Art of Color, Hyper Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiający)

Art of Color, Hyper Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiający)

Wodoodporna maskara z funkcją pogrubiania. Wzbogacona naturalnymi włóknami celulozowymi, pokrywa rzęsy równomiernie, dobrze do nich przylegając. Polimery akrylowe uzupełniają wzmacniające i ochronne działanie bazy. Maskara wykazuje wysoką odporność na wilgoć, nie kruszy się, nie rozmazuje i nie ściera. Szczoteczka z krzyżującymi się włoskami została zaprojektowana tak, aby wygładzać łuski i powlekać rzęsy równomierną warstwą. Wzbogacona o d-panthenol.
Efekt: gęste, mocne rzęsy odporne na wodę.

świetny na co dzień :)

Świetny do codziennego stosowania ,piękne ,rozdzielone i wydłużone rzęsy ,naturalny efekt ,a jednocześnie oczy są fajnie podkreślone :) .Wodoodporny jest jak najbardziej ,tylko po pewnym czasie (jakieś 3-4 miesiące) zaczyna się troszkę kruszyć ,ale to chyba normalne ;) .Aaa i szczoteczka jest po prostu prześwietna ,łapie wszystkie rzęsy i je rozczesuje ,jak dla mnie najlepsza :) Polecam !

Używam tego produktu od: 1 roku

Bardzo fajny :)

Tusz naprawdę świetny ,idealny do szkoły czy do pracy :) Ładnie pogrubia rzęsy i daje efekt "firaneczki" i wcale się nie rozmazuje .Nie testowałam jego wodoodporności w ekstremalnych warunkach ,ale na razie mnie nie zawiódł . Na imprezę może ciut za słaby ,wtedy używam czegoś co daje bardziej wyrazisty efekt :D Polecam !!

Taka sobie

Maskara jest taka sobie. Pogrubia srednio, troche skleja rzesy no i zupelnie nie jest wodoodporna. Przy najmniejszym potarciu oka przy wiekszej wilgotnosci ( deszcz, lzy) robi sie klasyczna panda. Drugi raz nie kupie.

Eris film 2

nie spełnił oczekiwań

Ot taki sobie normalny tusz

plusy:
- nie rozmazuje się
- nie skleja rzęs
- odpowiednia konsystencja
- tani :)

minusy:
- nie jest ani troszkę wodoodporny, a na to najbardziej liczyłam
nie wytrzymuje łez ani deszczu.