Czysta Cera, Antybakteryjny krem wygładzający z kwasami AHA

Czysta Cera, Antybakteryjny krem wygładzający z kwasami AHA

Wygładzający, antybakteryjny krem do pielęgnacji skóry ze skłonnościami do powstawania zaskórników, wyprysków i trądziku. Polecany do codziennego stosowania do cery tłustej i mieszanej, bez ograniczenia wieku. Lekko złuszczające łagodne kwasy owocowe AHA wnikają w głąb porów skóry oczyszczając je, wyraźnie zmniejszając ich widocznosć. Zawarte w kremie flawonoidy niszczą wolne rodniki i ułatwiają przyswajanie witaminy C, skutecznie przeciwdziałając przedwczesnemu starzeniu się skóry. Bogaty w sole mineralne i witaminy B1, B2, PP i C wyciąg z owoców limonki lekko rozjaśnia skórę i pozostawia niewidoczną barierę antybakteryjną. Regularna pielęgnacja gwarantuje poprawę wyglądu skóry, która staje się zauważalnie gładsza i jednolita. Krem wygładza, reguluje wydzielanie sebum, neutralizuje wolne rodniki.

Cena: 11,60 zł / 40 ml

Dla mnie KWC

Używałam go od dawna, systematycznie, ponieważ nie zapychał mnie i działał jak marzenie. :rolleyes: Zawarty w kremie kwas owocowy, (w skladzie cos pisze o owocach kiwi i cos tam jeszcze), bardzo dobrze wpływa na moja cerę. Nawet jak coś rozdrapałam slicznie goiły sie takie małe krostki w jedną noc. Po uzyciu ciagiem 3 tubek (w jeszcze starym zielonym opakowaniu i dwóch nowych w białej tubce) wygładziła mi sie skóra, do minimum zniwelował mi sie trądzik (do 2-3 małych krosteczek, które sie czasem pojawiły). Twarz po uzyciu jest miekka i pachnąca. Śliczny zapach, jak dla mnie, skutecznie podnosił mi samopoczucie ;) Konsystencja lekkiego kremu, nie jest tłusty, ale nawilża, na twarzy nie zostawia żadnych filmów, powłok, wszytsko ładnie sie wchłania. Bd nawilża, nie świeci mi się po nim skóra, jest skuteczny w pielęgnacji skóry trądzikowej. Jak dla mnie KWC :cool:

mam nadzieje, że nie wycofaja go z oferty

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: jedno na miesiąc

dobry

Nabyłam ten krem bez większego zastanowienia sie i muszę stwierdzić, że to nie był zły wybór. Przede wszystkim cieszy mnie to, że jako jeden z niewielu kremów antybateryjnych nie ściąga skóry. Nawet spokojnie mogę nałozyć na niego podkład. Krem ten nawilża, ale nie matuje.Jak dla mnie nie walczy z pryszczami, ale gdy go uzywam moje pory się sa rozszerzone i nie mam jakis spektakularnych wysypów przyszczy. Daje 4, bo lubię go uzywac, ale jak jedna z mouch poprzedniczek, nie moge się nim smarować przy TŻ, bo nie znosi tego cytruskowego zapachu.

średniak

jak dla mnie przeciętny krem. Nie szkodzi, ale i nie pomaga. Ma fajną konsystencję i wydaje mi się, że nawet jakośtam nawilża. Zapach - początkowo wydawało mi się, że to takie neutralne cytruski, z czasem jednak przestał mi się podobać. Miałam wrażenie, że smaruję się cytrynowym mleczkiem do czyszczenia typu CIF, odstawiłam więc szybko, odrzucał mnie ten zapach . No i poza tym nie wiem co to za kwasy sobie DAX tam wymyślił, ale obiecanego wygładzania to ja tam nie dostrzegłam ani troszkę.

Cellulit mity

niezbyt dobry

Nawilża słabo, małe opakowanie, niewydajne,tłusta formuła, pozostawia po sobie warstwę tłuszczu na twarzy.Powoduje wysyp.Ogólnie nie polecam.Cała ta seria jest beznadziejna, ale dość tania.

okropieństwo!!

Jedyne co jest w nim w miarę fajne to lekki cytrusowy zapach. Użyłam go bo nawiedził mnie ostatnio lekki wysyp pryszczy z powodu stosowania innego złego kremu ale wpadłam z deszczu pod rynne gdyż to okropieństwo spowodowało jeszcze większy wysyp krost. Czuję się jakbym przeżywała drugi okres dojrzewania!!!Nie wygładziło mi toto niczego ani nie zamknęło porów. Ma lekką konsystencje, za lekką jak dla mnie na tę pore roku. Nigdy więcej!!!!!

Never ever...

czyli nigdy więcej i wrogowi nie polecam.
Już sama nie pamiętam czemu kupiłam ten krem, czy chciałam zaoszczędzić, czy też odezwał się we mnie syndrom królika doświadczalnego i chciałam przetestować coś nowego, tym razem polskiego producenta. Jednak jakie by pobudki mną nie kierowały, pomysł był z gatunku głupich. Bardzo.
Mając szczerze chęci i myśląc intensywnie, nie potrafię znaleść nawet jednej zalety tego kosmetyku. Za to wad widze wiele:
-Opakowanie- krem ma półpłynną konsystencję, przez co wylewa się ze stojącej tubki, bardzo niepraktyczne.
-Zapach odrzuca na kilometr- pachnie jak połączenie czegość mocno zatęchłego z płynem do naczyń. Strasznie się ucieszyłam, jak mój Misio powiedział mi żebym absolutnie się tym śmierdzielem na noc do łóżka nie smarowała, przynajmniej miałam kolejny powód żeby ten krem wyrzucić.
-Wada największa, mianowicie działanie- jakie działanie antybakteryjne? jakie zapobieganie wypryskom? można zapomnieć! Z mojej względnie przyzwoitej cery zrobił coś okropnego, pełną mniejszych bądź większych pryszczyków, nierówną i wogóle ok-rop-ną!!!
Polecam jedynie jak ktoś ma w planach autodestrukcję!!! :(

kiepski

Czasami odzywa sie we mnie dusza sknery i usilnie szukam odpowiednikow drozszych kometykow wsrod zastepow tanszych.
Konczy sie to zazwyczaj rozczarowaniem- oczywiscie nie wymagam tego wszystkiego co mam w kremie za pare razy wiecej- ale wymagam chociaz bezproblemowej aplikacji i nawilzenia.
A tutaj krem pozostawia paskudna warstwe- pachnie ..chemicznie.. kwasy AHA- wolne zarty??
zero wygladzenia- jedynie co zrobil- to zapchanie mi porow...Fuj!
do tego zadem podklad sie na nim nie trzyma

bez rewelacji

krem jak krem,kupiłam go bo zasugerowałam się kwasami AHA,które pomogły mi kiedyś na trądzik w postaci kremu Lysanel Activ,miałam nadzieję, że to może tańsza wersja tego cuda na to co czasem mi jeszcze wyskoczy.No i się rozczarowałam,krem nie pomaga,ale też nie szkodzi,nie wygładza też zbytnio.Ale jest leciutki więc nie zapycha porów,w sam raza na lato dla osób które szukają dobrego nawilżenia.Zapach ma przyjemny,taki cytrusowy

bez rewelacji

Zwykły przyzwoity krem, ale bez rewelacji. Wygładzenia nie zauważyłam. Bardzo fajnie nawilża, cera jest miękka i miła w dotyku. Dość długo się wchłania i z makijażem rano trzeba poczekać kilka minut. Z kolei na noc używam go, gdy wyskoczy mi coś niemiłego, gdyż nie zatyka porów a jednocześnie nie wysusza. Przyjemny zapach dość szybko się ulatnia. Specjalnie mnie nie zachwycił i nie zniechęcił, ale nie kupię go więcej.

sama nie wiem

skóra gładka, nawilżona, krem pięknie pachnie. Może ja za dużo wymagam od tego typu kremu, ale chciałabym, żeby działał na dłuższą metę.
największą zaletą tego kremu jest jego ekkość - doskonały na lato i zapach. pewnie w czerwcu znowu bedę się nim smarowac, zwłąszcza, ze cena bardzo przystęna.
kolejny plus to opakowanie - tubka, a nie słoiczek. nie cierpię słoiczków :)

podziekuję ale nie

Nie zwęża porów, nie matuje, a podczas jego używania zaczęły mi wyskakiwać nowe niespodzianki trądzikowe.
Dobrze się wchłania, ma ładny zapach, jednak nie służył mojej cerze.

Jedno opakowanie przez kilka miesięcy.

przeciętny

Podstawową jego zaletą jest to, że się szybko wchłania i podkłady się na nim nie wałkują. Nie zauważyłam specjalnych efektów po zużyciu dwóch opakowań, więc chyba nie należy się spodziewać cudów. Owszem rozjaśnia cerę, minimalnie zmniejsza widoczność porów, ale to wszystko trochę za mało. Miałam też wrażenie, że wysusza i jak dla mnie to jest zdecydowanie za rzadki; nie lubię takiej konsystencji kremów. Ogólnie mówiąc zły nie jest i krzywdy nie robi, ale też nic nadzwyczajnego.