Adidas, for Women, Cool & Care, Pro Clear Spray (Antyperspirant w sprayu)

Adidas, for Women, Cool & Care, Pro Clear Spray (Antyperspirant w sprayu)

Po raz pierwszy w historii, Adidas stworzył formułę antyperspirantów dedykowanych wyłącznie konkretnym potrzebom kobiet. Czy rywalizuje na boisku czy tańczy na parkiecie, nowy skład Adidas Cool & Care dla kobiet skutecznie chroni skórę i zapewnia świeżość. Wszystkie produkty nowej linii Cool & Care zapewniają 48-godzinną ochronę oraz zawierają środek zmiękczający, który łagodzi i chroni skórę. Zaprojektowane ergonomicznie opakowanie, wygodnie leży w kobiecej dłoni, a dokładny, intuicyjny napis jest łatwy do zrozumienia na pierwszy rzut oka.
Nowa formuła jest dużo bardziej komfortowa i wygodna niż kiedykolwiek. Nowa kolekcja zawiera nowy Skin Protect Complex dla lepszej dbałości o skórę oraz innowacyjną technologię 85% szybsze schnięcie, która zapewnia przyjemną aplikację.
Linia Pro Clear: przeciw białym śladom / 48-godzinna ochrona.

ochronne, łagodzące
antyperspiranty
nie pozostawiająca plam, zapachowa
w sprayu
normalna

Dużo zalet, szkoda że nie jest Cruelty Free

Antyperspirant bardzo dobrze działa (może nie 48h, ale w ciągu dnia czuję się świeżo i się nie pocę), ma przyjemny, czysty zapach.

Cena bez promocji dość wysoka.

cudowny zapach

Uwielbiam ten dezodorant przede wszystkim za zapach - jest delikatny, świeży, nie gryzie się z moimi perfumami. Kolejny duży plus za niepozostawianie śladów na ubraniach zarówno na białych jak i ciemnych. Ochrona antyperspiracyjna jest całkiem niezła, ale nie 100%, ale nieprzyjemny zapach maskuje w 100%. Jak większość dezodorantów nie jest wyjątkowo wydajny. Mimo wszystko to dla mnie jeden z lepszych dezodorantów.

Jeden z moich ulubieńców :)

Ostatnio bardzo polubiłam dezodoranty z firmy adidas. Stosowałam ich już wiele ale mogę stwierdzić, że ten jest jeden z najlepszych.
PLUSY:
+ zapach, niezwykle delikatny i świeży
+ opakowanie
+ dostępność produktu
MINUSY:
- średnia skuteczność ( dla osób z nadmierną potliwością)
- cena, ok 13 zł
- wydajność, starcza na ok. 3 tygodnie

Jeden z lepszych

Przyznam że do zakupu tego dezodorantu skusił mnie przede wszystkim zapach, a nie działanie, producent zapewnia że produkt jest przeciw białym śladom. Nie do końca temu ufam, ponieważ wydaje mi się ze taki produkt zawsze będzie zostawiał ślady na ciemnych rzeczach. Produkt zakupiłam za jakieś 7-8 zł chyba nawet w Tesco, gdzie często są promocje na ten dezodorant. Normalna cena regularna np w Rossmanie to jakieś 13 zł z groszami wiec nie wiem czy bym tyle zapłaciła za niego.

Plusy:
*poręczne i estetyczne opakowanie i eleganckie - jesli tak można powiedzieć o opakowaniu dezodorantu :D, czytelna etykieta, widać do czego produkt jest przeznaczony,
*atomizer się nie przycina za co plus, bo czasem w niektórych jest problem z tym,
*ZAPACH- podoba mi się zapach tego dezodorantu. Nie jest intensywny i nie przytłacza. Jest z tych świeżych i energetyzujących podobnie jak wersja Fresh i Climacool, chociaż ten jest zdecydowanie bardziej delikatny od tamtych. Zapach nie koliduje z innymi perfumami
*dezodorant chroni przed potem, rano używałam, potem nanosiłam tylko poprawkę jakoś w połowie dnia, albo gdy miałam gdzieś wyjść pod wieczór
*dezodorant mnie nie uczulił ani nie podrażnił, jednak lepiej go nie stosować na skórę zaraz po depilacji ponieważ może szczypać
*trwałość- na pewno nie jest to 48h jak zapewnia producent, ale żaden dezodorant nigdy nie da takiej ochrony, u mnie to jakieś pół dnia jesli użyję go rano
*zapewnia ochronę przy wysiłku i w stresujących sytuacjach, choć jak wspomniałam, w ciagu dnia muszę nałozyc poprawkę, więc chyba to kwestia indywidualna jeśli chodzi o ten punkt
*wydajność - produkt wydajny, choc jesli ktos często uzywa w ciągu dnia to ta wydajnosć moze spaść, ja używałam go na zmianę z innym dezodorantem

Minusy:
*zdarza mu się zostawiać białe ślady na ubraniach, ale nie jest to wielki minus
*wg mnie wysoka cena regularna

Ogólnie dezodorant polecam, jest to jeden z lepszych dezodorantów Adidasa. Przyjemny, energetyzujący zapach. Często do niego wracam i jest to już któreś z kolei opakowanie.

Skuteczny i ładnie pachnie

Chyba wreszcie znalazłam ideał :) Ten antyperspirant bardzo ładnie pachnie, a przede wszystkim jest po prostu skuteczny. Nie trzeba czekać, aż wyschnie :) Nie robi białych śladów na ubraniach. Daje radę na treningu. Cena też jest przystępna. Jedyne co, to mógłby być trochę wydajniejszy, ale tu też nie ma tragedii. Dla mnie hit :)

: )

Działał okej ale bez rewelacji, częściej zużywałam go jako dezodorant do stóp. Tam też działał nieźle :D
Cena jak zwykle fajnie przekłada się na wydajność (biorę pod uwagę tylko promocyjną).

Porównywalny z innymi Adidasami

Dyskretny, zapach bardzo słaby, w ogóle nie dusi. Nie zostawia białego nalotu pod pachami. Nieźle chroni, skuteczność dla mnie jest taka sama we wszystkich dezodorantach Adidasa akurat :) Opakowanie przeciętne. Dość szybko mi się kończą dezodoranty, ale dlatego, ze używam ich kilka razy dziennie (treningi).
Ogólnie polecam ochronę Adidasa :) Dla mnie lepszy niż Lady Speed Stick, Dove, Nivea, Rexona.

Ideał :)

Antyperspiranty Adidasa to moje ulubione produkty tego rodzaju.
Wersja Clear jest zdecydowanie najlepsza ze względu na boski zapach :)

Zalety:
+ działanie - antyperspirant zmniejsza pocenie i pozwala czuć się świeżo, choć nie jest to efekt całodniowy (od rana do wieczora)
+ nie zostawia białych śladów ani nie przebarwia ubrań
+ można stosować go po depilacji maszynką
+ wygodne opakowanie
+ orzeźwiający zapach, który daje uczucie świeżości
+ wydajność
+ cena - w promocji zdarzyło mi się go kupić za 6 zł.

Z pewnością będę go kupować :).

nie lubimy się

nie wiem skąd tyle pochlebnych opinii na temat tego produktu.. kupiłam go zupełnie przypadkowo w markecie w promocji, z racji tego że poprzedni antyperspirant się kończył, a ja dawno nie używałam żadnego z adidasa, choć kiedyś je uwielbiałam. zapach mi się podobał.
niestety, działanie tego antyperspirantu pod względem ograniczania pocenia i niwelowania brzydkiego zapachu - zerowe. fakt, przyszła wiosna, zrobiło się trochę cieplej, ale ja czułam się i pachniałam jakbym rano nie użyła kompletnie żadnego antyperspirantu. teraz, na te upały, wróciłam do garniera i jest o niebo lepiej.
co do śladów na ubraniach, owszem były, ale to z racji tego że się pociłam, a po wyschnięciu zostawały ślady.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

zero śladów

W zasadzie wszystkie antyperspiranty adidasa są bardzo dobre, jedyne za co ucinam pół gwiazdki to cena w porównaniu z wydajnością, przy codziennym stosowaniu starczy na 2 tygodnie.

Plusy:
-ładnie pachnie - mocny zapach
-zatrzymuje potliwość
-nie brudzi ani ubrań ani skóry
-opakowanie nawet ładne
-powszechnie dostępny

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Cudowny działający, pachnący, niebrudzący!

I po wielu latach poszukiwań spotkaliśmy się w Rossmannie.

Najlepszy antyperspirant jaki do tej pory miałam. Przede wszystkim zbawienne działanie- nawet przy dużym wysiłku fizycznym nie uświadczyłam mokrej pachy czy chociażby zapachu potu. Świetnie chroni przed poceniem nawet około 10-12h.

Ma piękny zapach. No i obietnica o nie brudzeniu ubrań w pełni spełniona! Faktycznie bluzki pod pachami czyste- bez względu na kolor!
Będziemy chyba nierozłączni!:)

Nie wiem gdzie znikło ile i jak długo używam więc dopisuję:

około 2 miesięcy, 2 opakowania

Strzał w 10!

Tak, Tak, Tak!!

To mój dezodorant idealny!

Kupiłam go bardzo przez przypadek i okazał się idealny!
Spełnia moje oczekiwania w 100%

- nie powoduje białych plam na ubraniach
- utrzymuje się cały dzień
- zapach nie jest męczący/mdły
- rzeczywiście chroni przez potem
- nie jest lepki

Niestety jest mało wydajny, ale to nic! I tak go uwielbiam! :)

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone