Luksja, Sensations Foamburst (Żel pod prysznic)

Luksja, Sensations Foamburst (Żel pod prysznic)

Zmysłowy prysznic w kremowej pianie. Prawdziwa, zmysłowa przyjemność ukryta w żelu, który rozprowadzony na ciele natychmiast zamienia się w "obłok" gęstej, kremowej piany. Wystarczy wycisnąć na dłoń niewielką ilość żelu, aby kąpiel pod prysznicem stała się źródłem zmysłowej przyjemności, nadając skórze uczucie gładkości i miękkości.

Taki gadżet.

Wyglądał fajnie, był taki nietypowy.
Z tego co wiem, do tego nie ma innego żelu w formie pianki na rynku.
Ale poza "byciem gadżetem" zalet niewiele.
Wydajność bardzo marna, zapachy pospolite, opakowanie niewygodne no i wysuszenie skóry.
Nie podpasował mi wtedy, teraz pewnie przeszłabym obok niego obojętnie.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 5-6lat temu

super

Kupiłam ten żel pod wpływem uroczej reklamy i dobrze zrobiłam. Każdy z trzech zapachów był wyśmienity. Świetnie się ich używało. Najprzyjemniejszy moment to zmiana żelu w delikatną i aksamitną piankę. Potem świetnie myje i zachęcająco pachnie. Dodatkowy plus za spray - nigdy sie nie wyleje w podróży.

Używam tego produktu od:3

ach te doznania...

Miałam wszystkie wersje tego żelu, własciwie to kazdy z tych zapachów mi odpowiadał. Jesli chodzi o samą kąpiel to jest to naprawde przyjemne doznanie:) Niewielka ilość żelu przemienia się w kremową, delikatną pianę. Hmm.. tylko, ze ciągle mialam problemy z tym, aby własnie tę niewielką ilość wycisnąć. Ledwo dotknęłam ten dozownik i już mialam garsc piany. Poskutkowalo to tym, ze kosmetyk byl bardzo niewydajny. wracając do tych doznan:) , to skora po uzyciu luksji jest ladnie nawilżona, gładka i miekka, ale mialam wrazenie, że jakby nie do konca oczyszczona, jesli chodzi o te "tluste" partie - np. dekolt czy plecy.
Podsumowując: Daję mocne 3 za te doznania :D

Używam tego produktu od:

Manicure - velvet nails

fajny, fajny

Jako miłośniczka gęstej, pachnącej piany i osoba dostająca wysypki na widok słabo pieniących się żelów pod prysznic jestem nim zachwycona. Piana jest rewelacyjna, a żele mają fajny zapach który długo potem utrzymuje się na skórze.

Niestety coraz rzadziej widuje go w sklepach
Dawno go nie kupiłam, czyżby wycofali??

Używam tego produktu od:?

Może być:]

Tak sie napalilam na ten żel bo jestem miłośniczka gęstej pianki:] hehe. Mialam wersje fioletowa, zapach ladny, pianki rzeczywiscie duzo siem robi ale mialam wrazenie jakby slabo oczyszczala skore (to tylko moje wymysly:p:). Stresowalo mnie to ze mokre rece slizgaly sie bardzo po dozowniko i ciezko mi sie bylo nim obsluzyc:] Malo wydajny. Ogolnie oceniam na 3+.

W pieszczocie pian

Piana to jest to, co w tym kosmetyku jest najlepsze i najgorsze zarazem. Odrobina żelu zamienia sie w niewyobrażalną ilość piany, w której mogłabym sie taplać na okragło, nie wysuszając przy tym skóry. Mam wręcz wrażenie , że skóra po kąpieli w Luksji jest lekko nawilżona, a na pewno jest dopieszczona i pachnąca:). Jednak jako świadomy konsument wiem, ze to cudowne przeobrażenie żelu w pianę i to jeszcze w takich ilościach nie jest cudem natury, ale wynikiem uzytej chemii. Nie pozwala mi o tym zapomnieć SLS - dumny vicelider składu. Tak więc mimo, ze serce woła o pianę rozum każe mi przechodzić obok Luksji obojętnie i wykorzystywać ja tylko do nizszych celów - czyli do golenia nóg, w czym sprawdza się świetnie.
Używałam wersji fioletowej(dosyć intensywny i duszący zapach) oraz wersji rózowej ( kremowo-śmietankowo - kwiatowej).
p.s. pragnę przypomnieć, ze mimo swojsko brzmiącej nazwy żel Luksja nie jest produktem polskiej firmy kosmetycznej, jak to ktoś sugerował w recenzjach ale brytyjskiego koncernu Cussons

Genialny!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...6
Ten zel jest cudowny i jak dobrze,ze go odkrylam bo akurat byl w promocju ze zwyklaym zelem w tesco ;-) Kupilam i na drugi dzien polecialam po zapas...To jest cudenko.Wchodzac pod prysznic niczego "ciekawego"sie nie spodziewalam...a tu prosze...jakies czry mary.wystarczy niewielka ilosc zelu a natychmiast przemienia sie w ogromniasta ilosc piany,tak mieciutkiej w dotyku,ze trudno opisac! wogole kapiel w nim to sama przyjemnosc,moglabym nie wychodzic spod prysznica.Skora po nim jest niezwykle delikatna,mieciutka i pieknie pachnie.mialam wszystkie zapachy ale najbardziej przypadl mi do gustu ten fioletowy! Polecam!! Musicie sprobowac.choc musze przyznac,ze ciezko jest go kupic...ale ja naszczescie mam jeszcze jedo opakowanie ;-) ale nikomu go nie oddam he he

ekstra

Zaczełam ozywać go latem i był to strzał w dziesiątkę. odświeza, nawilża, pięknie pachnie. ostatnio miałam problemy z jego kupnem, ale mam nadzieje ze chwilowe. NAJLEPSZY ŻEL DO MYCIA JAKIEGO UZYWAŁAM.

świetna pianka

Przy wcieraniu w ciało żel zamienia się w obfitą piankę. Żelik łatwo się wyciska, jest wydajny, ładnie pachnie (miałam wersję zieloną). Nie wiem jak z nawilżaniem, bo nie zwracam na to uwagi, gdyż i tak zawsze obowiązkowo używam balsamu ;) Konsystencja piany sprawia, że fajnie mi się tego kosmetyku używa. Dla mnie jest the best :D Oczywiście wypróbuje innych zapachów :)

ilość zużytych opakowań: 1

Bossssssssssssssssssssski

Po prostu zakochanie od pierwszego wspólnego prysznica!!! Konsystencja nietypowa, która przy kontakcie z cialem zmienia sie z piankę. Jedno "psiknięcie" dosłownie starcza na całe ciało, przez co kosmetyk bardzo wydajny. Estetyczne opakowanie, myje dokładnie, pozostawnai po sobie uczucie świeżości i odprężenia :):P

Luksus...

Zwykły...

Żel jak dla mnie nie jest zbyt dobry. Mam wersję różową, która ma strasznie duszący zapach. Pieni się dobrze, jest ‘śliski’. Myje w miarę dobrze. Cena niewysoka, ale jest mało wydajny. Wysusza, trzeba po nim użyć balsamu. Jedynym plusem jak dla mnie jest pomysłowe opakowanie. Niestety nie zbyt wymyślne, bo gdy wyciśniemy trochę piany, to po jakimś czasie wychodzi jej jeszcze trochę, przez co się marnuje. Użyłam parę razy, więcej nie kupię, bo nie warto.

bardzo dobry

Przyjemny w użyciu żel pod prysznic, który rozprowadzony na ciele zmienia się w obfitą pianę. Łatwy w dozowaniu, przypominający żel do golenia. Posiadam wersje "Moisture Delight" i "Pure Luxury" oba mają dość intensywne zapachy.