Perfecta, Czysta Cera, Antybakteryjny bezalkoholowy tonik o wzmocnionym działaniu z kwasami AHA

Do oczyszczania i odświeżania skóry ze skłonnościami do powstawania zaskórników, wyprysków i trądziku. Wygładzający, polecany do codziennej higieny cery tłustej i mieszanej o rozszerzonych porach, bez ograniczenia wieku.

Tonik zawiera łagodne kwasy owocowe AHA, które złuszczają martwy naskórek i zwężają rozszerzone pory pozostawiając wyjątkowo gładką skórę.

Kojąco-chłodzące właściwości gwarantuje wyciąg z liści mięty pieprzowej, który pozostawia przyjemne uczucie świeżości. Działanie antybakteryjne toniku zostało wzmocnione głęboko nawilżającym kompleksem ZINCIDONE, który również w znaczącym stopniu obniża wydzielanie sebum. Wyciąg z owoców limonki dostarcza skórze witamin B1, B2, PP i C oraz minerałów, odświeża, lekko rozjaśnia cerę i wzmacnia działanie antybakteryjne. Biotyna reguluje gospodarkę lipidową skóry i wzmacnia naskórek.

Bardzo Dobry Produkt!!!

Tonik wspaniale pachnie, jest niedrogi i pozostawia skórę czystą i doskonale ją odświeża. Doskonały do mojej tłustej cery, szczególnie dobrze działał na czoło-mniej się błyszczałam. Muszę go zakupić znów, gdyż byłam z niego zadowolona, szczególnie ze względu na miły zapach :D

Używam tego produktu od: kwietnia
Ilość zużytych opakowań: dwa

niezbyt dobry

Nie zbyt dobry jak cała ta seria. Powodował u mnie wysyp pryszczy i podrażniał skórę.Pozatym brzydko pachnie i ma nieporęczne opakowanie.

bardzo dobry

Matuje, odświeża, oczyszcza (mój nosek błyszczy, jak po wielogodzinnym polerowaniu :) ). Zapach ma taki sobie, ale wcale nie to jest najważniejsze tylko jego działanie. Skóra oddycha. Godny polecenia. I przy okazji chciałam podziękować za niego Wizażankom, ponieważ dzięki większości pochlebnych opinii tego specyfiku postanowiłam go zakupić i sprawdzić co to za "cudeńko" :) Pozdrawiam :)

pierwsza depilacja bikini

Uwielbiam! :)

Do tego specyfiku miałam dwa podejścia: pierwsze - bardzo nieudane, drugie: wręcz zaskakujące.
+Rozjaśnia cerę
+Matuje
+Przeciwdziała powstawaniu niespodzianek i je redukuje
+Ma wspaniały zapach
+Jest niedrogi
+NIE błyszczę się po nim! :D Tylko po nim! :P

Moje cudeńko, nie zamienię nigdy na inny specyfik :)

łagodny

Troszke balam sie zawartosci kwasow jednak zupelnie niepotrzebnie, tonik jest naprawde bardzo delikatny. Ladnie oczyszcza, matowi, delikatnie rozjasnia, zweza pory, nie wysusza, szybko sie wchlania nie pozostawiajac zadnej nieprzyjemnej warstwy :) Wydajnosc nienajlepsza niestety ale za to cena niewysoka ( 10 zl), dlatego te wade wybaczam :) Aha no i zapaszek - cytrynowy plyn do zmywania naczyn, na szczescie nie jest bardzo intensywny, mozna sie do niego przyzwyczaic.
Polecam, wart wyprobowania.

ulubiony

Używam tego toniku od 2 lat i jestem bardzo do niego przywiązana. Jest przydatny przede wszystkim do tłustej cery z problemami (zaskróniki, trądzik). Odradzam osobą z suchą i wrażliwą ceną.

Uważam, ze jak za tą cenę jest to rewelacyjny tonik :)

3+, no, niech będzie 4

Kupiłam go kilka miesięcy temu, kiedy jeszcze nie wszystkie moje kosmetyczne zakupy były zdeterminowane przez opinie w KWC ;), ale kiedy wiedziałam już coś na temat kwasów AHA, która to skromna widza zakup spowodowała. Użyłam, następnie naplułam sobie w brodę, że nie powąchałam w sklepie - zapach limonki uważam za paskudny, skojarzenie z płynem do mycia naczyć nasuwa mi się natychmiast i nie jest przyjemne. Odstawiłam na jakiś czas. Nie mam wielkich problemów z cerą, owszem, czasem wyskoczy tu i ówdzie jakaś niespodzianka, pory moglyby być węższe, przebarwienia zniknąć całkowicie (ale nie popadajmy w rozmarzenie). Nie jest źle, gorzej bywało. Ponadto jestem fanką różowego toniku Nivea Visage, który na moją cerę ma wpływ zbawienny, nawilża ją i koi.

Perfecta Czysta Cera odstała swoje, do łask wróciła w czasie niespodziewanego wysypu, niezrozumiałego dla mnie, uwarunkowanego (jak się później w wyniku dociekań okazało) stresem nadmiernym.
I odtąd została moim pogotowiem ratunkowym.

Uważam, że doskonale wspomaga oczyszczanie, odświeża skórę. Na mojej twarzy nie pozostawia żadnej poświaty, chociaż mam cerę mieszaną, skłonną do świecenia w wiadomej strefie. Zgadzam się z producentem, że reguluje wydzielanie sebum. Przyspiesza gojenie wyprysków, i za to jej chwała największa! Zasusza je, leciutko zwęża pory.
To dobry sprzymierzeniec w walce z niezbyt groźnym, niezbyt zmasowanym i okazjonalnym wysypem pryszczy.

W tej roli się sprawdza, natomiast nawilża według mnie słabo. Napina skórę, owszem, chłodzi, ale nie daje tego wspaniałego uczucia odprężenia, jaki dać mi może tylko różowy Nivea Visage ;)

... co nie oznacza, że nie kupię kolejnej butli. W obecnej, przy sporadycznym stosowaniu, została jeszcze 1/4 zawartości.

Nie znoszę go!!!

Myślałam, że to ze mną coś jest nie tak, bo po użyciu tego toniku wyskakiwały mi nowe pryszcze:(!! Jednak z tego co widzę na wizażu , to nie tylko mnie tak "urządził" ten tonik.Niby pachnie przyjemnie, ale co z tego , skoro zamiast zapobiegac powstawaniu pryszczy, potęguje ich występowanie!:( Nie kupię go już nigdy więcej, a to co mi zostało- wylałam:P

Nic specjalnego...

Jest taniutki i ma sliczny kolor i zapach. Fajnie odświeża ale też nic specjalnego nie robi. Mam wrażenie ze cera troche sie pogorszyla ale nie jestem pewna czy to jego sprawka :) Taka zwykla woda :) Raczej nie zaszkodzi.... Nie kupie następnego bo Benzance jest o niebo lepszy i poprostu widze różnice... Z trudem wykańczam opakowanie :) Nie lubie go :D

tylko nie zapach...

Z obiecanego działania zauważyłam działanie antybakteryjne, nic mi nie wyskakuje po nim, ale pory pozostały rozszerzone. Nie podoba mi sie zapach - cytrusowy zapach płynu do zmywania naczyń nie jest dla mnie bynajmniej zapachem odprężajacym, ale jak najbardziej do wytrzymania. Lekko napina skórę. Nie wysusza, ale też nie nawilża. Nie podzielam zachwytu koleżanek, ale uważam że jest to całkiem udany produkt.

*** i pół

Dobry tonik. Ladnie pachnie i odswieza cere. Oczyszcza twarz, zawiera kwasy(?), ale zostawia taka dziwna poswiate na twarzy. Ogolnie godny poleceniai nic po nim nie wyskakuje.

odświeża i oczyszcza na 5

Szczerze mówiąc już myślałam, że będzie to tonik, z którym moja cera zwiąże się na stałe, ale jednak tak się nie stanie, ponieważ ostatnimi czasy używanie go codziennie rano i wieczorem lekko rozdrażniało moją naczynkową cerę. Myślę, że jest to wina przebytej nie tak dawno kuracji kwasami i porą roku, a co za tym idzie trwającym sezonem grzewczym. Z tego też względu na razie kupiłam coś bardziej łagodzącego i nawilżającego. Ale wracając do sedna sprawy... Tonik, co dla mnie ważne, ma przyjemny świeży zapach i już tym zapachem zachęca do stosowania zapowiadając mające za chwilę nadjeść uczucie odświeżenia. Poza tym naprawdę dokładnie, dogłębnie oczyszcza cerę z wszelkich nieczystości, pozostawiając ją czystą, gładką i matową. Nie klei się, nie szczypie w oczy i gdyby nie ostatnie sensacje mogłabym stwierdzić, że nie podrażnia. Niemniej jednak na pewno kupie go ponownie, gdyż pozwala utrzymać moją cerę w ryzach - zapobiegając ewentualnym pryszczom i innym niespodziankom

ilość zużytych opakowań: jak na razie dwie butelki