Art of Color, XXL Mascara (tusz wydłużający i podkręcający)

Art of Color, XXL Mascara (tusz wydłużający i podkręcający)

Trwała maskara wzbogacona naturalnymi woskami pszczelimi - Carnauba, Candelilla oraz specjalnie dobranymi polimerami. Wydłuża, pogrubia i podkręca rzęsy. Zaopatrzona w specjalną szczoteczkę z krzyżującymi się włoskami. Duża zawartość pigmentu nadaje rzęsom głęboki i trwały kolor. Działa regenerująco i długotrwale nawilża rzęsy.
Łagodna dla oczu.
Efekt: długie, mocne i podkręcone rzęsy. Zawiera prowitaminę B5.

Dobry za niską cenę :)

Kiedyś miałam doświadczenie z tym tuszem, a kupiłam go przez przypadek. Okazał się być naprawdę super. Przed nim miałam tusz Manhatan i dopiero po użyciu Vipera przekonałam się, że rzęsy mogą być długie i bardzo czarne:) Niestety tak się stało, ze użyłam go tylko kilka razy, bo wyciągając go z tubki okazało się, że ułamała się szczoteczka:( Skończyłam moją przygodę z tym tuszem, ale miło go wspominam i uważam że dla młodych dziewczyn, które zaczynają swoją przygodę z malowaniem tusz jest super :)Używam tego produktu od:kiedyś dawno dawno temu ;)
Ilość zużytych opakowań:pół

nie dla mnie!!

Recenzj Wedlug mnie maskara ta wogole nie wydłuża rzęs , jedynie skleja je. Szczoteczka jest strasznie sztywna , niewygodna, maskara źle sie rozprowadza na rzęsach.Maskara ma bardzo gęstą konsystencje, pozostawia grudki. Żaluję,ze wydalam te 15 zlotych :(

Juz nie zabieram mamie ;)

W sumie jest to moj pierwszy tusz tak na serio [wylaczajac niebieski z Constance Carole'a pare lat temu ;>], bo rzesy maluje regularnie od paru miesiecy no i jeszcze mamie przeszkadzalo, ze jej tusz podbieram. Takze zdecydowalam sie na zakup tego i nie zaluje! Strasznie mnie kusil wyglad jego opakowania od poczatku. Lubie takie rozowe, ale nietandetne gadzeciki :P. I sam tusz okazal sie rownie fajny, w koncu Vipera to niezla polska marka. Ladnie wydluza i podkreca dzieki wygietej szczoteczce. Daje taki zalotny, ale, niesztuczny efekt. Skleja tylko czasem. Najwieksza wada, jaka widze jest to, ze tusz osadza sie na koncu szczoteczki po wyjeciu z opakowania. I oczywiscie cena zupelnie przystepna jak na kieszen licealistki.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

są lepsze

Na początku piałam z zachwytu. Teraz uważam, że jest niezły, ale.. moim ulubionym Maybelline, Bourjois nie dorasta do pięt. Ładnie wydłuża i podkręca rzęsy - natomiast po kilku dniach użytkowania nieco zmienia konsystencję i skleja rzęsy. Zatem nadaje się do naturalnego makijażu [jedno pociągnięcie szczoteczką].

Tusz długo trzyma się na rzęsach. Nie kruszy się, nie rozmazuje. Aluminiowe opakowanie jest całkiem estetyczne.

Raczej drugi raz nie kupię. Znam lepsze.

ilość zużytych opakowań: 1

Naprawdę extra.

I po raz kolejny firma Vipera zaskoczyła mnie, oczywiście pozytywnie ! ;) (wcześniej kupiłam również świetny Błyszczyk Tęczowy Blask.). Właśnie takiego kosmetyku potrzebowałam! Mam krótkie i proste rzesy, a ta mascara rozwiązała tez problem! Mocno wydłuża i zalotnie podkręca. Szkoda, że jest dostępna tylko w jednym kolorze (czarny). Ja wolę brązowe tusze: wyglądają bardziej naturalnie. Ale ten też nie wygląda agresywnie. Naturalnie, acz wyraziście podkreśla rzęsy. Polecam do szkoły i na imprezę. Super, szczególnie na tą cenę (ja go kupiłam za 12 zeta!). Naprawdę, Kosmetyk Wszech Czasów, godny polecenia!
14.08.04
Tusz trochę się zasechł i konsystencja jest O.K. Nawet lepsza. Trwałośc dobra. Zrobiłam test: duuużo warstw tuszu, i efekt średnio mocny. Ogłólnie: Tusz jest dobry dla bardzo młodyvch dziewczym, które chcą mieć ładne rzęsy bez spektakularnego efektu. Kolor jest trochę "sprany". Kąpałam się w nim, i owszem, zmył się, ale ładnie, nie zostawił podkówek ani stróżek. Trochę zaczął śmierdzieć, ale nie mocno. Baaaardzo dobry tusz, ale ja chyba chę czegoś więcej chyba kupię Bielendę. Acha, nakłada się nierównomiernie i są grudki. Ale rzęsy nie są sklejone. Chyba odejmę jedną gwiazdkę. Ale i tak uważam ten kosmetyk za bardzo dobry. Acha. Mogę nawet powiedzieć, że lekko pogrubia, ale lekko podrażnia me oko. Trę je, przesco tusz się opsypuje. A tako to opsypuje się tylko ociupinkę!!!
Kolena edycja ;)
Obniżam kolejną gwiazdkę :( . Zestarzał się. wysechł, skleja rzęsy i rozmazuje się z prędkościąświatła. Poznałam teraz wiele innych (fakt, droższych), lepszych tuszów. Ten jest naprawdę dobry. Jest to moj pierwszy tusz, więc będę go miło wspominać :) .

fajny kosmetyk ;)

Szczerze mowiac niue spodziewałam sie cudow po tym tuszu. ot tak go kupiłam. a tu miłe zaskoczenie! maskara wspaniale podkresla i wydłuza rzesy. troszke skleja je i mozna zauwazyc ze na koncowkach rzes "odpadła", ale te wady jakos nie przeszkadzaja mi w uzyciu jej.

POLECAM!!!

Jestem bardzo mile zaskoczona, kupiłam bo nie miał jeszcze oceny, 15 zł nie majątek i postanowiłam się dla dobra Wizażu poświęcić :)). To jest naprawde całkiem dobry tusz!!! Ładnie rozdziela, prawie nie skleja ( mam gęste rzęsy i całkiem niesklejający jeszcze mi się nie trafił!), wydłuża, opakowanie ma fajniutkie, nabiera się tyle tuszu ile trzeba.
Testowałam go bardzo dokładnie na jedno oczko Doubel Extension, na drugie Vipera i nie tylko ja ale nawet nikt postronny nie widział różnicy!
Naprawde warto spróbować!