Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Whipped Creme Foundation (Kremowy podkład do twarzy)

Cena już od 39,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Podkład Max Factor dzięki nawilżającej formule i konsystencji bitej śmietany, nie wysusza i nadaje skórze piękne, półmatowe wykończenie. Pozostawia skórę jedwabiście gładką i podkreśla jej naturalny blask.
Podkład zawiera silikonowe cząsteczki, które delikatnie matują skórę poprzez rozpraszanie światła padającego na twarz. Nawilżająca formuła zawiera wodę i glicerynę, które chronią skórę przed wysuszaniem. Dzięki nim skóra wygląda zawsze świeżo. Matujące cząsteczki podkładu Whipped Creme Foundation tworzą nawilżający koktajl glicerynowy i sprawiają, że skóra jest półmatowa, ale nie przygaszona.

Fiasko.

Tradycyjnie już mogę powiedzieć, że po raz kolejny odkład Max Factor nie sprawdził się u mnie.

W skórcie - podkład potwornie odznaczał się na twarzy.

Nawet nie chodziło o kolor, który swoja droga pozostawiał wiele do życzenia, ale zwyczajnie nie stapiał się ze skóra. On jakby po prostu osadził się na skórze i migrował z policzków, czoła, brody pozostawiając po sobie plamy. Podkład dedykowany jest dla skóry tłustej, więc teoretycznie nie powinnam go uzywać (ja mam suchą), jednak ja zazwyczaj nie kieruję się sugestiami producenta i wolę spróbować coś na własnej skórze. Dziwne było to, że podkład PRZETŁUŚCIŁ mi skórę. Pierwszy raz w życiu moja skóra świeciła się niemiłosiernie. Spodziewąłam się raczej podkreślenia suchych skórek - to też zrobił w niektórych miejscach - jednak nigdy nie powiedziałabym, że od tego podkładu bedzie mi się świeciło czoło.

Podkład niewydajny - musiałam go dośc dużo nałożyć. Nie bardzo chciał współpracować z gąbką do makijażu.

Próbowałam go przypudrować, jednak skończyło się to na zmyciu całego makijażu - wyglądałam jakbym miałam autentycznie maskę na twarzy.

Bonusowy minus za ograniczoną dostępność kolorów - w Wielkiej Brytanie jest ich więcej, szczególnie tych jasnych odcieni.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1528176].usefull || 0 }}% pomocna.

Niewydajny

Bardzo dobra konsystencja, łatwo się nakłada, nie robi plam. Daje fajne wykończenie, nie jest ono ciężkie, a mimo to uważam , że jest to podkład kryjący. Tę właściwość najbardziej lubię w podkładach. Niestety jest mało wydajny. Podkład, który chyba najszybciej zużyłam - niewiele ponad miesiąc. Małe opakowanie -18 ml. przy czym np. facefinity ma 30, a colour adapt 34. No i w związku z tą pojemnością jest bardzo drogi.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506551].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Przecietny podklad

Kupilam ten produkt w rossmannie na promocji -50% w zeszlym roku. Kolor jaki mam to almond. Dla mojego koloru cery jest odpowiedni. Niestety na samym poczatku jak go zaczelam stosowac to strasznie sie rolowal na twarzy w strefie T. Przez co przestalam go uzywac. Niedawno wrocilam do niego i stosuje pod podklad baze matujaca i korygujaca. Podklad dlugo sie trzyma, 8 godzin w pracy spokojnie wytrzymuje ani sie nie roluje czy tez nie mam zadnych przebarwien na twarzy. Zapach i konsystencjaa mi odpowiadaja. Jesli mialabym wybierac i kupic go znowu to chetnie skorzystam z oferty, ale nie za cene sprzed promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500666].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make-up: brwi

DLA MNIE - NIETRWAŁY

To może zacznę od plusów
+ kolor - natural idealny dla mnie
+ Piękny migdałowy zapach
+ Konsystencja musu- delikatna
+ Fanie się rozprowadza mnie najlepiej szczoteczką oval brush wtedy ładnie wtapia się w skórę
+ nie wysusza skóry

Minusy
- jest strasznie nietrwały - po 2 godzinach świecę się niemiłosiernie a kiedy dotknę swojej twarzy to wszystko się rozmazuje i robią się smugi, mam wtedy wrażenie że zaraz cały się zroluje.
- za wysoka cena co do pojemności ( 18ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234878].usefull || 0 }}% pomocna.

mój mistrz :)

Oceniam kolor 40 - light ivory
I właśnie od koloru zacznę. Jeszcze nigdy żaden podkład mi tak nie pasował kolorystycznie :) odkąd zaczęłam go używać często koleżanki mówiły, że absolutnie nie widać, żebym cokolwiek miała na twarzy. Jestem absolutnie zachwycona.
Podklad nabyłam pod wpływem impulsu będąc w UK, wydałam na niego 4funty, więc wtedy odpowiednik 20-25 zlotych. Nie spodziewałam się, że kupuję najlepszy podkład w życiu :) konsystencja, wykończenie, kolor - wszystko jest w nim wspaniałe. To będzie chyba przyjaźń na długo :p

plusy:
+kolor - idealny dla mnie
+ delikatna konsystencja
+ w ogóle go nie czuć na twarzy
+ podoba mi się pudrowo - aksamitne wykończenie
+ fantastycznie matowi, nie trzeba nawet nakladać pudru
+bardzo wydajny
+ nie zapycha, nie wysusza, nie ściąga skóry
+ fajne opakowanie :)

minus:
-mój kolor nie jest dostępny ani w polskich drogeriach stacjonarnych ani internetowych :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1093836].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry podkład

Jako, że z dnia na dzień się niestety starzeje ;-) w mojej kolekcji muszę mieć dość spory arsenał podkładów dla mojej bardzo grymaśnej cery.
Max Factor, Whipped Creme Foundation jest jednym z nich.
Oceniam kolor:50 NATURAL.
Moja cera:
1) dość jasna (gdy zachodzi potrzeba korzystam z solarium),
2) mieszana - tłusta w strefie T, policzki mieszane w kierunku suchych, naczynkowa,
3)towarzyszą mi delikatne niedoskonałości z lat młodości, czasem pojawiają się również OBCY,
4) główna zmora - rozszerzone pory, z którymi żadne zabiegi nie dają sobie rady.
Tak więc moje wymagania odnośnie podkładów są na stosunkowo wysokim poziomie.
Opinia:
Kolorystycznie idealny - w opakowaniu wydaje się dość ciemny, ale na buzi wygląda idealnie.
Podkład jest dość lekki, krycie średnie - uważam, że wystarczy podczas codziennego stosowania.
Na mojej cerze utrzymuje się ok. 6/8h (praca w warunkach klimatyzowanych), nie mam czasu na poprawki w ciągu dnia, więc w miarę optymalnie.
Nie podkreśla suchych skórek, ładnie wyrównuje koloryt, nie błyszczy się i nie włazi w pory. Bardzo fajnie matuje buzię.
Trzeba go umiejętnie nałożyć, bo można zrobić sobie krzywdę - podkładu wystarczy naprawdę niewielka ilośc żeby pokryć całą buzię.
Dla mnie konsystencja jest ekstra.
A zapach ? Cudny - pod tym względem jest to mój ulubiony podkład.
Cena może być - ja zazwyczaj kupuję podkłady na promocjach -49% w Rossmanie bądź zamawiam przez allegro.
Jestem zadowolona i będę go używać.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, od dawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1058281].usefull || 0 }}% pomocna.

średni

Max Factor to moja ulubiona firma kosmetyków, jednak tu się poważnie rozczarowałam.Mam cerę dosyć suchą, nie lubię matowego wykończenia. Podkład ten podkreśla moje suche skóry, po nałożeniu czuję się jakbym właśnie nałożyła maseczkę- ciężko wtedy z mimiką mojej twarzy(!). Po prostu czuję efekt maski...
Plusy:
-kolor golden(75) idealny jak dla mojej skóry
-piękny zapach

Minusy:
-CENA
-podkreśla skórki
-daje efekt maski
-ciężki na twarzy
-zapycha pory

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1057971].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Bardzo go polubiłam w okresie zimowym. Nie przesusza skóry oraz nie podkreśla suchych skórek. Krycie średnie, ale wystarczające. Ładnie ujednolica cerę. Lubię opakowanie, chociaż jest mało higieniczne,ale dokładnie wiemy ile jeszcze mamy kosmetyku. Pomimo opakowania i konsystencji opakowanie wystarczyło mi na około 4 miesiące. Nadaje się do cery mieszanej, pomimo że nie ma działania matujące, daje bardzo ładny efekt na buzi. Ma przyjemny migdałowy zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1052091].usefull || 0 }}% pomocna.

Sama nie wiem

Powiem szczerze sama nie wiem czy tak czy nie. Kupiłam podklad na promocji za 5 euro i za ta cene super ale za 10 euro cena regularne nie nie.
Plusy
-lekka konsystencja
-przyjemne nakładanie ( przypomina mi troszkę podklady z maybelline)
-zapach przyjemny nie drażni
- kolor nie ciemnej, pomimo tego że wybrałam za ciemny to bardzo ładnie wtopil się w skórę i nie utleniania się
-łatwa aplikacja
- wygodne opakowanie chociaz z wybraniem końca no niestety problem jest
Minusy:
-to nie podklad matujacy juz po godzinie bez pudru się świeci z pudrem po 3 jedynie puder dla dzieci jakoś daje rady
- nie kryje,wyrównuje kolor ale moim zdaniem jeszcze bardziej uwydatnia to co na twarzy nie pożądane
-zapycha
-cena bez promocji
Mówiąc szczerze po tej firmie spodziewałam się więcej, aczkolwiek zachęcił mnie do próbowanią podkładów w musie mogę polecić tym osoba które lubią podklady nie ciemniejse to największy jego plus

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044292].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię!

Mam tlusta cere, miejscami podsuszona zabiegami z kwasami z widocznymi porami i dosc widocznymi przebarwieniami na policzkach, od czasu do czasu jakas niespodzianka na linii zuchwy....ogolnie ogromne pole do popisu dla wszelkich podkladow. I tak- ten oto podklad zakrywa wszystko, co ma zakryc dajac naturalny efekt, nie podkresla suchych skorek ani porow (w kwestii porow jest duzo lepszy od wielu wysokopolkowych podkladow). Posiadam kolor Warm ALmond- genialny! cieplawy bez, nie ciemnieje po nalozeniu. Trwalosc ok. 6-8 godzin, co przy cerze tlustej jest nie lada wyczynem. Aplikacja zarowno palcami jaki i pedzlem jest przyjemna (aczkolwiek w momencie kiedy dobijamy dna, dosc trudno wydobyc go ze sloiczka palcami, trzeba sie ratowac patyczkiem do uszu lub szpatulka od jakiegos kremu). I to bylaby jedyna rzecz, do ktorej mozna sie doczepic. Dosc wydajny. Ostatnio probowalam go kupic ale nigdzie go nie widze :(. Mam nadzieje, ze nie postanowiono go zastapic "czyms lepszym".

Ilość zużytych opakowań: 2 cale opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039407].usefull || 0 }}% pomocna.