Ombre Essentielle Mono

Ombre Essentielle Mono

YSL ombre essentielle - zaczarował mnie nowy odcień Turkus jest bardzo elegancko nieświecący, niekrzykliwy, raczej dymny, po prostu jest i jest i jest ... w sensie trwałości także. Zawiera jednak minimalne mikrodrobinki takie jakby nanogwiazdeczki połysku. Niestety 99zł Sephorowskiej ceny to nie mało, nie ma natomiast w palecie barw konkurencji takiego koloru, nie nachalnego połyskiem, zarazem bogatego kolorem. Do używania na sucho i mokro. Zawiera naturalne biopolimery.

Cena: 99zł / 2g

fajne

Mam kolor 10, piekny braz z złotymi drobinami. Trwaloscia na bazie cien nie rozni sie niczym od moich ulubionych Clinique. Nie zauwazylam by tracił kolor w ciągu dnia, jako ze przetrwał całą noc i trzymał sie w stanie nienaruszonym do bialego rana. Nie podoba mi się złote opakowanie. Pacynka swietna. Cena niezbyt ciekawa, ale warto było dla samego koloru :)
Zasługuje na 5 *, mimo dosc wysokiej ceny - w tym przypadku wiadomo za co się płaci :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Tylko dobre

Mam dwa odcienie:2 i 7.Uważam,że cienie są słabo napigmentowane,bardzo delikatne,w sam raz do dziennego makijażu.Bardzo ładnie połyskują na powiece.Jeśli chodzi o trwałość,używam na bazę,ale i tak pod koniec dnia blakną.Mają natomiast bardzo ładne i luksusowe opakowanie.Ogólnie nie są złe,ale najlepsze i znacznie tańsze są cienie Clinique.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwóch

Och Och Och :)

Absolutnie doskonale! Zostalam szczesliwa posiadaczka dwoch kolorow: ciemnej zieleni i fioletu. Zadnych minusow. A za to plusy:
+ oczywiste, ze maja super kolory
+ NIE OSYPUJA SIE PODCZAS NAKLADANIA - a nawet zdarza mi sie to czasem z Chanel i Lancome
+ latwo je mieszac na powiece, rozmazujac kontury
+ trzymaja sie caly dzien, bez zadnej bazy
+ sliczne opakowanie i "rozkladany" aplikator - to taki maly bajer :) I tak zazwyczaj uzywam pedzelkow.
+ ... no i to poczucie "luksusu" :)

Juz poluje na nastepne...

Makijaż MaxFactor

wielbie

Zdecydowanie moje ukochane!Mam dwa pudeleczka,po ktore siegam bez wahania gdy mam otwarta szkatule z cieniami/o czyms to swiadczy ze chetnie je wybieram;D/ Prawdopodobnie zuzyje je w calosci ,czego rzadko doswiadczam w paletach. Same cienie sa w estetycznych,malenkich zlotych pudeleczkach, z dobrym lusterkiem. Pudelkom nic sie nie dzieje,mimo kontaktow z innymi upiekszaczami, sa stabilne w calosci/zawiaski solidne/.Dobre malenkie lusterka, akuratne do szybkiego skorygowania makijazu.Minusem jest brak aplikatorka i miejsca na takowy.Same cienie sa mocno pigmentowane, wiec niewielka ilosc jest zauwazalna na powiece.Mozna uzywac na mokro przez co zyskaja jeszcze na intensywnosci. Zawieraja malenkie mikrodrobinki, kt delikatnie migocza na powiece, ale jst to raczejsubtelny efekt. Mozna nimi zrobic kreske czy tez wycieniowac oko. Trwale!!

ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie i apetyt na wiecej:)

doskonale

Najlepsze cienie jakie mialam, mam ciemny fiolet ktorym cieniuje kaciki oka, cien naklada sie idealnie, nie obsypuje sie, nie gromadzi w zalamaniach powiek i trzyma sie na powiece od rana do wieczora. Nie nie moge im zarzucic :)