Kryolan, Dermacolor, Camouflage Creme (Kamuflaż w kremie)

Kryolan, Dermacolor, Camouflage Creme (Kamuflaż w kremie)

Camuflage Creme marki Kryolan to produkt wchodzący w skład serii Dermacolor - specjalistycznej serii oferującej make - up odporny na wodę i ścieranie, służący niezawodnemu pokrywaniu kłopotliwych wad i usterek skóry. Kamuflaż idealnie sprawdza się przy tuszowaniu wszelkich niedoskonałości jak np. blizny potrądzikowe, popękane naczynka, zaczerwienienia, przebarwienia i plamy na skórze. Produkt znajduje swoje zastosowanie również przy kamuflowaniu tatuaży, cieni pod oczami, czy blizn po poparzeniach. Camouflage Creme łatwo rozprowadza się na skórze, tworząc bardzo trwałą powłokę trudną do zmycia i starcia. Kosmetyk świetnie sprawdzi się nawet w bardzo ekstremalnych warunkach takich jak np. pobyt na basenie, wysoka temperatura czy intensywny wysiłek fizyczny. Producent zapewnia o 36 godzinnej trwałości kamuflażu. Produkt posiada również właściwości ochronne przed promieniowaniem UV.

do twarzy
kryjące, wygładzające
w kremie

TAK! TAK! TAK! <3

NAJLEPSZY!!!
Mam wiele przebarwień...Cere baaaardzo tłustą i trądzikową.
Używałam wieeeeeelu korektorów,naprawdę wieeeelu! I tyle TEN tak wspaniale kryje i leczy! Moje wypryski są po nim wysuszone! Naprawdę szczerze polecam!
Ja zakupiłam próbkę w sklepie ladymakeup za 26 zł i spokojnie starczy WAM na ,co najmniej pół roku... Jest bardzo wydajny,a gama kolorystyczna taaaaaka wielka!
Mój ulubieniec!

Must have cery z przebarwieniami

Jest to jeden z niewielu kosmetyków, które towarzyszą mi od lat. Odkąd pokazała mi go siostra -kosmetolog, że pięknie kryje przebarwienia i zmniejsza widoczność blizn potrądzikowych- nie rozstaje się z nim. Jest to produkt trwały, wodoodporny (pójdziesz w nim na basen, siłownie, na letnie upały), bardzo, BARDZO dobrze kryjący. To kosmetyk profesjonalny używany podczas charakteryzacji,co mówi wiele o jego jakości. Polecam go osobom które tak jak ja mają problemy ze skórą i chcą czymś ją przykryć, aby niedoskonałości aż tak nie rzucały się w oczy. Ja mam odcien D7. Każdy kolor jest dostępy w dwóch pojemnościach 4g i 30g, więc jeśli chcesz go wypróbować - polecam tę mniejszą. Nie polecam go natomiast pod oczy- jest zbyt ciężki na tę delikatną skórę.

Trwały

Bardzo dobry kosmetyk kryjący. Używam od 6 miesięcy jako bazy pod makijaż (przebarwienia na brodzie) i jestem pod dużym wrażeniem trwałości. Kamuflaż nie spływa, cera się nie błyszczy - wart swojej ceny!

Ilość zużytych opakowań: dwa małe opakowania

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Must Have :)

Po pewnym podkladzie dostałam niesamowitego wysypu na twarzy. Skóra się pięknie goi lecz przebarwienia po krostach zostały. Po pozytywnych opiniach postanowiłam zaopatrzec się w kamuflaze .

Mogę śmiało polecić wssytskim z problemami skornymi. Niesamowicie mocno napigmentowane. Ja zakupiłam w sklepie stacjonarnym Kryolan więc kolor mam idealnie dobrany do koloru cery. Niesamowicie dobrze zakrywa wszelkie skazy blizny przebarwienia skóry.

Jest ciezki jednakże delikatnie spróbowałam kolorem D01 zatuszować sińce pod oczami i jestem zadowolona. Bo jeśli nalozy się go niewiele i umiejętnie to nie wchodzi w zalamania powodując uwidocznienie zmarszczek a poprostu znakomicie kryje sińce.

Polecam polecam :)

Przydatny

Zacznijmy od tego, że gama kolorów jest naprawdę ogromna, co jest plusem. Jednak dostępność kosmetyków Kryolan i przez to dobór odpowiedniego odcienia przemawia na nie. Sama przeglądałam dużo zdjęć, porównań i niestety kolor kupiłam zły, bo jest całkowicie żółty. Na moje szczęście kupiłam tylko wkład do palety, więc zapłaciłam 24zł a nie 55. :)
Konsystencja jest bardzo kremowa, ciężka, więc odrobina wystarczy na pokrycie miejsca które chcemy zakamuflować. Nie wysusza też okolicy pod oczami, jeśli umiejętnie go nałożymy. Dobrze kryje.

Używam tego produktu od: Czerwiec 2015
Ilość zużytych opakowań: Jedno, w trakcie

Podkreśla suche skórki

Naczytałam się pozytywnych recenzji i kupiłam..
Nakładany punktowo, czy na większej powierzchni okropnie podkreśla suche skórki, robi mi z twarzy skorupę, nawet w miejscach gdzie bym się nigdy tego niespodziewała. W dodatku zapycha, na brodzie po jego użyciu zrobiły mi sie dwie podskórne gule -_-.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1miesiąc

Genialny produkt

Najlepszy kamuflaż/korektor jaki kiedykolwiek stosowałam. W 100% ukrywa wszelkie niedoskonałości, ślady po trądziku. Radzi sobie nawet w malinowym plamami przy AZS (kto ma ten wie jak trudno jest je zakryć). Nie stosuję pod oczy-jest zbyt ciężki. Za to na wszelkie niespodzianki jest idealny.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 1,5

najlepszy

Uzywam na codzień jako korektora. Raczej nie nadaje sie pod oczy bo jest za mało nawilzający, za to nałozony punktowo na twarz w 100 proc. ukrywa wszystkie probnematyczne miejsca. Jest bardzo wydajny, napigmentowany i wodoodporny. Stapia sie na tyle dobrze że mozna go używac bez podkładu, zwłaszcza, że wybór kolorów jest ogromny. Jedyny minus to to ze jako pojedyńczy wkład dostepny jest tylko w plasktikowym opakowaniu, ale jezeli ktoś potrzebuje go do uzytku profesjonalnego to akurat paleta 3 kolorów będzie idealna, też do konturowania -moze nie całych policzków ale np.załamania pod sama koscią, lub jak ktos wczesniej napisał, pod cień na powiekę.

Używam tego produktu od: 3 msc.
Ilość zużytych opakowań: jedno op.

Cudo

Nie wiem czy jeszcze go kupię, bo używam okazjonalnie, a jest diabelnie wydajny. Wystarczy musnąć palce i poklepać pod oczami, czary-mary i żadnych sińców i cieni nie widać.
Korektor kupiłam przez internet, warto poszukać zdjęć z całą paletą i kupić tylko wkład. Mój kolor jest idealny, jasny i delikatnie żółtawy. Nie widać, że mam go na twarzy. Nie zbiera się w zmarszczkach, nie wysusza, używam go na delikatną skórę wokół oczu i nie obciąża jej.
Teraz pozostaje kwestia dlaczego odjęłam gwiazdkę. Zapycha. W dodatku nie byle jak. Nie mam po nim kilku wyprysków. Mam wielkie, bolące gule gdzieś głęboko pod skórą. Koło ust wyglądało to jakby pożądliły mnie osy. Zaleczyłam silnymi maściami i lekami od dermatologa. Dlatego dla mnie nadaje się tylko pod oczy. Z drugiej strony to dzięki niemu tak naprawdę zaczęłam przywiązywać uwagę do solidnego demakijażu i obecnie moja skóra wygląda nawet lepiej niż przed całą tą katastrofą.
Zdecydowanie polecam. Potrafi zamaskować wszystko i wygląda całkiem naturalnie. Dużo przyjemniejszy niż Dermacol, a tak samo skuteczny.

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy

Genialne do wszystkiego

Pierwszą paletkę kupiłem po obejrzeniu filmiku na YouTube autorstwa genialnego wizażysty Josepha Harwooda. Bardzo mi się spodobało w jaki spasób manewrował światłem i cieniem za pomocą tych korektorów aby podkreślić atuty swojej twarzy, sprawić by wyglądała bardziej symetrycznie.
Obecnie posiadam 3 palety tych korektorów.
Mają ogromny wybór odcieni.
Migdałowo- czekaoladowe odcienie idelanie nadają się do uzyskania efektu &quot;Golden Skin&quot; jako i baza pod cienie.
Do konturowania używam odcienia który przypomina moją skórę w cieniu, blady zimny szary brąz.
Ich konsystencja jest bardzo kremowa i dobrze się rozprowadza.
Jest to ciężki produkt o bardzo wysokim kryciu więc trzeba nauczyć się z nim pracować na skórze aby wyglądał naturalnie. Można nimi uzyskać naturalny efekt zdrowej skóry jak i uzyskać pełne krycie. Używam gąbeczki Beauty Blender która sprawia że nawet gruba warstwa tych korektorów wygląda naturalnie, ponieważ ta gąbeczka idealnie rozprowadza produkt i kreuje fakturę skóry.

Jak dla mnie Dermacolor Camuflage Cremes są niezastąpione.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: Używam obecnie 3 palet

Ideał

Niesamowita paleta kolorów, ja wybrałam odcień D3 25ml w plastikowym pojemniczku. Kamuflaż jest niesamowicie wydajny, mam go już chyba rok i ubyło go troszkę ponad połowę. Używam codziennie punktowo na kilka blizn potrądzikowych i pod oczy. Jest mega kryjący, chyba żaden inny tego typu produkt tak nie ukrywa niedoskonałości. W opakowaniu ma twardą, gęstą i zbitą formę, podczas nakładania mięknie pod wpływem ciepła palca. Odporny na pot i wilgoć, nie ściera się. Nie musimy martwić się o poprawki, gdyż rewelacyjnie długo utrzymuje się na skórze, od rana do wieczora a nawet całą noc ;-). Godny polecenia, dla mnie nie ma lepszego.

Używam tego produktu od: ok trzech lat
Ilość zużytych opakowań: 2 nie całe

wow,ile odcieni!!!

pierwszy jaki kupilam tej firmy byl w sloiczku.cena powala!!!nie wiedzialam ze sa rowniez wklady.pozniej juz bylam madrzejsza i zakupilam same wklady.zamkniete sa w platnikowym opakowaniu,polowe tansze zreszta wiec kalkulacja prosta.poza cielistymi odcieniami mam rowniez zielony.
LICZBA ODCIENI-NIESAMOWITA!!!mozna dostac oczoplasu!od praktycznie biaqlych,przez roze,fiolety,zolcie po brazowe.chyba wszystkie rasy znalazlyby odpowiedni odcien dla siebie,kosmos!!
co do trwalosci nie mam zadnych zastrzezen.bardzo gesty a co za tym idzie meeeeega wydajny!wystarczy odrobinke zeby pokryc pol twarzy.
nie nalezy do najtanszych.teraz musialabym upasc na glowe zeby kupic w sloiczku zamiast w wkladzie skoro forma,wlasciwosci i konsystencja jest taka sama a cena duzo nizsza.
korektor do zadan specjalnych!

Używam tego produktu od: dluzszego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka