Lancome, Spot Controle, Targeted Blemish - Corrector Gel (żel na wypryski)

Lancome, Spot Controle, Targeted Blemish - Corrector Gel (żel na wypryski)

Wg producenta - antybakteryjny, zapobiegający wypryskom, wysuszający i oczyszczający już istniejące, przyspieszający regenerację skóry, w 100% niewidzialny, o aromaterapeutycznym zapachu. Zawiera kwas salicylowy. Na lub pod makijaż, na dzień lub na noc.

szkoda kasy

Szczerze rozczarowałam się! Po pierwsze wcale nie goi i nie wysusza wyprysków! Po drugie twarz się strasznie błyszczy i mam wrażenie że pryszcze są jeszcze bardziej widoczne!! Dla mnie to kolejny dowód że Effeclar A.I jest najlepszy!!!

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 próbka

OK :)

Wiec tak, opisalem w zgloszeniu co obiecuje producent a teraz trzeba sie z tym rozprawic :)
minusy:
- zaden tam zupelnie niewidzialny. Nieraz juz po wyschnieciu widze w lustrze, ze sie blyszczy. Ale w naturalnym, dziennym swietle chyba nie jest to tak widoczne.
- opakowanie - nieekonomiczne! Duzo sie przez nie marnuje, czesto jest tak, ze chce sie wycisnac odrobine, nie idzie, naciska sie mocniej i wylatuje nie wiadomo ile :(
- zapobiegania powstawaniu nowych nie zauwazylem
plusy:
- poza tym dziala :) w jeden dzien na amen nie wyleczy, ale tak po dwoch dniach stosowania wyraznie lagodzi. Slady po wypryskach tez jakby mniej widoczne niz kiedys
- nie wysusza przesadnie, po wiekszych problemach zostaje troche luszczacej sie skorki, ale te mniejsze jakby sie "wchlaniaja"
- zapach hehe troche dziwny, dla mnie nie jest to zadna aromaterapia, ale przyjemny
- szybko wysycha
- gladko przywiera do skory, nie odkleja sie ani nie zluszcza