Czysta Cera, Antybakteryjny bezalkoholowy tonik o łagodnym działaniu

Czysta Cera, Antybakteryjny bezalkoholowy tonik o łagodnym działaniu

Do oczyszczania i odswieżania skóry ze skłonnościami do powstawania zaskórników, wyprysków i trądziku. Łagodny, polecany do codziennej higieny cery tłustej i mieszanej bez ograniczenia wieku. Zawarty w toniku głęboko nawilżajacy, aktywny kompleks antybakteryjny ZINCIDONE reguluje wydzielanie sebum i tym samym chroni skórę przed nadmiernym przetłuszczaniem i zatykaniem porów. Wyciąg z owoców limonki bogaty w sole mineralne, witaminy B1, B2, PP i C działa na skórę odświeżająco i pozostawia niewidoczną barierę antybakteryjną. Niezwykłą łagodność działania toniku zapewnia alantoina o działaniu kojącym i przyspieszającym gojenie mikrouszkodzeń skóry. Dodatkowo kojąco-chłodzące właściwości gwarantuje wyciąg z liści mięty pieprzowej, który pozostawia przyjemne uczucie świeżości.
Reguralne stosowanie gwarantuje skuteczna ochronę przed powstawaniem zaskórników i wyprysków, a dokładnie oczyszczona skóra będzie swobodnie oddychać, pełna świeżości i blasku przez cały dzień.

w porządku

jest dobry ale bez polotu. ładnie pachnie. nie wysusza nadmiernie skóry i jest oczywiscie antybakteryjny. daje dobre rezulaty jestli stosuje się go zresztą serii.

Używam tego produktu od:roku

nie głupi

moze byc,myslalam ze bedzie lepszy,ze moja twarz jakos bardziej odświeży,ale i tak dobrze odświeżał,tylko bylo to dla mnie troche za malo,spodziewalam sie spektakularnego matu a tu lipa.
ladny zapach,podoba mi sie ,niedrogi i nie wplywa na powstawanie pryszczy,moze byc

w porządku

ma miły zapach, wedle obietnic producenta pozostawia uczucie świeżosci, czy działa przeciwtradzikowo? moze troche mi pomogl, ale mogłoby być lepiej. cena w porzadku.

Cellulit składniki

Może być

bardzo przyjemnie używało mi się tego toniku - ma świeży zapach i nie wysusza zbytnio skóry. Mimo to spodziewałam się bardziej zauważalnych efektów, ale nic z tego. Do odświeżania w sam raz.

Ulubiony

Najlpeszy tonik jakiego uzywałam. Do mieszanej cery idealny. Zapach zalezy od upodobań. Doskonale wspomaga oczyszczanie, delikatnie przymyka pory, nie szczypie i nie piecze, bezalkoholowy, fantastycznie odświeża skórę. Bardzo dobry do przecierania kilka razy dziennie, zwłaszcza w przestłuszczających się partiach twarzy. Łagodny, ale dobrez działa. A do tego jak na taką jakość niezła cena.

Ręce opadają nad tą serią

i min. nad tym tonikiem.
To jest trzeci i całe szczęście ostatni produkt z serii Perfecta Czysta Cera, jakiego miałam wątpliwą przyjemność używać. Ciesze się strasznie, że nie podkusiło mnie aby kupić toniku o wzmocnionym działaniu, bo patrząc na efekty używania tego, to mocnejszy pewnie wypaliłby mi dziury w twarzy :(
Co do konkretów, niewątpliwie na plus trzeba mu zaliczyć to że względnie dobrze odświeża, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Niestety pozostawia za sobą okropne uczucie pieczenia wrażliwszych partii twarzy. Używany równolegle z pianka do demakijażu oraz kremem z tej serii doprowadził mnie do koszmarnego podrażnienia. Jak cała seria, śmierdzi obrzydliwie.
Generalnie porażka!!!

ma plusy i minus

Prawdę mówiąć spodziewałam się więcej po tym toniku, przede wszystkim w kwestii oczyszczania.Bo na tym polu radzi sobie średnio. Po zmyciu buzi żelem na płatku nie widzę zanieczyszczeń, za to widzę je na buzi wyraznie( pod postacią wągierków i zaskórników).Plusem jest jego łagodność i działanie antybakteryjne.Lekko rozjaśnia, nie lepi się ,zapach jest przyjemny jak dla mnie.Daje uczucie odświeżenia.Jest dośc wydajny.( uzywałam go rano i wieczorem).Raczej już do niego nie wrócę bo wolę toniki działające efektywniej.

Nieciekawy

Tonik bez rewelacji. Ma nieciekawy zapach, troche duszacy. Nie odswieza zbyt dobrze - i tu najwiekszy minus, bo dla mnie uzywanie toniku ma byc przyjemnoscia, a nie koniecznoscia. Nie uczula, nie podraznia, wlasciwie mam wrazenie, ze nic nie robi, nie szkodzi, ale tez nie pomaga.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1...
Recenzja: ...

wolę mocniejszą wersję

Kupiłam go najpierw bojąc sie zaryzykowac od razu z jego mocniejszą wersją z kwasami AHA (niepotrzebnie zesztą) . Tonik jest bardzo przyjemny, lagodny i delikatny, jak dla mnie troszke za delikatny. Mam wymagajaca cere potrądzikową i wciaz musze uwazac zeby nie bylo nawrotu choroby. Dlatego wole jednak uzywac silniej dzialajacych specyfikow, ktore pozwola mi utrzymac skore w czystosci. Dla osob z cera tlustą acz bezproblemową bedzie dobrym nabytkiem, ladnie oczyszcza i tonizuje, szybka sie wchlania nie pozostawiajac uczucia lepkosci, srednio wydajny ale tani.

Pasuje mi

Kupiłam, bo zachwyciłam się niektorymi kosmetykami Daxa (no może zachwyciłam to złe słowo- nie rozczarowałam się) i z tego toniku też jestem zadowolona. Nie jest to KWC, ale tonik, który dobrze nawilża, odświeża skórę. Trudno mi powiedzieć czy pomaga w leczeniu trądziku, bo u mnie mają na to bardziej wpływ wahania hormonalne i dieta- na pewno tonik nie nasila objawów i nie zatyka porów ( czego nie byłabym pewna jeśli chodzi o jego braciszka z kwasami AHA, ale to jeszcze muszę potestować). Nie narzekam też na zapach- jak dla mnie jest całkiem znośny i odświeżający- widać lubię płyn do mycia naczyń hehehe. W każdym razie polecam dla dziewczyn o mieszanej cerze. Aha- można przemywać nim oczy bez ryzyka podrażnień.

Godny polecenia

Świetny tonik. Bardzo mi pomógł z pozdrażnioną i piekącą skórą na policzkach, które spowodował tonik Garniera Czysta skóra. Ten pięknie złagodził wszelkie zaognienia na mojej twarzy. Ma delikatny zapach. Miło się go używa. Ładnie wysuszył wszelkie pryszcze na mojej twarzy nie wysuszając przy tym skóry. To bardzo dobry tonik. Tani, a jakość świetna.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: od tygodnia, 1 opakowanie
Recenzja: ...

Porządny

Dałam mu 5 * bo nie mam do czego się przyczepić :)
Działanie - nigdy nie miałam lepszego toniku - lekko rozjaśnia cerę, powoduje, że tworzy się mniej "niespodzianek" na twarzy, nie klei się.
Ma przyjemny, odświerzający zapach. Buteleczka może nie najśliczniejsza, ale za to cena bardzo przystępna :)
Ten tonik zostanie ze mną na dłużej. Choć czasem go zdradzam dla jakiś nowości, to jednak zawsze wracam do niego z podkulonym ogonem :)
Jest wydajny - opakowanie wystarcza mi na 2 miesiace stosowania a używam toniku dośc często w ciągu dnia.