De-makijaż, Uniwersalny płyn do demakijażu oczu

De-makijaż, Uniwersalny płyn do demakijażu oczu

Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż, zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry wokół oczu.
Nie powoduje podrażnień skóry i spojówek. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe.
Przebadany okulistycznie, nie zawiera substancji zapachowych.

Cera
wrażliwa
bezzapachowa
w butelce
płyn
>100ml

Gorąco polecam !

Produkt bardzo wydajny, mała buteleczka wbrew pozorom wystarcza na długi okres czasu, płyn doskonale radzi sobie z kosmetykami wodoodpornymi przy czym nie podrażnia cery, niska cena i małe, poręczne opakowanie dodatkowo zachęca do kupna! Stosuje płyn długi okres czasu i jak na razie jest to mój faworyt :)

Taki sobie

Nie używam zbyt często kosmetyków wodoodpornych, ale i tak ten płyn miewa problem ze sprawnym zmyciem "zwykłego" makijażu, w szczególności tuszu.

Ogólnie jest przyjemny, oczyszcza skórę i nie podrażnia, ma niską cenę, ale to za mało, ponieważ zużywa się go więcej.

Nie zauważyłam żeby był tłustawy, wręcz przeciwnie, tłustawa jest dwufazowa wersja, ale nie jest to trudne do spłukania.

Z Ziaja jak do tej pory najlepiej sprawdzał się płyn dwufazowy (ale też daleko mu do ideału) i płyn micelarny Ulga.

Kiepski

Nie zmywa do końca makijażu, nie mówiąc jak np ma sie cienie i kreske eyelinerem-wyglądam jak panda i nic dalej nie schodzi robiąc tym płynem, musiałabym chyba trzeć pół godziny
plus za cene-nic więcej, chociaż w tym przypadku cena pokazuje jakość produktu ;p

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Może być

Płyn delikatnie zmywa makijaż. Nie podrażnia oczu, nie uczula. Radzi sobie ze zmywaniem wszystkich kosmetyków, które stosuję. Jest tłustawy, dlatego po demakijażu myję jeszcze twarz żelem.

Szału nie ma

Jakiegoś większego wrażenia na mnie nie zrobił. Uważam, że był wręcz bardzo tłusty. Równie dobrze mogłam robić demakijaż olejkiem. Nie radził sobie z niektórymi kosmetykami. Małe, podręczne opakowanie. Nie uczula ani nie podrażnia

Meeh

To moje trzecie podejście do tego produktu w tym drugie do wersji nie dwufazowej. Przyznam szczerze, że siostra podczas wyprowadzki po prostu go zostawiła a mnie to mocno ucieszyło bo mój własny płyn sie skończył i... na tym koniec radości. Jesli marzycie o produkcie który podczas demakijażu oczu zapewni wam efekt pandy to... właśnie go znalazyście! Stosowałam go na wiele sposobów: i z pocieraniem i bez, i przykładając wacik do oka na dłużej dając mu podziałać... rezultat w każdym wypadku ten sam. Nawet gdy wydawało sie po zuzyciu 20 wacików, ze oko jest w końcu oczyszczone a skóra pod nim podrażniona od pocierania i prób usunięcia "pandy", przetarcie oka wacikiem z płynem micelarnym udowadniało w jak wielkim byłam błędzie. Pracuje w drogerii i nie rozumiem jakim cudem ten produkt cieszy się takim powodzeniem. Mam wrazenie, że kobiety kupuja go z przyzwyczajenia bo na rynku jest długo. Wielki minus za wszystko dla tego produktu. Więcej po niego nie sięgnę.

Dla mnie rewelacja

Tani, niezawodny, nie podrażnia oczu. Dla mnie idealny, a przetestowałam już sporo kosmetyków do demakijażu i zawsze wracam do Ziaja Uniwersalny płyn do demakijażu oczu. Zdecydowanie lepszy niż jego wersja dwufazowa.

Okropny!

Płyn bardzo słabo zmywa tusz do rzęs, rozmazuje eyeliner i zostawia plamy. STANOWCZE NIE! Produktu na pewno nie kupię po raz drugi. Polecam jednak dwufazowy płyn do demakijażu oczu tej samej marki.

nie! nie! nie!

Ten kosmetyk to gigantyczna pomyłka.. Nie zmywa makijażu, a jest płynem do demakijażu (!) , szczypie i podrażnia oczy, skóra nie jest oczyszczona, płyn ucieka jak woda nie radząc sobie nawet z delikatnym makijażem. Moja wrażliwa skóra długo nie wybaczy mi makabrycznych chwil spędzonych z tym pseudo-płynem do de makijażu. Odradzam Dziewczyny.

średniak

Płyn średnio zmywa makijaż, trochę go rozmazuje. trzeba dobrze nasączyć płatek i chwilę przytrzymać na powiece aby dobrze zmyć tusz. Jest delikatny dla oczu, nie podrażnia ich, nie powoduje uczuleń. Jest dość wydajny, a cena jest niewielka

Słabe.

Niestety, nie sprawdził się u mnie. Nie domywał moich oczu, a nie maluję ich bardzo, bo często nakładam tylko tusz. Jeśli czasami zdarzyło mi się nałożyć cień to niestety nie mogłam domyć oka. Nie mówiąc już o tym co było kiedy doszła do tego kreska. Na dodatek strasznie przesuszał mi skórę w okolicach oczu. Niestety nie polecam.

Nie polecam

Płyn jest dostępny w każdej drogerii i ma przystępną cenę. Nie podrażnia oczu i nie pachnie. Na tym niestety kończą się jego zalety. Nie radzi sobie ze zmyciem nawet dziennego, niewielkiego makijażu oczu. Bardziej rozmazuje niż zmywa makijaż. Taki sam efekt można uzyskać przy użyciu wody. Zdecydowanie nie polecam.