Mixa, Baby, Lipidowy żel do ciała i włosów bez mydła

Mixa, Baby, Lipidowy żel do ciała i włosów bez mydła

Sprawdź ceny produktu

Mixa Baby lipidowy żel do ciała i włosów bez mydła zawiera niewielkie stężenie składników powierzchniowo czynnych. Łagodnie myje skórę i włosy dziecka. Wzbogacony w olejek ze słodkich migdałów nawilża i odżywia jego skórę. Kremowa piana bardzo łatwo się zmywa. Skóra jest miękka , a włosy - miękkie i błyszczące. Dziecko zachowuje delikatny zapach czystości. Optymalna Tolerancja: skład dobrany tak aby minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych; Testowano pod kontrolą dermatologiczną i oftomologiczną. Nie szczypie w oczy. Lipidowy żel do ciała i włosów bez mydła Mixa Baby jest tak delikatny, że można go używać do często, jak chcesz. Idealny także do codziennego mycia wrażliwej skóry całej rodziny.

Spodziewałam się czegoś więcej po tej marce

Ta marka ma zawsze dobre opinie dlatego postanowiłam zafundować córeczce ten żel. Zawsze słyszałam od znajomych same dobre opinie na temat tej marki wiec wybrałam właśnie ten lipidowy żel w Rossmanie.
Zawsze najpierw testuje kosmetyk na sobie, dopiero potem na córeczce i tak tez zrobiłam tym razem.
Po myciu moja skóra nie była ani przesuszona ani podrażniona , nie odczuwałam świądu więc uznałam że nadaje się dla dziecka. Niestety na pierwszej i ostaniej kąpieli dla córki się skończyło bo mimo tego że nie podraznił mnie to okazało się że w kontakcie z oczami dziecka strasznie szczypie i nie nadaje się dla maluszka .
Oprócz podrażnienia oczu nie wywołał żadnych innych skutków u dziecka ale na wszelki wypadek wolałam zużyć go dla siebie.

Wspaniały

Żel do mycia ciała i włosów Mixa dla dzieci. Muszę stwierdzić że jest on idealny. Wspaniale się pieni, dobrze oczyszcza skórę i włosy nie podrażniając przy tym delikatnej skóry dziecka. Żel ma gęstą konsystencję, jest przyjemny w zapachuu oraz posiada pompkę która bardzo dobrze wyciska żel.

Wygodny i skuteczny

Mixa po raz kolejny zaskakuje bardzo pozytywnie. Wygodna pompka. Cudowny zapach. Nie uczula, ani nie podrażnia skóry. W naszym przypadku sprawdził się super. Skóra dziecka nawilżona i gładka.

Idealny dla małych dzieci i nietylko

Świetny produkt dla dzieci. Idealnie nawilża skórę, ładnie pachnie, dobrze się spłukuje. Nie szczypie w oczy i fajnie się pieni. Sprawdza się u dzieci z AZS łagodzące świąt i pieczenie.

Świetny dla dzieci i dorosłych

Stosowalam go u synka od 1 dnia życia i sprawdził sie doskonale. Do dziś jest jednym z moich ulubionych kosmetyków do kąpieli. Ma przyjemny łagodny zapach bez zbędnych perfum. Nie podraznia i nie uczula. Delikatnie nawilża, dobrze się pieni, ma wygodne opakowanie z pompką, wydajny. Jest ogólnodostępny (czesto go widuje w drogeriach i hipermarketach). Wisienką na torcie jest cena która jest niska jak na produkt tak dobrej jakości. Polecam!

Drugi raz nie sięgnę

Płyn Mixa w wygodnym opakowaniu z pompką może być stosowany zarówno do codziennego mycia oraz jako płyn do kąpieli. Całkiem fajnie się pieni i dobrze myje skórę. Nie zauważyłem jednak jego wyjątkowej delikatności czy wpływu na nawilżenie skóry.Z pewnością nie poleciłbym tego żelu dla najmłodszych dzieci. Aby wydobyć odrobinę płyny należy mocno nacisnąć pompkę. Całe opakowanie jest natomiast całkiem atrakcyjne. Drugi raz raczej po niego nie sięgnę.

tak, ale nie do włosów

Do ciała super, nie podrażnia, delikatnie nawilża, pachnie okej , jest wydajny. Mixa to mój absolutny faworyt w pielęgnacji skóry. Jeżeli chodzi o włosy to sie nie nadaje, plącze i troche wysusza. Rozczesanie ich to nie lada wyzwanie

Świetny dla skóry niemowląt!

Uwielbiam kosmetyki 2 w 1 gdzie mam i płyn do kąpieli, i mydło do mycia ciała, i włosków dziecka. Ten jest najlepszy jaki miała okazje mieć. Zostawia cudownie nawilżoną i aksamitnie gładką skórkę mojemu paro miesięcznemu synkowi. Jest bardzo delikatny i nie szczypie w oczy nawet jeśli piana się do nich dostanie. Włoski są mięciutkie i cudownie pachnące!

+ Zauważalnie pielęgnuję skórę od 1 dnia życia
+ Miękkie, pachnące włoski
+ Super wydajny
+ Świetny jako mydło i szampon

W Rossmannie mają ten kosmetyk w dość wygórowanej cenie, ale np. w Auchan można go kupić o wiele taniej :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

super

Używałam tego produktu wraz z córką od pierwszych dni życia i szczerze go polecam.

+ pięknie pachnie, dobrze się pieni, nie podrażnia.

- cena i wydajność

Ilość zużytych opakowań: sześć

szalu nie ma

zel jest delikatny i lagodny, mylam nim synka i siebie oboje mamy AZS- ja mniej objawiajace sie on znacznie bardziej

no owszem zel ladnie myl i nie podraznial ale znam znacznie tansze produkty o odentycznym dzialaniu i efekcie, jak dla mnie nie za te pieniadze

Taki delikatny, taki miły i pachnący :)

Bardzo polubiłam ten multifunkcyjny żel :) Naprawdę jest wspaniały. Używałam go do mycia całego ciała, włosów, do kąpieli stóp, a na wakacjach do zrobienia mega piany w wannie! :D
Plusy:
-bardzo dobrze się pieni (w wannie hollywoodzka piana :PP)
-nie podrażnia ani twarzy, ani okolic intymnych
-nie plącze włosów - są sypkie i pachnące
-ma miły zapach taki dziecięcy
-delikatnie nawilża
-podczas kąpieli relaksuje a piana jest taka delikatna jak puszek
Naprawdę polecam !! :)

Wart spróbowania

Po raz pierwszy zakupiłam ten żel będąc na wyjeździe, gdzie nie miałam zbyt wiele czasu na zakupy i zrobiłam je w supermarkecie. Zazwyczaj na półkach sklepowych w dużych sklepach stoi tylko podrażniająca mnie chemia, a żel Mixa z powodu swojej dostępności można kupić niemalże wszędzie. Ma bardzo przyjemny zapach, nawilża, nie podrażnia, pozostawia skórę miękką i przyjemnie czystą. Opakowanie jest spore i wygodne w użyciu, ale nie przypadł mi do gustu jego wygląd. Do twarzy moim zdaniem się nie nadaje, bo szczypie w oczy i ma w sobie SLS, dlatego nie daje mi uczucia czystej cery i mam wrażenie, że jego lekko tłusta formuła pozostaje na skórze twarzy.
Żel Mixa jest wart swojej ceny promocyjnej i z czystym sumieniem mogę go polecić jako alternatywę dla olejków pod prysznic, które zazwyczaj są dużo droższe.

Odejmuję gwiazdkę za skład.

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Trzy opakowania