Sleek.look, Smoothing Deep Moisture Mask (Maska do włosów)

Sleek.look, Smoothing Deep Moisture Mask (Maska do włosów)

Maseczka wygładzająca do włosów mocno skręconych, szorstkich i niepodatnych na układanie. Maseczkę nakłada się na wytarte ręcznikiem włosy, pozostawia na 3-5 minut, następnie spłukuje.

Zwykłe parafinowe nic

Maska niczym mnie nie zachwyciła.Podejrzewam niestety,że to przez parafinę w składzie.Moje włosy zazwyczaj są puszyste,ale nie spuszone,dość się kręcą,falują,błyszczą,są pełne objętości i życia. Ta maska niestety im wszystko odebrała. Czułam jakby moje włosy zostały oblepione i to dość porządnie woskiem!! Tępe,o dziwnym matowym połysku,rozczesywały się jak zwykle dobrze ale no właśnie jak zwykle.Zapach dość chemiczny,słaba wydajność i dobrze. Nie wiem ile normalnie kosztuje,bo wylicytowałam ją na all razem z masą innych kosmetyków. Sama bym jej nigdy nie kupiła,gdyż stawiam głównie na rosyjskie cuda.

ulubiona

Moja ulubiona maska do włosów. Stosuje raz w tygodniu, trzymam pod recznikiem ok. 15 minut.
Włosy - rewelacja !! Dobrze się rozczesują, są miękkie, lejące, gładkie... Az chce sie je cały czas dotykać.
Maseczka dobrze nawilża, włosy nie puszą się (moje maja do tego wieeelkie skłonności).

Zdecydowanie moj KWC.

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Tak :)

+ wydajna
+ ładnie pachnie
+ włosy sa nawilżone , gładkie i nie puszą się
+ 3,90 za małe opakowanie 2o ml to naprawde dobra cena :)
+ konsystencja
+ ułatwia rozczesywanie
+ włosy sie nie plączą
+ wyglądają zdrowo i pięknie błyszcza

wydajność jest duża , nawet na moje ponad półmetrowe włosy wystarcza na ok 3 razy :)

wystarczy stosować 2 razy w tygodniu :)

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Rewelacja

Maska naprade bardzo wygładza włosy, odżywia i nawilża. Włosy są po niej badzo mięciutkie w dotyku,nie puszą się i ładnie maska pachnie. Naprawde warto sprubować:)

Ilość zużytych opakowań: 3 po 500ml

polecam

Świetny produkt firmy matrix. Stosuje ja ponad rok cały czas mam jedno opakowanie 500 ml i jeszcze wystarczy na parę miesięcy - jest super wydajna wystarczy nałożyć troszkę aby włosy stały się gładkie i błyszczące, mam rozjaśnione włosy z tendencją do falowania, maskę stosuje przed prostowaniem. Uważam ją za naprawdę dobrą, wartą swojej ceny.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

Dobra, wygładza i nawilża.

Mam włosy przesuszone, rozjaśniane, proste, a nie kręcone i ta maseczka się u mnie sprawdza.
Zapach śliczny, cudowny, wydajna, niewielka ilość wystarcza, żeby pokryć całe włosy, po jej zastosowaniu włosy sa gładsze, bardziej śliskie, wyglądają na zdrowsze, lepiej się prostują i efekt jest ładniejszy.

Nie wiem czy regeneruje, bo używałam jej zbyt krótko, żeby to stwierdzić i w sumie w trakcie krótkiego stosowania nie zauważyłam poprawy stanu włosa, czyli były fajne po zastosowaniu jeśli się jej nie zastosowało to niestety wracały do poprzedniego stanu, a szkoda.
Ale i tak ma ode mnie mocną 4, bo przynajmniej nie pogarszała stanu włosów, chroniła je przed uszkodzeniami i poprawiała doraźnie wygląd.

Najlepsza na świecie! :)

Ta maska ratuje mi życie:) Włosy po niej są mięciutkie, lśniące,zadbane,zdrowe, nie puszą się,ale przede wszystkim idealnie się rozczesują!co było moją zmorą! przy rozczesywaniu wyrywałam sobie tony włosów! A przez godzine po czesaniu chodziłam zła jak osa:P :) Odżywka starsza na zadziwiająco długi czas!wyjątkowo wydajna! Wolę zainwestować 65zł na jedno opakowanie na długi czas niż po 20zł za szajs który się szybko kończy! Co do zapachu to mnie się bardzo podoba:) Polecam z całego serdusia:)

Używam tego produktu od: mniej więcej pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1, 500ml i wciąż jeszcze ją mam, choć używam ją zmiennie z inna odżywką bo mi jej szkoda :)

Jestem bardzo zadowolona

Maska działa rewelacyjnie.
Mam suche, farbowane na platynowy blond włosy, które dodatkowo codziennie prostuje.
Nie są więc wzorowe, ale bardzo o nie dbam dobrymi szamponami, odżywkami i serum.
Brakowało mi natomiast dobrej maski, na szczęście już znalazłam :)

Moja zwyczajowa pielęgnacja to rozjaśniająca seria johna friedy go blonder, dzięki niej mój blond ma taki odcień jaki chce. Jednak stosowanie codziennie tylko odżywki nie wystarcza moim włosom.
Z polecenia fryzjerki zakupiłam tą maske, stosuje ją 2razy w tygodniu, jest świetna :)

Przede wszytskim nie obciąża a pięknie wygładza.
Nienawidze gdy maska przegina w którąś stronę, tzn albo jest za słaba albo zbyt ciężka.
\'Ta jest idealnie wyważona.
Włosy są miękkie, gładkie, lśniące, łatwe w układaniu. Same ochy i achy :)
Nie puszą się ale i nie są nie świeże pod koniec dnia, czy coś w tym stylu.
Naprawde pierwszorzędnie regeneruje moje niesforne kosmyki.

Po umyciu zostawiam niewielką ilośc na włosach na 3- 4 minuty, masuje i dopiero spłukuje.
Po wysuszeniu włosy są jak z salonu :)
Z tej serii mam również spray termo ochronny, równie świetny jak maska.

Polecam, wspaniale odżywia zniszczone, zmęczone licznymi zabiegami włosy.

Używam tego produktu od: 1,5 msiesiąca

prawie cudotwórca

Zdecydowanie lepsza maska niż odżywka z tej serii, o bardziej intensywnym działaniu.

:) + nawilża
:) + wygładza
:) + nabłyszcza
:) + ułatwia rozczesywania
:) + szybko działa - po minucie już włosy są miękkie
:) + konsystencja bardzo gęstego kremu
:) + bardzo wydajna - niewielka ilość wystarczy na całe długie włosy
:) + ładny zapach

:( - opakowanie i aplikacja - posiadam wersję 500 ml - w odkręcanym słoiczku, bez żadnego aplikatora trzeba wygrzebać krem palcami i zawsze dostanie się trochę wody do opakowania
:( - trochę długo się spłukuje

Ogólnie maska warta jest swojej ceny!

Ilość zużytych opakowań: 1 op / 500 ml

lubie:)

mam maske od jakeigos czasu, używam jej razem z szapomnem z tej serii- daje rade:) konsystencja maski jest zbita-przez co nie spływa z włosow. ja zostawiam ją na 10 minut i zmywam. wloski sa nablyszczone, pieknie się układają , a co najważniejsze - NIE PUSZĄ :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

niestety klapa

niestety ta odżywka nie spełniła moich oczekiwań.

-Zapach średni
-nie wygładza moich włosów
-włosy napuszone tak jak wcześniej
-nie odżywia włosów
-obciąża włosy

jedynym plusem jest łatwiejsze rozczesywanie włosów.
Spodziewałam się zupełnie innego efektu, mogłabym ją porównac do zwykłej taniej odżywki z kiosku. Zużyłam pół opakowania i leży bezużytecznie

Ilość zużytych opakowań: pól opakowania

a ta maska działa

w odróżnieniu od kremu z tej serii-działa! tzn prostuje (a raczej ułatwia prostowanie) włosy i nadaje im połysk, ale nie można przesadzić z ilością-przetłuści i obciąży włosy
ja nakładam jakieś 10-15cm od nasady w mikro ilości (włosy do ramion, gęste) tak ok 1ml, czyli jest bardzo wydajny
już po spłukaniu czuć, że włosy są śliskie w dotyku