Revlon, ColorStay, Liquid Liner (Eyeliner w płynie)

Revlon, ColorStay, Liquid Liner (Eyeliner w płynie)

Pojemność 2,5 ml

Revlon ColorStay Liquid Liner to eyeliner w płynie. Ma wygodny, dość twardy aplikator co pozwala na rysunek precyzyjnej kreski. Trwały.

Cena: ok. 30zł / 2,5ml

Nie, nie i jeszcze raz nie

Dostałam ten eyeliner w prezencie i był zafoliowany, więc nie było szans, żeby z nim bylo coś nie tak, że ktoś używał, czy otwierał - muszę to zaznaczyć, bo moja recenzja będzie naprawde niepochlebna.
Pędzelek wydawał się dobry, dośc mały i precyzyjny, więc myślałam, że będzie się nadawał do robienia każdego rodzaju kreski, ale niestety jego 'ruchomość' i miękkość czyni go niesamowicie nieprecyzyjnym i zrobienie idealnej kreski (a nawet nieidealnej) zajmuje po prostu wieczność. No ale dobra, to można znieść. Pomęczymy się to chociaż efekt jest ładny. No i niby jest, bo eyeliner jest naprawdę czarny i kolor taki pozostaje w ciągu dnia, a do tego nie ma mowy o kruszeniu się, ALE odbija się na górnej powiece, a tego już przebaczyć nie potrafię, bo nie po to sobie robię makijaż cieniami, żeby mi to eyeliner zepsuł w ciągu dnia.
Muszę się jeszcze przyczepić do trwałości produktu, dlatego wspomniałam wcześniej, że mój był zafoliowany oryginalnie. Po 3 tygodniach ten produkt nie nadawał się kompletnie do użytku, atrament w środku jakby wysechł, więc namalowanie kreski zajęło by mi jeszcze dodatkowe 100 lat (a już wspomniałam że malowanie normalnie kreski zajmowało wieczność).
Ja revlonowi podziękuję, ten eyeliner jest do niczego.

NIE na lato!

Zaczynajac od plusow:
- swietny kolor (ja mam brazowy, ale blizej mu do mocnego espresso)
- konsystencja jest w porzadku
- szybko zasycha na powiece
- trzyma sie dosyc dlugo, 6-7 h na pewno

ALE:
- aplikator do kosza. musialam uzywac pedzelka od innego eyelinera, bo ten nie dosc ze mial dziwna fakture drazniaca moje powieki, to nijak nie dalo sie wyciagnac nim kreski w zewnetrznym kaciku
- gdy jest cieplo, calkowicie odbija sie na gornej powiece!!! efekt jest doslownie taki jakbym krzywo pomalowala sie ciemnobrazowym cieniem i rozmazala kreske narysowana kredka. makabra. bedac poza domem bardzo ciezko to w jakikolwiek sposob poprawic...

Jeden z lepszych eyelinerów

Powiem tak: do malowania się mam dwie lewe ręce, a na dodatek mam przetłuszczające się powieki. Ten produkt jest dla mnie idealny! Super się trzyma na powiekach, łatwo się aplikuje, bez problemu można regulować grubość kreski. Szybko schnie. Wydajny. Piękna czern. Same zalety, wad żadnych . :D

Co warto kupić na promocji -49% w Rossmannie pazdziernik 2017?

niełatwa aplikacja

Posiadam kolor Blackest Black, faktycznie czerń jest bardzo intensywna ale jak dla mnie ten eyeliner ma zbyt lejąca konsystencję, co sprawia że już przy aplikacji rozmazuje się w wewnętrznym kąciku oka a po kilku godzinach rozmazany jest także w jego zewnętrznym kąciku. Strasznie podrażnia też moje oczy a pędzelek jest zbyt twardy i przez to aplikacja przypomina skrobanie czymś ostrym o powiekę.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Bardzo dobry :)

+kosmetyku:
-idealny pędzelek, z łatwością można nim wykonać grubszą i cieńszą kreseczkę
-dobra konsystencja
-dłuuuugo trzyma się na oku
-nie rozmazuje się
-idealny dla profesjonalistów, jak i dla początkujących

-kosmetyku:
-cena, 30 zł za 2,5 ml, to troszkę dużo, ja zamawiałam przesz internet za jedyne 14.99 zł :)
-posiadam kolor brązowy, który na oku do złudzenia przypomina czarny, kolor jest piękny, intensywny, ale nie po to kupuję brązowy, by był czarny.
-dostępność
Mimo wad oceniam go na 4.5, bo w pełni spełnia swoje zadanie, polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Najlepszy!!!

Uwielbiam ten eyeliner. Starcza na bardzo długo, kreskę można zrobić bezz większych kłopotów, nie spływa w czasie deszczu/śniegu i naprawdę jest SUPER.

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

Dobry eyeliner.

Najlepszy eyeliner jaki dotychczas miałam.
Rzeczywiście aplikator nie jest najcieńszym, ale jak się dojdzie do wprawy to można nim robić naprawdę cieniutkie kreski. Uważam, że kolor jest bardzo mocny, intensywnie czarny. Utrzymuje się na oku cały dzień, pod warunkiem, że nie zaczniemy płakać - wtedy się rozmazuje. Woodoodporny to on nie jest, ale producent tego nie mówi przecież. Produkt jest baaardzo wydajny. To moje pierwsze opakowanie i zakupiłam je jakieś pół roku temu. Nie wiem kiedy się skończy. Przedtem używałam różnych eyelinerów, ale ten oceniam najlepiej za trwałość i mocny kolor. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

nie dla amatorów

Na co dzień używam eyelinera z firmy Lovely, który jest bardzo tani i nigdy mnie nie zawiódł. Niestety zgubiłam go podczas pobytu w Stanach i musiałam zaopatrzyć się tam w nowy eyeliner. Wybór padł na ColorStay eyeliner z Revlonu. Z bólem serca muszę przyznać, że się na nim zawiodłam.

Używanie go było dla mnie dość kłopotliwe. Twardy aplikator strasznie utrudniał mi narysowanie cienkiej i równej linii. Poza tym zauważyłam, że gdy chciałam dokonać poprawek, aplikator zwyczajnie ścierał istniejącą już linię!

Poza tym nie odpowiada mi jego dość wodnista konsystencja.

Jako że nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto, a co za tym idzie - kosmetyków zaopatrzyłam się w pędzelek do eyelinera. Aplikacja stała się łatwiejsza. I takim sposobem jakoś przemęczyłam się do końca lata :)

Mam też zastrzeżenia do jego koloru. Powinien być czarny a moim zdaniem jest po prostu szary. Wiele mu brakuje do intensywnej, głębokiej czerni...

Dlatego póki co zostanę wierna jemu tańszemu, a niebo lepszemu koledze z Lovely :)

Ok, ale nie bez wad

Kupiłam podczas pobytu w USA.
Zalety:
+trwały,
+utrzymuje się cały dzień,
+cena

Wady:
-okropny aplikator, jest za gruby i nie da się nim zrobić delikatnej kreski. Używam aplikatora z innego eyelinera.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

malutkie cudo

naprawde swietny linier
+koncówka w formie jakby gąbeczki jest swietna bo pędzelki malowały mi zawsze kreski jak chcialy na srodku oka, tak sie wywijały
+głęboka czern wystarczy raz pociągnąc kreskę
+przy odrobinie wprawy czyli juz gdzies po 3 malowaniu w moim przypadku mozna nim zrobic cieniutką kreskę, ale tez grubą drapieżną krechę
+nie maluje i nie skleja mi rzes przy okazji malowania kresek jak to robiły wszystkei liniery do tej pory
-/+ odejmuję pół gwiazki za to ze zdarzają mu sie rozmazania w kąciku oka, ale poza tym jest super trwały

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

prawie ideał

świetny głęboko czarny tusz do kresek.
Uwielbiam go za mały,wygodny pędzelek i za trwałość- dla mnie wystarczającą, nie wiem jak sprawdza się na imprezach całonocnych ;)

świetny!

Gdyby nie to, że tak rzadko maluję oczy - miałabym go na powiece codziennie. Był bardzo czarny, bardzo trwały, a przy odrobinie wprawy pędzelek rysował nienaganną kreskę, której końcowka perfekcyjnie się zwężała. Na pewno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od: kilka lat temu