego szamponu kończą się na przyjemnym zapachu .
Po jego użyciu mam wrażenie, że pomimo tego, iż dobrze się pieni, nie oczyszcza włosów do końca. Ponadto pozostawia je splątane, więc rozczesywanie bywa utrudnione, pomimo użycia odżywki.
Nie dodaje objętości, wręcz przeciwnie, nie sprzyja ich układaniu, przez co stają się szybko oklapnięte.
Po zużyciu opakowania do końca, na pewno po niego więcej nie sięgnę, zwłaszcza, że trochę podrażnił moją bardzo wrażliwą skórę głowy.

Nie nie nie

Kupilam ten szampon skuszona obietnica gestych wlosow. Ok wiem, ze cudow nie ma ale tego sie nie spodziewalam!!!! Zamiast gestych wlosow mialam klapniete I bez zycia. Wlosy jakby nieswieze. Nabylam wiec wersje AIR do cienkich wlosow. Nic lepiej. Ten szampon nie sprawdza sie u mnie kompletnie.

najlepszy z drogeryjnych

Bardzo dobry szampon w porównaniu z innymi drogeryjnymi.
Włosy są lekkie, pięknie błyszczące, dobrze oczyszczone. Zapach swietny. Włosy dobrze się rozczesują. Gęstości nie poprawia, nie wstrzymuje wypadania włosów.
warto wypróbować.

Król szamponów spadł z rowerka 7,5/10

Zacznę od tego, że używałam tego szmaponu bardzo długo, bo wykorzystałam kilka opakowań pod rząd i byłam zachwycona działaniem owego specyfiku. Do czasu. Szampon bardzo ładnie unosi włosy, po jego zastosowaniu włosy wydają się być gęstsze i zdrowsze, pięknie się układają. Niestety po zuzyciu w/w opakowan zaczelam tracic duzo wlosow. Metoda prob i bledow doszlam do wniosku, ze to moze byc wina szamponu, wiec przerzucilam sie na szampon dzieciecy bez SLSów. No i problem jak ręką odjął:-) Skład szamponu nie powala i w moim przypadku regularne stosowanie skonczylo sie wzmożonym wypadaniem wlosow, ktore na szczescie ustapilo. Dzis trzymam niedokonczona buteleczke i od czasu do czasu uzywam, bo szampon sam w sobie jest naprawde boski i polecam go goraco, ale zalecam robic przerwy w stosowaniu ze wzgledu na brzydki sklad.

Plusy:
+ zapach
+ rozprowadza się łatwo
+ dobrze się pieni
+ zgodny z opisem producenta
+ zwiększa objętość, nadaje gęstości i połysku, włosy wyglądają na zadbane i są po prostu ładne
+ dostępność
+ nie przetłuszcza włosów
+ cena
Minusy:
- przy regularnym i długim stosowaniu wzmaga wypadanie wlosow (w moim przypadku, nie wiem jak bedzie w twoim:-))

nie

Producent obiecuje pogrubienie średnicy włosa, baju baju.. Włosy po jego życiu wyglądają na nieświeże, są matowe. Przetłuszczają się dużo szybciej i za cholere nie chcą się układać po mojemu. Są niesforne i strasznie się plączą. Do tego wszystkiego skalp staje się podrażniony i pojawia się łupież. Plusem jest konsystencja, która jest gęsta, a szampon dobrze się pieni lecz to nie zmienia faktu, że wpływa na moje włosy niekorzystnie.

Mnie nie podszedł..

Szampon jak szampon. Spodziewałam się więcej. Pieni się bardzo dobrze, myje w miarę, jednak ciężko, bardzo ciężko się spłukuje. Obciąża włosy, szybko tracą one swą świeżość. Jedynym plusem jest ładny zapach. Na pewno już nie powtórzę zakupu, a resztki wykorzystam do mycia pędzli. Nie polecam.

Mój ukochany!

Z moimi wyborami kosmetycznymi to jest tak że rzadko kupuję dwa razy ten sam kosmetyk. Z tym szamponem jest inaczej. Po prostu tyle razy się zawiodłam na kolejnych że teraz już nie eksperymentuję tylko zawsze kupuję ten. Został moim zastępnikiem ukochanego schauma fitokofeina którego już niestety nie ma w sklepach :( Mam włosy długie gęste plączące się, ciemne i proste. Ogólnie rzecz biorąc trudno z nimi coś zrobić bo są niepodatne, ostatnio się przetłuszczają przy skórze, a stosowanie szamponów przeciwłupieżowych dodatkowo je plącze... ten szampon zostawia je w dobrej kondycji, nie mam od niego łupieżu, nie swędzi mnie od niego głowa. Nie powoduje przetłuszczania. Włosy da się po nim rozczesać nawet bez odzywki i nawet bez odzywki włosy po nim są lśniące i wyglądają zdrowo. Ładnie pachnie i dobrze się pieni. W całej rodzinie szamponów elseve ten jest dla mnie najlepszy.
Bardzo dobra dostępność: w każdej drogerii, markecie (nawet w Biedronce)

Nie na dłuższą metę

Pierwsza rzecz na jaka chciałabym zwrócić uwagę to, że niestety po dłuższym czasie stosowania (ok miesiąc) zauważyłam, że wywołał u mnie łupież, co od razu go skreśliło. A tak ogólnie nic specjalnego, oczyszczał w sumie ok i miał przyjemny zapach, który bardzo długo utrzymywał się na włosach. Jest też bardzo wydajny, ciężko było się go pozbyć.

Grubości włosów na pewno nie poprawi

Mam włosy cienkie, osłabione, przerzedziły mi się. Szampon kupiła moja mama, sama bym się nie zdecydowała na niego, ponieważ nie przepadam za szamponami i odżywkami Loreal (chodzi mi o te drogeryjne serie), uważam, że są słabej jakości a producent trochę sobie życzy za te produkty. Można znaleźć tańsze i fajniejsze w drogeriach.
Oczywiście nieziemskie obietnice producenta, że szampon będzie poprawiał grubość włosów, wnikając w nie dzięki swoim innowacyjnym składnikom i technologiom - cuda wianki. Było tak jak się spodziewałam - szampony nam na pewno takich efektów nie dadzą i te n też nie dał. Po prostu mył moja włosy, jak typowy szampon z sls, chemicznym składem. Dobrze się pienił, szkody nie wyrządził, nie wywołał łupieżu, podrażnienia skóry głowy. Ale to na pewno nie jest to, czego oczekuję, są lepsze szampony, delikatniejsze, fajniej oczyszczające i tańsze.
Nie polecam