L'Oreal Paris, Collagen +30, Kolagenowy krem - wypełniacz zmarszczek na dzień

L'Oreal Paris, Collagen +30, Kolagenowy krem - wypełniacz zmarszczek na dzień

Krem wypełniacz zmarszczek 30+ na dzień z biosferami kolagenu przywraca sprężystość skóry.
Wraz z upływem czasu zasoby kolagenu w skórze ulegają wyczerpaniu. Po 30. roku życia ilość włókien kolagenowych w skórze zmniejsza się i nie są one już w stanie pełnić swojej funkcji podporowej w takim samym stopniu jak w skórze młodszej. W rezultacie zmarszczki pogłębiają się, a skóra traci swoją sprężystość. Dzięki innowacyjnej formule i jedwabistej konsystencji rezultaty widoczne są już po krótkim okresie stosowania.

Fajny, ale ma wady

Kupiłam ten krem na jakiejś wyprzedaży w Rossmannie.

+ nawilża
+ wygładza
+ wyrównuje koloryt

- śmierdzi
- nie nadaje się pod podkład
- szybko przetłuszcza cerę

Musiałam go używać na noc.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Ok, ale ma wady

L\\\'oreal Collagen to krem, który raczej nikomu nie powinien zrobić krzywdy, a pisze to posiadaczka bardzo suchej, wrażliwej i po prostu upierdliwej skóry.

Po pierwsze: krem całkiem nieźle nawilża i natłuszcza a efekt ten utrzymuje się też po zmyciu kremu. Robi to na pwno lepiej niż Dermedic, Regenist 4 ( za 70 złotych), który zafundował mi całe łuszczące się płaty skóry.

Po drugie: najpierw wydawało mi sie, że to złudzenie optyczne, ale krem wybledza. Dla mnie to duży plus.

Po trzecie: rzeczywiście lekko napina i wygładza.

Po czwarte: ma bardzo specyficzną konsystencję, jak gęste masło, które dość szybko wchłania się do matu - jest w związku z tym dość ekonomiczny.

A teraz czas na wady:

Zapach. Jak dla mnie jest tragiczny, ponieważ większość kremów L\\\'oreala kojarzy mi sie jednak z fajnym zapachem. Tu mamy coś w rodzaju szarego mydła, wymieszanego z klejem do tapet i jakimś śmierdzącym kwiatkiem. Dusiołek jakich mało...

Ten krem nie nadaję się zupełnie pod podkład. Używam lekkiego, płynnego Bourjois, który na więksozści kremów rozprowadza się doskonale, a na nim tworzy tępą, łuszczącą się maskę.

I po trzecie: krem wchłania się do absolutnego matu. Wiem, że wiele osób to lubi, a ja - nie bardzo...Generalnie skóra jakoś lepiej reaguje u mnie na kremy tluste i półtłuste... Po tym Lorealu po prostu nie wygląda dobrze i trudno mi to inaczej określić. Nigdy nie użyłabym go na jakieś większe wyjście.

Raczej nie kupię go ponownie ze względu na te trzy wady, ale z czystym sercem polecam, bo wiem, że w tej kategorii cenowej jest naprawdę niezły.

tak .... jeden z lepszych Loreal

Kupiłam niedawno 2 rózne kremy , ten i najnowszy laserowy Revitalift X3 ... niestety tak jak napisałam pod tamtym ten laserowy jakas pomyłka wielka , natomiast ten otrzymuje ode mnie wysoka ocene. Kremik pieknie sie wchłania , nie rouje, mocno nawilża, zmiekcza skóre. Zaczełam uzywac i po 3 dniach widziałam juz oznaki lepszego nawilzenia skóry. Naprawde jestem zadowolona i choc jest tańszy od tego najnowszego X3 z pewnościa jesli miałabym wybierac oddałabym to "laserowe cudo" za ten kolagenowy porzadny kremik.
Naprawde polecam paniom po 30 + jestem mile zaskoczona.

Używam tego produktu od: styczeń 2014
Ilość zużytych opakowań: 1x50ml

warto spróbować ;)

przede wszystkim informuje że stosowałam i na dzień i na noc czyli dwa kremy

są bardzo delikatne
nie uczulają
idealne na zimę gęste chronią i nawilżają
skóra jest delikatna i zdecydowanie bardziej spreżysta
i uważam że odpowiedni dla kobiet +25 na głębokie zmarszczki już nie pomoże
spłyca np. zmarszczki mimiczne ale te delikane
krem jest niedrogi
wygładza

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: duże