Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, Elseve, Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

L'Oreal Paris, Elseve, Fibralogy, Szampon `Ekspansja gęstości`

Włosy cienkie z natury zawierają znacznie mniej budulca włókien, przez co stają się delikatne i uwrażliwione, brakuje im objętości oraz widocznej i wyczuwalnej gęstości. Codzienna stylizacja z reguły przynosi krótkotrwałe efekty, po czym fryzura staje się płaska, traci kształt.
Na podstawie zaawansowanych badań nad włóknem włosa Laboratoria L`Oréal Paris opracowały swoją pierwszą gamę pogrubiającą strukturę włókna włosa z każdą kolejną aplikacją.
Pogrubienie struktury włosa FILLOXANE wnika we włosy i rozprzestrzenia się we wnętrzu włókien
Długotrwałe działanie z każdym użyciem szamponu dodana struktura pozostaje we włóknach włosów. Efekt ekspansji gęstości kumuluje się przy każdym kolejnym użyciu:
- wyczuwalnie zwiększona grubość włosów,
- długotrwały efekt dodanej struktur,
- zachwycająca gęstość,
- potwierdzone rezultaty: natychmiastowy i wyczuwalny efekt grubszych włosów

100 – 250ml, >250ml
wzmacniające
w butelce
Skóra głowy
normalna

lubię go

Ja osobiście nie oczekuję od szamponu niczego poza dobrym wymyciem włosow i nie obciążeniem ich. Od zadań specjalnych są inne produkty typu maski, odżywki czy oleje.
Włosy blond, zwłaszcza te naturalne jak moje bardzo łatwo obciążyć dzięki czemu po kilku godzinach wyglądają na tłuste i jedyne o czym marzę to ich umycie

Bubel jakich mało

Do opakowania nie będę się przyczepiać, bo to akurat mi się podoba. Pojemność 250 ml. Normalne zamknięcie, dziurka odpowiedniej wielkości, wylatuje dokładnie tyle produktu, na ile mamy ochotę. Konsystencja jest nieco lejąca. Zapach nie w moim stylu, kiedy nakładałam te produkty na głowę to nie czerpałam z niego przyjemności, a powinnam, więc pierwszy minus. W ciągu dnia ten zapach się trochę zmienia, jak włosy wyschną, ale wciąż nie powala na kolana, jak w przypadku niektórych produktów tego typu. Używałam tego szamponu zawsze w duecie z odżywką Fibralogy i moje wrażenia niestety nie są zbyt pozytywne.
Moje włosy są delikatne i miękkie, myję je codziennie rano i codziennie jest ta sama śpiewka - podczas mycia mam wrażenie, jakby ten dwa produkty je przesuszały, włosy już podczas mycia są takie wyczuwalnie suche, nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się to przy stosowaniu innych szamponów i odżywek. Zapach jak wspomniałam najpiękniejszy nie jest. Po umyciu włosy są nieprzyjemne w dotyku, wciąż sprawiają wrażenie suchych, tak jakby strączki. Mi się zawsze wydawało, że odżywka oprócz efektów, jakie obiecuje producent ma też za zadanie nam pomóc w rozczesywaniu, w tym przypadku jednak nie ma mowy o bezproblemowym rozczesaniu czupryny. Trzeba się z nią niemalże szarpać, a muszę powiedzieć, że codziennie wieczorem rozczesuję włosy przed snem, jednak to też nie ma znaczenia, bo wcześniej konieczność szarpania nie miała miejsca. Nakładam też olejek, ale on niewiele pomaga.
Zauważyłam, że po zastosowaniu tych dwóch produktów moje włosy są tłuste już wieczorem tego samego dnia. Co prawda myję włosy codziennie, ale nie powinno tak być, bo wcześniej mi się to nie zdarzało. Czytałam, że podobno nie można używać z tej serii razem szamponu i odżywki, bo one nie są za bardzo kompatybilne ze sobą, ale dla mnie to jest jakiś żart, bo skoro producent wypuszcza serię, to ona MA być kompatybilna ze sobą i dla mnie żadnej innej opcji nie ma. Ta seria obciąża włosy niemiłosiernie.
Zauważyłam również zwiększone wypadanie włosów, nie wiem, jak to możliwe, ale jednak laikiem w stosowaniu kosmetyków do włosów nie jestem, a wcześniej mi się to nie zdarzało, całkiem możliwe, że jest to efekt obciążenia, przesuszenia i trudności w rozczesaniu razem wziętych, stąd te problemy, ale dla mnie to jest niedopuszczalne.
Najważniejsze, czyli efekt pogrubienia. BRAK. Nie, żeby choć trochę, po prostu jest brak jakiegokolwiek pozytywnego efektu, oprócz tego, że włosy są suche i obciążone. A przecież odżywki nawet nie nakładam na sam czubek głowy, tylko od linii karku.
W ciągu dnia, jak kłaczki wyschną to wyglądają trochę lepiej, ale dalej efektu pogrubienia nie widzę, a nawet powiem więcej - widzę, jakby włosy były oklapnięte i wiszą smutno, bo po takim obciążeniu chyba nie pozostaje im nic innego. Jednym słowem szampon tylko myje w sensie oczyszczenia, ale też nie na długo, a odżywka nie robi nic.
Dla mnie te dwa produkty to jest jakieś kosmiczne nieporozumienie i z trudem zużyłam je do końca, gdyż wielokrotnie miałam ochote je wywalic. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są to najgorsze produkty do włosów, jakie chyba w całym życiu używałam i są nie warte funta kłaków.
Nie ma w nich nic pozytywnego, po prostu nic, przereklamowany szajs, który pogarsza kondycję naszej czupryny.

Jest Ok

Szampon jak szampon, myje ładnie włosy i skóre głowy, pozostawia długie uczucie świezości, przyjemnie pachnie i dobrze sie pieni. Ale to by było na tyle, poza zwykłymi, podstawowymi zadaniami szamponu nie ma co się spodziewać cudów. Nie zauważyłam by moje włosy po nim były gęściejsze czy grubsze. Także jeśli nie ma sie żadnych wymogów to jest on ok.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Ekspansja w nasze portfele ;)

Tak widzę produkty z loreal.
Mają solidne, duże i rzucające się w oczy opakowania, zawiewa luksusem, kombinacji na każdą okazje, ale efekty..dość powierzchowne.
Nie zauważyłam aby ten szampon zwiększał mi gęstość włosów, wręcz przeciwnie po jakimś czasie sprawiały wrażenie bardziej okląpniętych.
Dobrze oczyszczał włosy i skórę głowy, ale po jakimś czasie podrażniał skalp.
Plusem było to, że mniej się plątały, były lekko odżywione.

Mógłby być lepszy

Szampon nie jest jakoś szczególnie spektakularny, szczerze to spodziewałam się czegoś więcej ale ma parę plusów :)

+zapach
+konsystencja dobrze rozprowadza się po całych włosach
+wydajność
+dobrze się pieni
+dostępność
+cena
+ułatwia rozczesywanie

Nie zwiększa obiętości włosów

Kupiłam go kiedyś w małym markecie z ciekawości i po przetestowaniu średnio mi się sprawdził. Nie poprawił gęstości moich włosów a przecież o to mi chodziło, dlatego kupiłam ten produkt. Producent obiecuje, że szampon zwiększa gęstość, objętość włosów. Jednak nie dotrzymał tej obietnicy i nie wrócę do tego produktu kolejny raz.
* Plusy;
- śliczny zapach przypominający gumę balonową
- dobrze się pieni
- włosy są świeże i miękkie w dotyku, lśniące
- dobrze się rozczesują, nie plączą się
- wygodne opakowanie
- cena
- wydajny
- nie wysusza

Minusy;
- nie zwiększa objętości, gęstości włosów
- szybko przetłuszcza
- włosy po nim były nadal cienkie

dobry szampon, odżywia

+włosy rozczesują się bez odżywki- ale mam naturalny ciemny blond, włosy proste, grube
+szampon głęboko odżywia włosy, są "mięsiste-żyją"
+nawadnia,dociąża, aż czuć tą wodę we włosach
-trzeba go używać naprzemiennie z innym szamponem bo: może przetłuszczać włosy, powodować swędzenie skóry głowy
+jest szeroko dostępny
+świetny zapach,zawsze wracam do tych szamponów

3 razy NIE

Szampon całkowicie nie sprawdził się na moich włosach i dokładnie po 3 użyciach wylądował w koszu. Jedynym plusem jaki dostrzegam to jego zapach. Jego konsystencja jest dziwna, lekko gęsta i klejąca Nie pieni się na włosach tylko je oblepia. Po umyciu włosy sa jeszcze bardziej tłuste niż przed. Nie mam pojęcia czy trafiłam na zły towar, czy ten szampon naprawdę jest tak fatalny

Nie zwiększa objętości.

Szampony specjalne z loreala według mnie sa niewypałami. Wszystkie z nich działają podobnie i mam wrażenie ze nalali do rożnych butelek tych samych produktów. Różnią sie one tylko zapachem. Ten szampon powoduje ze włosy sa miękkie, zadbane i gładkie. Gęsta konsystencja produktu niestety obciąża włosy co dodatkowo przyklepuje je do skalpu zamiast odbić. Jestem na nie.

nie spełnia obietnic

Jako, ze moje włosy są cienkie z natury, z chęcią sięgam po nowości, obiecujące nadanie fryzurze objętości. Tą niestety się rozczarowałam.
Plusy tego szamponu kończą się na przyjemnym zapachu .
Po jego użyciu mam wrażenie, że pomimo tego, iż dobrze się pieni, nie oczyszcza włosów do końca. Ponadto pozostawia je splątane, więc rozczesywanie bywa utrudnione, pomimo użycia odżywki.
Nie dodaje objętości, wręcz przeciwnie, nie sprzyja ich układaniu, przez co stają się szybko oklapnięte.
Po zużyciu opakowania do końca, na pewno po niego więcej nie sięgnę, zwłaszcza, że trochę podrażnił moją bardzo wrażliwą skórę głowy.

Nie nie nie

Kupilam ten szampon skuszona obietnica gestych wlosow. Ok wiem, ze cudow nie ma ale tego sie nie spodziewalam!!!! Zamiast gestych wlosow mialam klapniete I bez zycia. Wlosy jakby nieswieze. Nabylam wiec wersje AIR do cienkich wlosow. Nic lepiej. Ten szampon nie sprawdza sie u mnie kompletnie.

najlepszy z drogeryjnych

Bardzo dobry szampon w porównaniu z innymi drogeryjnymi.
Włosy są lekkie, pięknie błyszczące, dobrze oczyszczone. Zapach swietny. Włosy dobrze się rozczesują. Gęstości nie poprawia, nie wstrzymuje wypadania włosów.
warto wypróbować.