Subrina Professional (Nabłyszczacz do włosów)

Subrina Professional (Nabłyszczacz do włosów)

Nabłyszczacz do każdego rodzaju włosów w spray'u. Nabłyszczaczem spryskujemy równomiernie wymodelowaną i utrwaloną fryzurę i pozostawiamy go na włosach do wyschnięcia.

w sprayu
nabłyszczające
Struktura
lekkie

na mnie nie działa

To mój drugi nabłyszczacz po Marionie,zrażona tamtym tanim postanowiłam zainwestować w cos lepszego.Kupiłam go za 35 zł w hurtowni fryzjerskiej,nie wiedząc,że na allegro dostałabym za 19,90.Myślę,że to dość wygórowana cena,bo nablyszczacz ten nie spełnia swojej roli.Ostatnio wypsikałam chyba połowę,a i tak nie było żadnego połysku,nawet w sztucznym świetle.Na ciemnych włosach mojej siostry też się nie sprawdza.W dodatku mam wrażenie,że jest go mało w butelce.Na szczęście nie przetłuszcza włosów,ale nieco obciąża.Zniosłabym to jednak,gdyby działał.A nie działa.Nie polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

oszałamiający połysk

Mam suche blond włosy i ten nabłyszczacz świetnie się do nich nadaje.
Mój kolor włosów jest specyficzny, to naturalny blond, ale po kilku latach farbowania włosów. Dzięki temu nabłyszczaczowi kolor piękni się mieni, a włosy sprawiają wrażenie super zdrowych.
Fakt, obciąża włosy, ale moim wysuszonym akurat to nie szkodzi.
Już mała ilość wystarczy, by uzyskać śliczny połysk.
Produkt wydajny, mi jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy.
Zapach przyjemny, utrzymuje się na włosach dość długo, ale nie męczy.
To mój ulubiony nabłyszczacz i na pewno nie raz do niego powrócę.
Cena także znośna, ale przy efekcie jaki daje ten nabłyszczacz warto wydać te 30 zł.
Polecam :)

Używam tego produktu od: ponad roku

świetny połysk

Jeden z najlepszych nabłyszczaczy, jakie miałam.

Jest wydajny, świetnie nabłyszcza włosy i co najważniejsze - nie powoduje ich przeciążenia ani szybkiego przetłuszczania.
Jest wydajny!
Sprawdził się doskonale na większych wyjściach jak i na ślubie :)

Jedyne wady do jakich się przyczepię, to dość mocny zapach, który na szczęście szybko się ulatnia.
Oraz trwałość - czasami efekt wymagał poprawek.

Ale i tak daję zasłużone 4 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Konferencja babyliss

Średni

Hmmm...
Obciąża bardzo włosy, każdy nabłayszczacz obciąża, ale ten to robi niemiłosiernie i po pray godzinach włosy wyglądają jak strączki, mimo używania małych ilości. Dość niewydahny niestety. Owszem, ślicznie pachnie, niezły daje błysk, ale i ten znika po paru godzinach pozostawiają tłuste włosy. Raczej należy używać go bardzo okazyjnie, na wielkie i dość "krótkie" czasowo wyjśćia. Ja raczej nie kupię już więcej

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

bardzo fajny :)

Poleciła mi go pani w hurtowni fryzjerskiej i nie zawiodłam się na jej opinii. Nabłyszczacz ma bardzo ładny, choć ciut zbyt intensywny zapach, który na szczęście dość szybko znika. Podoba mi się to, że włosy nie są tłuste ani obciążone, tylko po prostu błyszczące :) Może nie jest to błysk jak z reklamy, ale różnica jest zauważalna. Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że efekt nie trzyma się cały dzień i po kilku godzinach nie ma po nim śladu. Ale i tak gorąco polecam, jest to jeden z najlepszych nabłyszczaczy jakich używałam. :)

Używam tego produktu od:2 m-cy

niezły

Fajny kosmetyk , bo po pierwsze nie skleja i nezatłuszcza czuprynki. Ja mam kręcone, delikatne włosy i jestem dosyć zadowolona z produktu. Moj ma przezroczystą nakrętkę i zapłaciłam za niego 20 zł w sklepie fryzjerskim.Zapach mi sie podoba, ale ja lubię słodkie (waniliowe) zapachy. Efekt błyszczenia najlepszy jest tuż po zastosowaniu, ale na lokach ciężko wymusić jakikolwiek połysk.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

luubie go,.POLECAM

fajnie nablyszcza wloski, nie sprawia ze sa zbytnio obciazone czy "tłuste"..uwielbiam nablyszczacze do wlosow, a to jeden z moich ulubionych, nie tylko ze wzgeldu na niewysoka cene:D
POLECAM!

Używam tego produktu od:2lat z przerwami

Lubię

Taki "mały" pomocnik w błyszczącej fryzurze. Nie obciąża cienkich włosów, co jest ważne w tego typu preparatach. Zapach mi nie przeszkadza bo dość szybko się ulatnia i pozostaje tylko połysk nie jest on olśniewający, ale włosy się błyszczą.

Piękny połysk :)

Bardzo dobry produkt do nabłyszczania włosów. W hurtowniach fryzjerskich kosztuje 20zł (mój ma trochę inne opakowanie- też srebrne,ale z przezroczystą nakrętką). Jest w sprayu i raczej trudno przesadzić z ilością, ale trzeba uważać bo jak rozpylimy zbyt dużo sprawi, że włosy będą wyglądały "tłustawo". Jest idealny do głakich fryzur, połysk nie znika nawet po kilku godzinach a w sztucznym świetle włosy przepięknie lśnią. Gorąco polecam bo jest naprawdę dobry i dość tani w porównaniu z innymi kosmetykami profesjonalnymi tego typu :)

fajny gadżet

Bardzo wygodny w użyciu. Nie skleja włosów i nie pozostawia żadnych warstw, po prostu tylko nadaje blasku. Tuż po użyciu włosy bardzo lśnią, ale ten efekt znika szybko. Może dlatego, że używam go na nieutrwaloną fryzurę. Ale przynajmniej latwo się wyczesuje, znika bez śladu nie obciąża włosów.
ilość zużytych opakowań: mam pierwsze