Naturally Glossy Mascara (Tusz wydłużający)

Naturally Glossy Mascara (Tusz wydłużający)

Pojemność 5,6 g

Maskara w naturalny sposób wydłuża i wzmacnia rzęsy, nadaje im jedwabisty połysk, także po wielokrotnym nałożeniu sprawia, że rzęsy są elastyczne i sprężyste. Gęsta szczoteczka wspomaga równomierne nałożenie tuszu. Dla kobiet o wrażliwych oczach.

Dostępna w kolorze Jet Black i Jet Brown.

Bardzo dobry dla osób oczekujących naturalnego efektu.

Maskara w 100% spełnia obietnice producenta, więc jeśli ktoś szuka mocnego czernidła, albo efektu sztucznych rzęs będzie rozczarowany.

Rzęsy są naturalnie podkreślone, nabierają zdrowego połysku, są miękkie i elastyczne, pod wpływem wody tusz nie spływa, ani się nie rozmazuje, nie uczula, dobrze rozdziela rzęsy, nie obsypuje się. Same zalety. Jeśli chodzi o naturalny makijaż \'no make-up\', lepszego tuszu nie ma! Jedyne, co mi się nie podoba, to opakowanie i za to duży minus.

Ilość zużytych opakowań: dwa pełnowymiarowe

EDIT: styczeń 2013

Chciałam ponownie ją zakupić, bo testując różne tusze doszłam do wniosku, że ten jest najlepszy, niestety pani w Sephorze poinformowała mnie, że Naturally Glossy została wycofana ze sprzedaży, co potwierdzono także w Douglasie. Udało mi się ją jeszcze znaleźć w małej warszawskiej perfumerii a potem zostają zakupy za granicą. Trochę szkoda.

co to jest?

To jest tusz???

Zeby cokolwiek zrobil z moimi rzesami musialam nalozyc...uwaga...10 warstw!!!
probowalam sie nim malowac na rozne sposoby ale on nie robi zupelnie nic-w ogole nie widac go na rzesach i do tego sie kruszy

kasa wyrzucona w bloto

Używam tego produktu od: mialam dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno,ktorego nie zuzylam

naprawdę dobry

Tusz został mi polecony przez panią w Sephorze-mimo, iż rzęsy mam maksymalnie nieciekawe, czasem mam ochotę na delikatny efekt makijażu i w tym przypadku produkt sprawdza się świetnie. Rzęsy wyglądają jak praktycznie nieumalowane, ale są dłuższe, sprężyste, błyszczące- cudo;) Tusz nie podrażnia, nie osypuje się, wytrzymuje spokojnie od rana do ciemnej nocy bez efektu pandy. Długo zachowuje świeżość- swój mam od początku maja, a nadal jest jak nowy. Dlaczego jednak nie KWC? Ponieważ znalazłam dwa tusze idealne- jeden też Clinique, drugi MF:)

Używam tego produktu od: od początku maja
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Manicure - glitter nails

KWC

Moje rzesy sa bardzo nieciekawe, dluuugo uzywalam tylko maskar wodoodpornych, ktore niestety zniszczyly mi rzesy, zaczely one wypdac przy kazdym demakijazu, przerzedzily sie, sa krotkie. Wielu maskar z gornej polki narazie nie mielam okazji probowac, jednym takim niewypalem byl collistar, zachwalany przez ekspedientke, na szybko potrzebowalam maskary to wzielam i po jednym uzyciu lezy gdzies w szufladzie. na wizazu i makeupalley przeczytalam dobre recenzje na temat naturall glossy i sie skusilam. na poczatku nie moglam jej nigdzie znalezc, ale poszukiwania w koncu zaowocowaly. juz od pierwszego uzycia sie polubilysmy. z moich krotkich rzadkich rzes wyczarowala dluuuga podkrecana firanke, kolor idealnie czarny, nie zostawia grudek ani sklejonych pajeczych nozek, kilka pociagniec i naturalny look gotowy. swietnie otwiera oko, leciutko pogrubia, przy wiekszej ilosci warst moze nawet sie udac lekkie nienachalne teatralne podkreslenie oka na wieczor. trzyma caly dzien, nie osypuje sie, rzesy sa naturalnie miekkie i elastyczne.

podsumowujac, to moja najlepsza dotychczasowa maskara i chyba nie predko sie rozstaniemy. szkody tylko, ze nie ma jej takze w wersji wodoodpornej, czasami przydalaby sie na deszczowe dni, ale bede dalej szukac takiego zamiennika na zla pogode. i moze skusze sie na inne tusze rzes Clinique.

polecam tym, ktore poszukuja naturalnego podkreslenia, wydluzenia bez zlepienia i nieestetycznych pajeczych nozek.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Naturalny

Mam krótkie rzęsy, bez rewelacji. Tusza ma je podkreślać i przede wszystkim nie skleić. Nie cierpię mocnego efektu, sztucznej lalki. Wolę mieć krótsze rzęsy, a naturalne.

Ten tusz spełnia moje wymagania.
* jest lekki,
* nie skleja rzęs,
* nie uczula,
* odżywia.

Jeśli szukasz mocnego efektu - nie kupuj. Jeśli, tak jak mi, zależy Ci na delikatnym podkreśleniu - zachęcam do kupna. Nie pożałujesz :)

Edit: po pół roku stosowania odejmuje dwie gwiazdki. Niestety tusz bardzo szybko zaschnął. Po jakimś czasie i terapii antyclinique:) zakupiłam inny tusz tej firmy (High Impact Curling Mascara) i jest o niebo lepszy, ten się nawet do niego nie umywa. Zobaczymy jak będzie z trwałością. W przypadku Naturally... potrzymuję opinię o naturalności codziennego makijażu.

naturalne, miękkie rzęsy, jednak nie wydłużone:/

Jest to tusz przeznaczony dla delikatnych oczu i do wykonania delikatnego codziennego makijażu. Rzeczywiście makijaż wykonany tą mascarą jest delikatny, rzęsy są miękkie, sprężyste i odżywione. Nie zauważyłam jednak efektu wydłużenia. Tusz podkreśla kolor rzęs, jest idealny dla młodych dziewczyn, np. do szkoły (choć pewnie mało którą na niego będzie stać), lub dla kobiet noszących okulary, nie lubiących teatralnego efektu po tuszowaniu oczu.
Niestety nie dla mnie. Tusz dostałam w prezencie, powędrował do mamy, ponieważ potrzebuję podkreślenia i podkręcenia rzęs.

Daję 3,5 gwiazdki, ponieważ rzęsy są miękkie i naturalne - jak obiecuje producent, jednak nie wydłużone.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 (regularna wielkość)

mój nr 2 :)

Na początek dodam, że jestem wielką fanką kosmetyków clinique, a w szczególności pudrów i maskar. Jakiś czas temu postanowiłam się skusić po zużyciu high impact na natural glossy. Jest to zdecydowanie tusz godny polecenia- nie jest może tak idealny jak właśnie high impact, ale ładnie podkreśla oko. Rzęsy są miękkie, idelnie rozczesane, podkręcone oraz wydłużone. Jak dla mnie jest to maskara do makijażu dziennego i wieczorowego. Zero tandetnego sklejenia i przeciążenia. Łatwość demakijażu. Opakowanie zdecydowanie najładniejsze wg mnie ze wszystkich- skromne, a zarazem luxusowe.
Cena 89zł, wysoka, ale warta maskar clinique, które służą mi zawsze ponad rok!

Używam tego produktu od:od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Uczula

Opakowanie ok, bardzo dobra konsystencja, nie gestnieje, kolor tylko ok (czarny, ale nie do konca), w miare latwo sie rozprowadza, ale... uczula. Oczy mnie pieka i robia sie suche. Wiecej nie uzyje.

Używam tego produktu od:5 miesiecy sporadycznie, bo mam lepsze
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i ostatniego

Mój ulubiony

Po wsze czasy;ten i żaden inny.
Dla moich rzęs idealny,doskonale z nimi współgra (współpracuje;) pięknie się prezentują pomalowane tym tuszem: naturalne są,owszem,żadnych teatralnych efektów - ale o to mi właśnie chodzi.
Tusz jest śliski i elastyczny. Ładnie pokrywa rzęski,nie maże się,nie osypuje,łatwo się zmywa. O ile większość tuszów po max 6 tygodniach nadaje się wyłącznie do kosza - ten jest w formie do samego końca (u mnie to około 3-4 miesiące,ale ja się obficie nie maluję)
Nigdy nie trafiłam na suchy egzemplarz;po tych paru miesiącach wysycha minimalnie.
Używam brązu,jest ładny,nasycony,dość ciemny.
Uwielbiam.Używam tego produktu od:paru lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Naturalny efekt

Bardzo lubię mascary clinique dlatego zdecydowałam się wypróbować i tą. Tusz zgodnie z tym co podaje producent delikatnie podkreśla rzęsy i je wydłuża. Bardzo dobry dla osób które preferują naturalny wygląd. Eleganckie, skromne opakowanie.Jedną gwiazdkę zabieram ponieważ lubię mieć mocno wytuszowane rzęsy więc ten tusz jest raczej nie dla mnie.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

UWIELBIAM,UWIELBIAM, UWIELBIAM

ten tusz to dla mnie KWC,takiego szukałam od lat,lubię naturalny wygląd rzęs a nie taki że kapie mi z oczu,jedno pociagnięcie i juz jestem umalowana,mogę to nawet robić po ciemku i bez lusterka,idealny tusz dla zabieganych mamusiek takich jak ja,ideał,do końca życia tylko ten

Używam tego produktu od:tygodnia

Mój geniusz :)

jestem zwolenniczką naturalnego efektu, więc ten tusz to strzał w dziesiątkę ;) dobrze się go nakłada, nie zasycha, jest wydajny. nałożony rano dopiero wieczorem daje o sobie znać (delikatnie się obsypuje, ale jest to naprawdę mało widoczne).
nie wiem czy kupię następne opakowanie, ale tylko z tego względu, że jestem w trakcie poszukiwania tuszu idealnego ;) jeżeli poszukiwania spełzną na niczym, na pewno do niego wrócę.

edit: Wracam po ponad roku w celu uzupełnienia recenzji. Akurat dzisiaj znalazłam ten tusz w czeluściach mojej kosmetycznej szuflady i od niechcenia pomalowałam się nim. Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że tusz, który liczy sobie ponad rok, ma właściwości identyczne, jak w czasach swojej młodości ;) Idealnie rozczesuje, genialnie wydłuża, nie robi grudek, nie osypuje się- to dla mnie ważne, ze względu na soczewki kontaktowe. Uwielbiam efekt jaki daje. Dodaję gwiazdkę, stwierdzam, że jest to moje KWC w kategorii "tusz naturalny efekt" i planuję jak najszybszy zakup nowej maskary, bo stara chociaż nadal działa, jest jednak stara :D a wolę nie narażać oczu.
Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:na razie jedno