Bioptimale, Creme Lissante Vergetures (krem przeciw rozstępom)

Bioptimale, Creme Lissante Vergetures (krem przeciw rozstępom)

Preparat przeciw rozstępom na bazie wyciągu ze skrzypu, który posiada właściwości restrukturyzacyjne (3%), wyciągu z drzewa karite, który zmiękcza i wygładza naskórek (4%) i regenerujących skórę protein roślinnych (1,5%). Wg etykietki po 2 miesięcznej kuracji rozstępy znikają w 83% - ja mogę przytaknąć to chyba dużo 83%. Stosować można na brzuch, nogi, piersi. Fajnie pachnie, wydajny.

Bez rewelacji

Stosowałam go na biust, drogi i tylko 100ml, pozostawia lepka warstwe i dlatego uzywalam go tylko na noc, nie zauwazylam jakis rezultatów.

nieskuteczny

Kupilam ten krem bedac w ciazy i ludzilam sie ze zapobiegne rozstepom. Guzik z petelka. Rozstepik jak krowa na srodku brzucha :-(.
Krem co prawda ladnie pachnie i naprawde niezle nawilza, ale poza tym jest taki se - to znaczy dosc dlugo sie wchlania i jest lepki.
Poza tym nie dziala na rozstepy wiec nie polecam.
(no i nie jest juz produkowany)

Podziałał!!!

Kupiłam go w sklepie firmowym zachęcona Waszymi opiniami. Dostałam go w promocji za połowę ceny (jakieś 26 zł). Po niecałych trzech tygodniach stosowania mogę stwierdzić że moje sinawe rozstępy po ciąży (już nie takie świeże bo 2 letnie)zbledły i znacznie się spłyciły a cieniutkie jasne kreseczki po prostu zniknęły bądź prawie zniknęły! Tak czy inaczej podziałał mimo iż producent zaleca 2 miesięczną kurację dwa razy dziennie. Do minusów mogę zaliczyć małą pojemność i małą wydajność. Jest przyjemny w użyciu i szybko się wchłania. Zaraz po wtarciu pozostawia lepkość ale jak się całkowicie wchłonie ona znika. Koleżankom nie podoba się jego ziołowy zapach a mnie nawet tak. Taki ziołowo-pieprzowy. Napewno kupię nastepne opakowanie, czekam na promocję bo wtedy można kupić 2 w cenie 1.
Jeśli po 2 miesiącach rozstępy znikną całkowicie wtedy dam mu 5*

Manicure - gradientowe kropki

taki średni

Niemal zapomniałabym go ocenić. Mie zauważyłam rewelacyjnych efektów, miałam lepsze kremy. Rozstępy zmniejszają mi się stopniowo, ale wcale nie szybciej niż po użyciu innych preparatów. Ten trochę za szybko się wchłania (przecież nie chodzi o samo posmarowanie i tyle, ale też o masaż), ma nieprzyjemny intensywny ziołowy zapach Nie zostawia żadnego filmu. Bardzo dobrze nawilża, więc dobry jako balsam. Raczej mało wydajny, a w dodatku jest go tylko 100 mlIlość zużytych opakowań: 2

brak rezultatów

Tia... Jest tak jak napisała Halszka - kolejny preparat, który obiecuje redukować rozstępy, a tego nie robi. No i jaką mu tu dać ocenę ? Właściwie to powinnam dać 1 gwiazdkę za brak działania docelowego, ale w sumie to i owo mi ujędrnił. Nie wiem, może ja po prostu oczekuję cudów, a tak naprawdę to tych rozstępów to nie da się żadną siłą usunąć kremami ? Ja mam w sumie nieduże, płytkie, białe, jest ich niewiele, ale mnie jednak wkurzają. Nie chcę ich !Ciągle jednak mam wiarę, bo kupiłam Bioterm. Po jakimś czasie nie omieszkam zamieścić recenzji.Ilość zużytych opakowań: 2

absolutna rewelacja!

Najlepszy reduktor rozstępów jaki miałam!Możecie nie uwierzyć, ale już po KILKU aplikacjach płytsze rozstępy zniknęły pozostawiając przezroczyste, niewidoczne niemal paseczki, natomiat głękokie bardzo, bardzo zbladły.Kończę czwarte opakowanie i jestem bardzo zadowolona - znacznie spłyciły się niemal wszystkie rozstępy i są zdecydowanie jaśniejsze, mniej rzucające się w oczy.Opakowanie poręczne, jednak troszkę trudno wyciskać końcówkę kremu.Zapach - niezbyt przyjemny.Ilość zużytych opakowań: prawie 4

tylko tyle??

Miał zapobiegac rozstepom i likwidoac juz powstale. a nie robi ani tego ani tego. ma drazniacy zapach i maze sie nieziemsko nawet po wmasowaniu w skore. trudno go wydobyc z tuby jak sie koczy, poprostu miernota ale moze inne dziewczyny go lubia. co sie stalo z dawnym Ynves rocherem?

spodziewalam sie wiecej

kupilam po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii i wysokich ocen no i zawiodlam sie,nie liczylam na cuda ale skoro tak wychwalany to spodziewalam sie ze moze choc troszeczke rozstepy stana sie mniej widoczne a tu nic...do tego drazni mnie jego zapach...plus za dobre nawilzanie

brak efektów

Kolejny preparat przeciw rozstępom, który nie daje efektów! Dobrze nawilża, wygładza skórę, ale przecież nie na tym polegać ma jego działanie! Rozstępy jak były, tak są.

rewelacja

stosuję go od miesiąca i jestem zachwycona. Rozstępy wyraźnie się zmniejszyły. Z czystym sumieniem go polecam!!

rewelacja

Na prawdę spłyca rozstępy, miałam po ciąży sine, a teraz lekki błękit i to o ile płytsze - na prawdę godny polecenia i to za jak niską cenę.

działa

Bardzo mi pomógł. Dzieki niemu pozbyłam się wielu rozstępów, których nabawiłam się w trakcie ciąży.